Prichod 3.mobilneho operatora na SR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sefko 21. 12. 2005 17:31

SKuste si precitat clanok na : http://www.tvojepeniaze.sk/sk_pitb.asp? ... k_pitb_p01
Su tam zaujimave informacie,len co bude realita uvidime zrejme az neskor..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 21. 12. 2005 17:48

no taky vodafone by nebol na skodu :)
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sefko 21. 12. 2005 18:17

Hm tiez si myslim,ze Vodafone by bol asi najlepsi,len ci sa mu oplati prist na nas trh,ked je uz dost presyteny s tym,ze tu nema este vybudovane ziadne siete ani bts..to bude dost velka investicia a navratnost je casovo dost velka..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod samuliak 21. 12. 2005 18:46

Ja by som do Vodafoneu isiel. Ak by pokryl Blavu (o com nepochybujem ze by ju mal pokrytu hned od zaciatku tak mne to staci na to aby som letel k nemul)
samuliak
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 21. 12. 2005 23:36

no a naco nam je 3. operator? aby nas aj ten zdieral? :D ale ak by doniesol nove phony co pravda donesie ak vobec pride a nie je to nejaky hlod tak budu drahe a ja si ich zas nekupim :( lebo som u TMO :D no co uz;)
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maco8 22. 12. 2005 10:16

Mozna by zlacneli hovory alebo sms:-)prichodom 3 operatora.Ja si myslim ze je to dost nerealne slovensko ma malo obyvatelov aby sa uzivili 3 operatori.
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 22. 12. 2005 10:47

alebo by sa ten 3 operator venoval len internetu cez mobilne siete,,alebo g,,,a na hovory by to ani nerozbehol
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dirk 22. 12. 2005 22:44

Co keby ten treti operator bol virtualny? Naklady na spustenie prevadzky by mozno nemal az take vysoke. Mozno.
Dirk
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 23. 12. 2005 14:31

a kde by chodili ludia podpisovat papiere? :D A pochybujem ze by zakaznici isli k operatorovi ktory ani nema vlastnu "kamennu" predajnu a servis.
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dirk 23. 12. 2005 21:33

A Ty si myslis, ze virtualny operator nema vlastne predajne a servisne priestory?
Dirk
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 23. 12. 2005 21:48

a virtualna banka ma? :D
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 12. 2005 07:33

Myslim,ze 3. operator vie do coho ide.Nasi dvaja sa za tie roky nabalili extremne.Toto uz dnes nikto necaka.Aj z volnych hovorov do dalsich sieti v SR za nejaky ten pausalik sa da pekne zit.A toto prinesie novy operator.Lacne volania aj do TM a OR.Akurat asi my to budeme mat tucnejsie pri volani s5.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sh4dow 24. 12. 2005 14:28

no podla tvojho prispevku to nevyzera ze by si mal zaujem prejst k novemu operatorovy :lol:
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomijasan 8. 1. 2006 18:21

aaaaale a teraz sa vsetci na to pozrite co tu je popisane a trosku rozmyslajte :)

po 1. hladina okolo tretieho operatora sa rozvyrila len kvoli uvaham ze TUSR mozno vypise tohto roku konkurz na licencie... zdoraznujem slovo mozno, doteraz tak totiz urobil stale v trojrocnych intervaloch a tento rok je akosi treti od posledneho koknurzu, takze mozno snad sa tohot roku vpyise konkurz, ten vsak netrva ani tyzden ani dva... a po istom dlhsom case sa uzavrie... no kym sa najde vitaz a je informovany o tom ze ano dostanes licenciu na 900/1800MHz je rok 2007 :) a aj to som optimistaa velky, po tom si ten operator zacne budovat siet a obchody a vsetko okolo toho.. kym pokryje aku taku cast sk je rok 2008 takze moc by som sa na coskore zlacnovanie, nove ponuky a pod. netesil lebo to tak skoro nebude

po 2. i ked dojde myslite ze to bude booom??? ved vydavky ktore tu vrazi bude ziskavat spet niekolko rokov, mozno niekolko desiatok rokov
a to si vazne myslite ze hned na zaciatok da volania zadarmo a sms za korunu? trosku nad tim rozmyslajte a zlozte si dole ruzove okuliare... ani postoj ku zakaznikovi nebude ini a nic sa na taktike sucasnych dvoch operatorov nezmeni...

po 3. vodafone? mozno to bude prave on... no pred troma rokmi mal vazny zaujem Telenor, a povedal by som ze este vacsim hracom ako vodafone je telefonica, ktora v poslednej dobe nadobuda na "rozmeroch" a stava sa do pozicie rovnakej ako T-Mobile a Vodafone

uvidime co a ako bude,a le v kazdom pripade reci ako "pride treti operator a bude fasa, ved sa teste a pod." su zbytocne... lebo to nebude dnes ani zajtra, ani o tyzden a s odvahou tvrdim ani o mesiac a ani o pol roka :)
viem co hovorim a co pisem :)
pouzivam takmer vsetko co je na nasom trhu
aktualna zostava mobilov na mojom stole:
n6230i + mt v3+ n3100 + se t630
tomijasan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoffmann 8. 1. 2006 20:20

Uplne suhlasim, ziadny treti operator sem nepride.Boze, ved na co.Pre koho?Sme maly stat s malym poctom obyvatelov.Trh je uz zaplneny a investicie, ktore by museli do toho vlozit, by sa im vratili mozno najskor za no nechcem trufat povedat kolko rokov,ale skoro by to nebolo urcite
Hoffi
hoffmann
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků