preco by ste (ne)presli ku konkurencnemu operatorovi

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aquila 16. 3. 2006 11:15

globalplayer píše:spokojny som,ale praci prasok a mobil su dve dost podobne vecim,podobneho zamerania a vyuzitia :d ja napriklad do prania priadavam nokiu 3210 a ty ?:D

je to take iste spotrebne zbozi ;) akurat prasok minies skorej ako mobil ;)

inak dalsi z dovodov preco by kopu nemenilo orange za t-mobile, ze t-mobile ma vzdy velku hubu a skutek utek. drtivu sluzieb ktore predstavil, tak ma minimalne pokrytie, ale nema zariadenia.. len byt prvy ale nepouzitelny ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 16. 3. 2006 11:59

hlavne orange ktory pred pol rokom uskutocnil videohovr vo svojej sieti ale do dnesneho dna nic ,ziadna sluzba a podobne
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 16. 3. 2006 12:02

zajtra spusta UMTS s pokrytim bratislava, trnava, povazska, zilina, vrutky, martin, poprad, BB, kosice ... a nie tri btsky v centre ako t-mobile ..

dalej spusta mobilnu televiziu, datove pausaly dostanu 100 az 500 mega gratis navyse. videotelefonia sa odratava normalne z predplatenych minut a stoji co predplatene minuty. . Bezplatne Stanice: Markiza, JOJ, TA3, CTV24, CTV, Ocko, MusicBox, Prima, Nautik. Platene stanice MTV Shorts, Mooby, E24TV, Private TV

a dalsi multimedialny obsah ;) a umts mobil od 1 koruny ;)

tak isto to bolo aj GPRS, EDGE a aj MMSkami ;) eurotel/t-mobile je znamy tym ze spusta nepouzitelne sluzby ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 20. 3. 2006 08:35

a orange tym,ze ich predstavi este skor a potom ich spusti az za rok
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Graaner 24. 3. 2006 14:25

Pred nejakou dobou sme v nasej malej firme riesili otazku, pod ktoreho operatora prejst. Polovica z nas mala Orange a polovica TMO. Tak ze sme zasli za jednym aj druhym operatorom a opytali sa, co nam ponukne, ak budeme vsetci pouzivat len jeho sluzby. TMO ponukol niekolko zaujimavych vyhod a Oragne povedal ze neponukne NIC! Tak bolo rozhodnute. Az pol roka potom dal Orange program aj pre male fa.
Potom sme potrebovali mat neustale pripojenie na net, za pausal. V TMO to bolo naozaj neobmedzene a na email aj dostatocne rychle. Teraz potrebujem rychle a mobilne pripojenie. TMO nam ho zas k spokojnosti ponukol.
Ked to zhrniem, vyberali sme medzi Orange a TMO a jednym kriteriom bolo, co nam ponuknu a nie, kto z okolia co pouziva. Vyhral to jednostacne T-Mobile. Az Orange pride a ponukne nam nieco vyhodnejsie, nez co mame dnes, nebude problem okamzite ponuku vyuzit. Zatial ale tomu tak nieje.
Graaner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Meter 24. 3. 2006 21:16

Orange ani keby davali zlaty mobil za korunu! Mam pausal v T-mobile a som spokojny tu mi nestahuju 2x to iste dovolam sa na100% neplatim za info o spotrebe!!! Mam 20vsade 20pevna 20 SMS len 239sk s DPH a vikendy za 1,50 uz po prvej dvacine:-) kde sa hrabe oRANGE na T-mobile???
Meter
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 24. 3. 2006 21:18

no ono kazdemu vyhovuje nieco ine,,,,ja teraz napisem pre mna ten najobjektivnejsi dovod,,nesiel by som k ORANGE uz len preto ze ho ma Aquila a je s nim spokojny :D :lol: :lol:
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 3. 2006 23:11

Mal som orange a neni to raz co sa stala chyba a z uctu stiahli dvojnasobok faktur a az ked som isiel po tom tak korunky vratili
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquila 24. 3. 2006 23:28

globalplayer píše:no ono kazdemu vyhovuje nieco ine,,,,ja teraz napisem pre mna ten najobjektivnejsi dovod,,nesiel by som k ORANGE uz len preto ze ho ma Aquila a je s nim spokojny :D :lol: :lol:


ach jaj, ake detinske :roll: ale asi na viac nemas ... a btw. pisem sa s malym zaciatocnym a 8)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spam_Asik 25. 3. 2006 00:16

Good topic! Very useful :):)
God bless America!
spam_Asik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 25. 3. 2006 08:12

aquila:sorry sorry,,za prve to bolo myslene zo zartu ale zrejme niesi schopny to pochopit,a za druhe,vadi ti ze ti niekto preukaze uctu tym ze tvoje meno zacne velkym pismenom???

ale k teme,jedna z veci co by mna nepresvedcila,je pristup ku zakaznikovi,netvrdim ze vsetci pracovnici su taky,ale tych par krat co som nieco potreboval vediet,bud priamo v predajni alebo na infolinke,boli ku mne dost arogantny,co mi urobilo moj subjektivny nazor na ORange
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavica 29. 3. 2006 16:44

ale ved TMSK ma sms program a to je 250 sms do vsetkych sieti, tak preco vahas? :?:
pavica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fofo82 4. 4. 2006 10:25

Predmetom zmluvy o pripojeni, je ako s nazvu vyplyva pripojenie, cize sluzba. Operatora nezaujima co s kupenym telefonom urobis. Predmetom dodatku je poskytnutie zlavy na MT pri zaviazani si zakaznika, že bude vyuzivat sluzby po dobu 18/24 mesiacov.
fofo82
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků