preco by ste (ne)presli ku konkurencnemu operatorovi

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jj66 6. 2. 2006 13:54

som v or a sem tam ma vytocia uz uz zacnem uvazovat ze prejdem do et ale vzdy sa nieco najdem co ma presvedci o tom ze by to asi nebolo moc ok.mozno keby som v et uvazujem tak aj or.CO VAS VZDY PRESVEDCI O TOM ABY STE NEMENILI ORERATORA AJ KED NIEJE UPLNE SUPER?
jj66
Junior

Odeslat příspěvekod phoenix 6. 2. 2006 14:07

no ja osobne som sa ani nezamyslal nad tym, ze by som mal prejst k orangeu. mam eurotel uz pekych par rokov, a nikdy som s nimi nemal problem, co sa tyka napr. nespravneho uctovania na fakturach.
dalej je u mna podstatne, ze vacsina ludi v mojom okoli su takisto u tmobile. no a celkovo mi ich sluzby vyhovuju, nic zavazne mi nechyba.
podla mna si tmobile aj viac vazi vernych zakaznikov, ako orange. napr. akciami typu mms za 1sk, alebo co bolo davnejsie hovory po3minute zadarmo. a dokazu potesit aj take malickosti, ako klubove body, no a mna uz davnejsie potesili nejakou sutazou, kde som vyhral jeden mobil, ani som nevedel ze som sa dakej sutaze zucastnil:-))

samozrejme, ani orange ani tmobile niesu dokonali, ale mne viac vyhovuje ten "ruzovy"...
phoenix
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 6. 2. 2006 14:13

ja by som nemenil operatora hlavne koli cislu. Dalsia vec je, ze jeden aj druhy, cert ako diabol, z dazda pod odkvap a podobne...
Aj mne sa zda, ze TM si viac vazi starych zakaznikov ako OR. Len ja mam pomaranca.
Ale operatorta nezmenim koli cislu a ked uz bude prenositelnost cisla, tak dufam, ze sa zlepsi situacia aj pre starych zakaznikov a nebudem musiet utekat k TM.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák

Odeslat příspěvekod Dady 6. 2. 2006 14:15

Ja som u t-mobile a co brani prejst do orange je ze sa orange o svojich vernych zakaznikov nestara ziadna akcia pre existujucich aj ked nejaka je ako teraz-az pred skoncenim zavazku.kdezto v tecku som spokojnejsi so starostlivostou zakaznika.
*Dady*
Dady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod risenecko 6. 2. 2006 14:33

Ja som bol do minuleho roku v t-mobil, v marci mi skoncila viazanost a cakal som na novu akciu. V lete vacsina rodiny presla do OR, a ked v decembri nedal Tmobile nic zaujimave tak som kupil primu s mobilom a kreditom 2998 za 2999, prevolal 1000Sk do Vianoc(musel som vsetkym znamym volat,ze mam nove cislo a presun maju do vysky 2000sk) a presiel do OR s happy day s tym vedomim, ze aku dobru vec som spravil a vsetkych prekabatil, no januar ma uzemnil s akciami od tmobilu 3 fakturacne zadara resp. vsetko za 1Sk. Ako clovek uvazuje tak uvazuje nikdy ich neprekabati. Akurat je mi luto za starym cislom, uvidim o dva roky, co dalej, mala by fungovat prenositelnost cisel...
risenecko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 6. 2. 2006 14:41

nezmenim ho kvoli tomu,ze TMO mi vyhovuje a 80 percent znamych ma taktiez TMO,,takze ist k ORANGUTANOVI by bola velka chyba a navyse ked tu stale citam ze nemaju phony ap odobne,,,hmmm
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Am!go 6. 2. 2006 15:35

přešel bych pro peníze :mrgreen:
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 6. 2. 2006 16:13

Mne stacilo ze ked som chcel v auguste po 4 rokoch predlzit zmluvu, v kazdej predajni Orange som musel najprv cakat min. pol hodinu a potom ma nie vzdy 2x mily predajca odbil, ze K750i nemaju... Som sa *****, isiel do prvej predajne T-M a za 15min som bol doma aj s telefonom a doteraz nemam ziadne vyhrady...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod mato2m 6. 2. 2006 23:14

mam oboch operatorov: TM 7 rokov, OR 5 rokov....spokojnejsi som jednoznacne s TM(vacsina dovodov tu uz bola spomenuta-dobre akcie, ceny, telefony hned, odmenovanie stalych zakaznikov, vacsina znamych ma TM, vybavovanie reklamacii)! byt u OR ma vobec netesi, ale bohuzial ponuka pausal pre moju pracu dost potrebny a to je SMS program...TM nic take nema :-((( jedine toto ma drzi u OR, pretoze ma uz mnohokrat sklamali a napalili...
mato2m
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 6. 2. 2006 23:21

Bol som globtel teraz som orange a budem aj meciara radsej volit ako ist do T.Takisto som fanusik dukly trencin a v zivote nebudem belasi ale inej "farby" aj ked sa nebude darit alebo nebudu super akcie.Je to trosku aj o loajalite
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod Forsaken 7. 2. 2006 00:15

mato2m: cim ta OR nastval? Mozes mi povedat?
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Odeslat příspěvekod mato2m 7. 2. 2006 10:37

to forsaken: mam viac dovodov...spomeniem len tie, co ma naozaj napalili a nie teraz nevyhody OR(resp.vyhody TM)...

-v prvom rade im nikdy nezabudnem neuznanu reklamaciu faktury, ktoru som zaplatil 2x(raz hotovost, raz inkaso)
-nielen predvianocny chaos s telefonmi a plnymi predajnami...zobral som u nich 3x telefony z akcie, z toho raz som musel vziat jeden zo zvysnych co im tam ostali, lebo to bolo k Vianociam(nemohol som cakat) a na druhy som cakal priblizne 3 tyzdne
-ziadne akcie stalym zakaznikom a ziadne body za vyuzivanie sluzieb, ktore sa daju neskor pouzit na telefony, ci darceky

ako hovorim, som rad, ze OR ma lacne SMS programy(TM len 250 SMS a draho), ale inak ma tam nic ine nedrzi...
mato2m
Junior

Odeslat příspěvekod ioio 7. 2. 2006 15:30

naco by som prechadzal ked mam pausal v tmobile a v nom vykreditovanych 18 tisic zo super akcie?:D
ioio
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 7. 2. 2006 16:43

no ja som TMO-SK a mam u nich pausal. a preco by som nepresiel do Orangeu?
1. hlupy nazov a farba (sice ani uz ruzova nie je bohvie co ale Eurotel mal peknu modru)
2. otrasne reklamy (sice tie dve so SNB a lyziarmi sa mi pacia)
3. v blizkosti bydliska nemam Orangeu predajnu
4. vsetci v rodine maju TMO-SK a bol by som v nevyhode
5. T-Club :)
6. vyhodne akcie a ceny telefonov a uz som hrozne navyknuty na mojho operatora
7. keby prisiel O2 alebo Vodafone tak by som presiel :D pod podmienkov, ak by boli dobre telefony :)
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bohush 7. 2. 2006 17:17

mam pausal v t-mobile a preco by som nemenil?

1/ t-mobile club
2/ sluzba partner
3/ ty a ja
4/ pristup k zakaznikovi
5/ prijemny predajcovia
bohush
Kolemjdoucí

Další stránka