Nova akcia ORANGE!!!

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 11. 2005 11:13

V blizkych dnoch(asi uz v pondelok) spusti Orange novu akciu!Na minulorocne bezvedomie zabudnite!Budu neobmedzene volania ale iba v zakaznikom zvoleny den(prac.den alebo cely vikend)!Tato "neobmedzenost" je pre pausal 60 do 6 mesiacov a nad 120 pausaly 12 mesiacov!V akciovej ponuke najdete K750i za nezmenenych 5490 sk!Pribudnu 4 telefony ale nic moc!SE k700i bude za nezmenenu cenu!Tak a je dobojovane! DAKUJEME ORANGE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod votrelec 4. 11. 2005 11:24

super, a je rozhodnute. idem do tmobile
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 11. 2005 11:32

13. 12 mi konci viazanost u pomaranca, ak je toto pravda tak uz na nich je...m.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod toxx 4. 11. 2005 11:47

Hm, takze vlastne bude moznost vybrat si aj bezplatne vikendy - myslim ze vacsina zakaznikov si vyberie prave toto. Ale akcia TM mi pripada lepsia.
toxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso.ch 4. 11. 2005 11:49

ti 4 nove telefony su cx75 , cf75 , e530 , 6101 ? alebo ake?
a cena 6101 bude asi 2000-3000 ? ???
Naposledy upravil miso.ch dne 4. 11. 2005 11:51, celkově upraveno 1
miso.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neviemco 4. 11. 2005 11:50

Ja mam Orange len preto, lebo je to pre mna vyhodnejsie. Je to o tom, kam clovek kolko vola. Ja mam stale pocit, ze Orange ma skoro kazdy z mojho okolia a aj keby som mal T-mobile, ich hovory zadarmo do vlastnej siete by som vobec nevyuzil, nemal by som komu volat.

A kedze v pocte zakaznikov Orange vedie, tak ako ja rozmysla vela ludi. Preto moze stale ponukat horsie akcie, mat v ponuke shitove telefony, jednoducho ma stale navrch poctom zakaznikov.

Keby T-mobile ponukol sms spravy a hovory zadarmo aj na Orange, to uz by bola ina kava.

Zatial vsak ostavam v Orange napriek tomu, ze viazanost mi uz skoncila, ale ich akcie mozem kaslat...
Neviemco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod toxx 4. 11. 2005 11:55

Mas recht s tym, ze si vezmem toho opa, do ktoreho siete volam castejsie. Ja sa vzdy smejem na typkoch, ktori sa tu vyhrazaju ze kvoli zlej ponuke akciovych mobilov zmenia operatora :)
Ale ten rozdiel v pocte zakaznikov nie je az taky velky, to skor u orange prevladaju pausalisti a ti telefonuju ovela castejsie ako to kvantum ludi, co ma easy.
toxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neviemco 4. 11. 2005 12:00

Ja si myslim, ze statistiky operatorov ohladne poctu zakaznikov su nadsadene. Aj ja mam napr. popri pausaly v Orange aj Easy s nejakym kreditom, ale vyuzivam ju malo. T-mobile ma ale urcite zahrna do poctu svojich zakaznikov.

Pausaly su rozhodujuce, ale ako vravim, v mojom telefonnom zozname prevlada pocet Orange cisiel.

Zacalo to uz niekedy koncom 90-tych rokov, ked Globtel zacal davat telefony za 1,-Sk a bol vseobecne cenovo dostupnejsi ako Eurotel. Vtedy nabral strasne vela pausalovych zakaznikov a tuto vyhodu si udrzal doteraz. Tot moj nazor.
Neviemco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod docius 4. 11. 2005 12:45

No tato aj ked neoverena sprava ma nepotesila, ale co uz. Mozno sa o chvilu team okolo Lancarica spameta a daju nieco ine - ved musia. Toto je prava navnada na ludi, ktory sa chytia. Moja taktika je vydrzat priblizne do 15-20 decembra 8) . Oni sa budu nahanat. BTW v priebehu par mesiacov ( dufam,ze nie rokov) mozeme ocakavat tzv virtualnych operatorov takze sa tieto stojate vody trosku rozhybu.
docius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod docius 4. 11. 2005 12:52

No tato aj ked neoverena sprava ma nepotesila, ale co uz. Mozno sa o chvilu team okolo Lancarica spameta a daju nieco ine - ved musia. Toto je prava navnada na ludi, ktory sa chytia. Moja taktika je vydrzat priblizne do 15-20 decembra 8) . Oni sa budu nahanat. BTW v priebehu par mesiacov ( dufam,ze nie rokov) mozeme ocakavat tzv virtualnych operatorov takze sa tieto stojate vody trosku rozhybu.
docius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod docius 4. 11. 2005 12:58

je to to iste, akurat Ti daju cd player :)))
docius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 11. 2005 13:09

Nove telefony su 6101,e530,cx75,cf75!6101 by mala byt za 1990!Ludia je to na k...t!Zdravim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 11. 2005 13:17

Vsimol som si ze Mobilmania zareagovala!Tieto info s ktorymi som otvoril tuto diskusiu su overene a doplnam BLESKOVKU ze vybrat si zakaznik bude moct z jedneho prac. dna alebo si vyberie vikend!Sms by nemali byt!Telefony ostavaju a pribudnu 4 ktore boli napisane v reakciach tejto diskusie!S pozdravom!Gogo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 11. 2005 13:49

A to este pockajte co ma ako zalohu pripraveny T-Mobile:-)...Pamatate aku akciu mali minuly rok?;-)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod murco 4. 11. 2005 14:01

Takze aka vianocna akcia?? Na vianoce ma byt nieco vynimocne nie?? takze k750i este stale za 5490?? ani nechapem naco ho tam davaju sak zatial som pocul ze ho nikde nemaju...
n8110>Trium aria>n3310>alcatel OT 501>n 3510>n7110>siemens S55>C55>n6610i>K750i
murco
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků