ORANGE a dostupnost SEK750 i - kedy bude?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 11. 2005 08:02

Samozrejme, ze nazory na to, co je mobil roka sa mozu roznit, ale pre velke mnozstvo ludi je to prave K750. SE ju od zaciatku doslova nestiha vyrabat pre obrovsky zaujem. Aj ked ta pomarancova historka o vadnych fotakoch je total na smiech. Uz o par prispevkov vyssie som pisal, ze Pomaranc uplne tvrdo kasle na zakaznikov, telefony zaistuje u dodavatelov az po objednani zakaznikom. Keby bol K750i nejaka vynimka, nepoviem ani slovo, lenze Citrus ma problemy s dodavkami fonov minimalne rok a rok.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 11. 2005 08:03

Rok a pol, nie "rok a rok"
Návštěvník

Odeslat příspěvekod globalplayer 24. 11. 2005 08:16

Ja som to vyriesil uplne najlepsie,,kupil osm si W800 a hotovo :D
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapo(smazano) 24. 11. 2005 08:35

"Figu maji problem s fotakom" V Praze a jinde jich maji plne regaly. To jen Orange SK ma problem.
Kapo(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sefko 24. 11. 2005 09:12

Nieco pravdy na tom moze byt s tymi fotakmi..ale neni to az ake hrozne..dodavky meskaju z jednoducheho dovodu...slov.trh je pre vyrobcu ako je SE nie moc zaujimavy,preto prioritne smeruju dodavky inde ako na Slovensko..problem s fotakmi bol,ale nie celoplosny...poznam zopar ludi ktory su kupili K750i a W800i v rovnakom case z rovnakej varky a z 10kusov malo 8vadny fotak..takze problem tam bol tiez..ja osobne som si kupoval W800i za plnu sumu 3.11. a uz o tri dni som musel ist do servisu,lebo som mal zly fotak...vymenili mi cely fotak a aj prepalili fw a uz je to okey a neviem si ten mobil vynachvalit..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Milos78 24. 11. 2005 19:11

Sefko-chcem sa ta opytat, ja som si tiez kupil Se K750 za plnu cenu, a tiez sa mi zda ze fotoaparat mi neako blbo fotí,najme vecer su tam take modre šumy. Ako sa tebe prejavoval ten chybný fotoaparat? za denneho svetla foti super, ale ako ja trochu tma uz sa mi to nezda. A este sa chcem opytat kde ti nahravali novy soft? lebo v BA sa mi nedari najst servis ktory to robi už.
Milos78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atomic_8 24. 11. 2005 20:21

je to mobil a nie fotak
tak asi preto .....
Ten fotak akosi nezvlada fotenie tak dobre, ak nema idealne podmienky
Mal by si tam mat znatelnejsi sum a mozno aj nie celkom verne farby
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sefko 25. 11. 2005 09:00

Milos78 píše:Sefko-chcem sa ta opytat, ja som si tiez kupil Se K750 za plnu cenu, a tiez sa mi zda ze fotoaparat mi neako blbo fotí,najme vecer su tam take modre šumy. Ako sa tebe prejavoval ten chybný fotoaparat? za denneho svetla foti super, ale ako ja trochu tma uz sa mi to nezda. A este sa chcem opytat kde ti nahravali novy soft? lebo v BA sa mi nedari najst servis ktory to robi už.u/quote]


Takze ja som si to vsimol az doma,ked som si kupil tu W800i..uz aj za denneho svetla a vecer uz nehovoriac som mal take modre jemne pasiky po celom displeji,skusal som robit co sa dalo,menil som jas,kvalitu fotografie proste cokolvek a tie fotky boli soooc..rozostrene,zasuemene..pripominalo mi to ako keby bol natvrdo zapnuty vo fotaku dig.zoom...odniesol som to do servisu a popisal a ukazal im to..samozrejme hned vedeli o co ide,chyba fotaku..vymenili mi chip a prepalili zaroven aj fw v telefone a odteraz to uz slape ako stroj,pekne fotky aj cez den aj vecer..konecne splna parametre 2mpx..robili mi to v MobilASK(byvay celadon) na Skultetyho1 v BA,ako mas DomOdborov na rohu..trvalo to 4dni a dostanes papier na ktorom mas cislo protokolu a podla neho si sledujes stav servisu ze ci je opraveny uz alebo ne,ci si mozes ist po neho alebo ne..nestalo ma to ani korunu,lebo to bola zarucna oprava po 3dnoch od kupy sa mi to prejavilo podotykam..:)Takze odporucam jednoznacne zajst do servisu..darmo je to potvrdena chyba aj zo servisu ze zasielky K750i a W800i mali vadny fotak..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 25. 11. 2005 09:18

tak to ja mam asi stastie,,zetial som si ziadnu vadu fotaku nevsimol,a to som skusal aj nocny rezim a fsetko,,a fotky sa mi zdali vynimocne kranse,nato ze ide otelefon a nie prosfesionalny fotaaaaak
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 28. 11. 2005 17:44

v hlavnej budove orangeu v BA ich este maju (este v piatok boli)neviem ako teraz
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grava1 28. 11. 2005 19:07

ja som bol pred hodinou vybrat na SNP N6230i, a ukazoval mi aj SE K750i, takze ich maju.
C35i; N3510i; CX75; N6230i - 512MB MMC ADATA; SE K750i - 1GB MS SanDisk; N95 - 2GB MikroSD; SE P1i;
grava1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 1. 12. 2005 12:17

Nema nieto informaciu kedy by mala do Orange dorazit dalsia varka SE K750i dik za nove info.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 1. 12. 2005 16:12

Na SNP v BA ju maju aj bez objednavky.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 1. 12. 2005 16:12

Na SNP v BA ju maju aj bez objednavky.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 12. 2005 07:07

Dik ale ja som zo ZH a nevies niekde blysie
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků