O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 5. 2019 11:14

O2 má aplikáciu, ktorá vám dá až 1 GB dát za zodpovednú jazdu autom | VIDEO

https://www.mojandroid.sk/o2-aplikacia- ... zda-autom/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2019 21:30

Tak kód na 1 GB dat zdarma za Bezpečnů jazdu obdržen :D

Ale ! Nebylo to zase tak jednoduché. Najet ty potřebné KM a jízdy a skóre je v pohodě. Pak ale když měl přijít kód, tak nepřišel. Začal jsem to tedy řešit v pátek s O2 Guru, zaslal jsem screenshot s najetýma km z aplikace a dodnes mi neodpověděli, mají prý na odpověď/řešení několik dnů. Dnes jsem jim to teda napsal na Facebooku a pak už jsem měl kód asi za hodinu. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 7. 2019 06:42

Dnes kod v poradku prisel do aplikace. Najezdeno v CR. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 2. 7. 2019 21:16

O2 SK od dnešného dňa upravilo ponuku dát pri predplatenej karte Voľnosť. Pridáva viacero nových balíčkov s rôznou platnosťou. Aj základný balík ale po novom ponúkne dvojnásobný objem za rovnakú cenu.

250 MB na deň za 0,5 Eura

1 GB na deň za 1 Euro

1 GB na týždeň za 2 Eura

1 GB na 4 týždne za 3 Eura

2 GB na 4 týždne za 5 Eur
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 7. 2019 11:16

Pozitivní na tom kódu je, že má platnost až do 31.5.2020. Takže kódy jdou syslit. Už najíždím na dvou sim kartách :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 4. 7. 2019 00:15

Tak to vypada, ze tady kilometry zatim "najizdi" jenom Reditel CTU. Ale nic proti.

A ty nove datove balicky jsou pozitivni. Zase dalsi alternativa pro datovani i v Cesku, misto vykrmovani nasich nenazrancu.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 7. 2019 09:18

Ale největší paradox je to že slovenské O2 je 100% vlastněno nenažraným Čechem Kelnerem z Čech!!! Ta poslední úprava v ČR po regulaci hovorů do zahraničí je totální katastrofa!
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod bumbummelon 4. 7. 2019 09:55

Paradoxom je aj to,ze pred par rokmi na leto Tescomobile davalo v Cechach neobmedzené dáta a na Slovensku nic,aj napriek tomu,ze Slovenská vetva Tesca je ziskova a Ceska v strate :-(
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 7. 2019 20:17

Tak ten kód má podle Android appky platnost do 31.5.2020 a když ho dám ověřit na www.o2.sk v Moje O2 tak to ukáže platnost až do 30.6.2020 :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 5. 7. 2019 09:32

Ahoj,

na včera nově koupené SIM O2 Voĺnosť nefunguje deaktivace automatické obnovy internetového balíčku na den.

Po prvním zapnutí telefonu jsem zjistil, že se mi, ač jsem o to neměl zájem, automaticky aktivoval denní balíček Internetu 250 MB za 0,5 €.

Následně jsem v Moje O2 změnil "automatickou" obnovu tohoto balíčku na "manuální". Ve 13:32 hod. jsem dostal informační SMS potvrzující deaktivaci "Automatické obnovy Internetu na den".
Tím jsem považoval záležitost za vyřízenou s tím, že k případnému čerpání dalšího denního internetového balíčku dojde pouze v případě, pokud ručně spustím nějakou aplikaci požadující přístup k Internetu.

Ačkoliv jsem šel včera spát před půlnocí a na mobilním telefonu (BlackBerry Passport) nebyla spuštěna žádná aplikace, našel jsem dnes ráno po probuzení v 6:15 hod. novou doručenou SMS z 5:46 hod. informující mne opět o aktivaci denního datového balíčku 250 MB za 0,5 €.

Očekával jsem, že když nastavím změnu na denního internetového balíčku z automatické obnovy na manuální, nebude se mi přesto automaticky sám aktivovat. Zjevně je to jinak.

Prošel jsem znovu Moje O2. Manuální aktivace denního internetového balíčku je od včerejška stále nastavena.
Nikde jinde jsem tam nenašel, jak definitivně vypnout přístup k Internetu na úrovni operátora.

Je na to nějaký kód, který se posílá jako SMS zpráva?
V obálce se SIM kartou byla jen brožurka se 67 stranami Všeobecných podmínek a papírová skládačka s nalepenou SIM kartou a popisem, jak kartu aktivovat. Nic dalšího.

Předem díky za radu.
Naposledy upravil jiri.filip dne 5. 7. 2019 11:57, celkově upraveno 1
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 5. 7. 2019 11:20

To, co jste si deaktivoval, je automatická obnova v rámci již započatého denního balíčku. Abyste rozuměl, denní balíček se aktivuje vždy, když se v daném kalendářním dni připojíte k internetu, respektive stáhnete 50 kB dat (buď vy, nebo telefon sám). Tím, že jste zablokoval automatickou obnovu, jste pouze zablokoval, aby se v konkrétní den neobnovilo DALŠÍCH 250 MB, pokud byste těch prvních 250 MB spotřeboval.

Nejsem si jist, že lze zablokovat internet úplně. Zkuste požádat pomoc na jejich chatu. Bývají nápomocní. Další možností je, že si zablokujete internet v mobilu samotném. Stačí třeba nastavit nesmyslné APN.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 7. 2019 20:31

Nejlepsi je se zeptat kdyz neco nevim O2 guru na strankach www.o2.sk Jsou v pohode a poradi. Neresi ani moje vymslene rodne cislo kdyz je potreba ho zadat do systemu :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 7. 2019 11:17

pokudos píše:Nejsem si jist, že lze zablokovat internet úplně. Zkuste požádat pomoc na jejich chatu. Bývají nápomocní. Další možností je, že si zablokujete internet v mobilu samotném. Stačí třeba nastavit nesmyslné APN.


Internet jde zablokovat úplně :-) Jde se do Moje O2 ( www.o2.sk ), potom - Nastaviť balíčky a služby a pak - Doplňkové služby a je to skoro dole 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 7. 2019 10:19

O2 rozdáva cez mobilnú aplikáciu 5 GB dát.

Získať päťgigabajtový balík je jednoduché. Ak ste zákazníkom O2 a máte nainštalovanú mobilnú aplikáciu Moje O2, už na úvodnej obrazovke sa vám zobrazí informácia o bezplatných dátach. Aktivácia je rýchla a informačná SMS s oznamom o úspešnej aktivácii príde na váš mobil do niekoľkých minút.

Operátor upozorňuje, že ak aktuálne využívate bonusové dáta za zodpovedné šoférovanie, o ktorých sme vás informovali v článku O2 odmení zodpovedných šoférov 1 GB dát, nový balík bonusových 5 GB dát si budete môcť aktivovať až po ich vyčerpaní. Aktivovať si ich môžete až do 15. septembra. Zároveň sa zvýšil objem dát za šoférovanie z 1 GB na 5 GB. Získate ich cez aplikáciu O2 Extra výhody.

:tleskani :tleskani :tleskani

https://www.fony.sk/clanky/o2-rozdava-c ... u-5-gb-dat

https://www.o2.sk/moje-o2/aplikacia?hp_textbox

Otázky a odpovědi :

Ako získam 5 GB dát zadarmo v appke Moje O2? A aké sú podmienky tejto ponuky?

5 GB Bonusových dát dát získate, keď sa prihlásite do aplikácie Moje O2. Dáta vás tam už budú čakať.
Nepotrebujete žiadny kód ani nič podobné. Priamo v aplikácii uvidíte možnosť aktivovať si 5 GB dát zadarmo.
Pre získanie dát stačí ponuku prijať v appke.

Dokedy platí táto ponuka?
Ponuka platí do 15. 9. 2019.
Ak už mám dáta v paušále alebo dátový balík, ktoré dáta sa mi budú čerpať ako prvé?
Ako prvý sa vám čerpá balík 5 GB Bonusových dát. Vaše zaplatené dáta sa začnú čerpať až po jeho vyčerpaní alebo skončení platnosti.
Dokedy od aktivácie môžem bonusové dáta využiť?
Pri službách s dobíjaním kreditu (O2 Voľnosť alebo O2 Fér s dobíjaním kreditu) môžete 5 GB Bonusových dát zadarmo využiť do 30 dní od ich aktivácie.

Pri službách s platbou na faktúru vám 5 GB Bonusových dát platí počas fakturačného obdobia, v ktorom si ich aktivujete a ešte celé ďalšie fakturačné obdobie.
Môžem 5 GB Bonusových dát niekomu darovať?
Nie. 5 GB Bonusových dát je naviazaných na telefónne číslo, pod ktorým ste prihlásený v aplikácii Moje O2 a teda pod ktorým boli aktivované. Nie je možné darovať ich niekomu inému.

o<:)

https://zive.aktuality.sk/clanok/141187 ... balik-dat/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 7. 2019 10:03

Pozor, při aktualizaci aplikace O2 Extra výhody - přijdete o kód na 5 GB dat v aplikaci za bezpečnů jazdu, takže je dobré si ho někam opsat nebo vyfotit. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků