Expiracia bodov v Tclube

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mogon 15. 1. 2006 12:09

Neviete o nejakom sposobe, ako si predlzit datum expiracie bodov v Tclube? Ja som volal operatorke a ta mi povedala, ze jedine ak by som si dal pisomnu ziadost...
A daju sa tie body premenit na kredit?
Mogon
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 15. 1. 2006 12:22

na kredit sa daju premenit 300,500,100,2000

napr. pre 300sk kredit

2 395bodov ,doplatok s DPH 15,-
1 891b 75
1 261b 150
630b 225
252b 270
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mogon 15. 1. 2006 12:29

Tak to si radsej vyskusam dat tu ziadost. Som si myslel ze za tolko bodov bude viac reditu :(
Mogon
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 15. 1. 2006 12:54

za 1bod ziskas zhruba 12h kreditu, alebo na 1,-sk kreditu je potrebnych priblizne 8,4boda +vzdy daky doplatok (od 15 do 1800 s DPH)
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomijasan 15. 1. 2006 13:52

na 1 bod potrebujes zaplatit 8Sk bez DPH na fakture ;) + moznost bonusu 300 a 500 bodov za nacas zaplatene resp. za inkaso
viem co hovorim a co pisem :)
pouzivam takmer vsetko co je na nasom trhu
aktualna zostava mobilov na mojom stole:
n6230i + mt v3+ n3100 + se t630
tomijasan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Midnite 26. 6. 2007 19:07

Mne expirujú body 31. 8. To prídem o všetky body, ak ich nevyužijem?.. Ako sa vlastne stanovil tento dátum?
Proud Opera user..
Midnite
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dirk 27. 6. 2007 07:56

Myslim, ze doba pouzitelnosti bodov je 5 rokov. Mne mali expirovat v aprili, ale dobu mi predlzili.
Dirk
Junior

Odeslat příspěvekod Midnite 27. 6. 2007 10:08

Dirk, Ti ju predĺžili len tak alebo si preto aj niečo urobil?
Proud Opera user..
Midnite
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dirk 28. 6. 2007 07:44

Chcel som si zobrat novu akciu u decembri min. roku, ale viazanost sa mi konci az v auguste, Napisal som, ci mi udelia vynimku, ze v aprili mi expiruju body. Novu akciu mi neumoznili zobrat, ale neskor mi zavolali, ze mi mozu po expiracii body pripisat znovu. Tak ich mam.
Dirk
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 28. 6. 2007 08:25

Ja som si chcel predlžiť, povedali, že nie, do 5 rokov si ich treba vybrať.
Potom sa začína odznova. Karta ale platí.
Je veľa možností ako body minúť pred expiráciou, ja ich bežne mínať na Easy kredity, ale ak niekto je zberateľom bodov, nech sa páči, možno na písomnú žiadosť ich presunú (akôr výnimočne, ako pravidlo) :mrgreen:
Vidím skôr ako nezmysel predlžovať expiráciu, ak áno, tak to treba inak nazvať, napr. expiráciu platobnej karty nemožno v žiadnom prípade predlžiť. Treba mať jasne v pojmoch. :potichu
Pre spoľahlivých a verných zákazníkov operátora je oveľa viac výhod, ako len body klubu :pozor2
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod chemistry 7. 7. 2007 12:04

stano.mania píše:Pre spoľahlivých a verných zákazníkov operátora je oveľa viac výhod, ako len body klubu :pozor2z/quote]


no to hej ale musíš si ich vydupať, sami od seba nepohnú ani prstom. som verný eurotelu-t-mobilu už skoro 10 rokov a nič extra nedali. fakt vážne rozmýšlam nad emigráciu k orangistom :twisted:
chemistry between us
chemistry
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 11. 2007 22:26

Prisla mi nedavno ponuka kupit nieco za body. Ale maju tam same blbosti.(kosela ruksak snurka dazdnik...zlavy v niektorych firmach) Naviac niektore aj za viac ako 2000bodov. Ak tu blbost chcem a doplatit musim aj tak. Tel chcem len drahy a ta trocha ma nevytrhne. Na pausal nieje vyber a blokovany,brandovany. A prislusenstvo ani nemaju v predajni. Chcem sa spytat. Bateriu alebo pamatovku by som vzal ale oni daju za body len vybrane veci. Alebo kredit. Zalezi na predajni? Alebo to ma pod palcom oper?
------
A este otazka pre kolegu. Orange urcite nema nieco taketo niecn alebo aspon pri prich.hovorov z inej siete dostavat bonus. Ja som o nicom nepocul. Dakujem.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků