O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 5. 7. 2020 10:55

Já mám bonusová data a účtují se mi jen drobné, tedy jen ten příplatek.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 5. 7. 2020 19:55

Diky. Asi bude rozhodujici osobni zkusenost uzivatelu. Neukazalo se nahodou, jestli priplatky uctujou po kilobajtech nebo jak?

Jinak jsem se celkem pobavil. Zavolal jsem na tu jejich bezpl. romanigovou linku a ptal jsem se na pouzivani bonus. dat v CR ted po te zmene. Pani se omluvila, ze to je c elkem nova vec, ze presne nevi, i kdyz odhadovala uctovani tech priplatku. Pak mi ale volala zpatky (aniz bych o to zadal), ze si pry vyzadala podorbne informace a ze pry je to tak, ze vetsinu z bonus. dat 10 GB (Dobre data) muzu vyuzit v CR bez priplatku.
Konkretne mi appka ukazovala, ze mam k dispozici jeste 9,74 GB z celkovych 10 GB (nevim, jestli jsem nejaka data z tech 10 GB uz cerpal, kdyztak minimalne), ona mi tvrdila ze mam zdarma k dispozici presne 9600 MB. Nebyla ale schopna rict nejake pravidlo, proc to tak je, jen stale opakovala, kolik mam.
Mozna sem blbej, ale 9,74 GB je vic nez 9600 MB, ne? Takze by malinka cast z toho objemu indikovaneho v appce nebyla vyuzitelna v CR? Ale ta logika nebo vzorec, podle ktereho by se to pocitalo, mi zcela unika, navic ze by v appce nebylo presne uvedeno, kolik bonus. dat je v roamingu k dispozici bezplatne?

No sice se to poslouchalo hezky, ale spis by asi bylo dobre verit osobnim zkusenostem, ktere zde lidi popisuji.
Celkem jako mazec. Ze mi nepoda presnou informaci, kdyz je ted hodne ruznych zmen a nebyla na to proskolena, tak to se da jeste jakztakz pochopit, to se stane. Ale ze mi inciativne vola, aby mi sdelila informaci, ktera pravdepodobne neodpovida skutesnosti, tak to je novy level.
Ale je mozne, ze ten telefonat nebyl jeji iniciativa, ze ji to nejaky nadrizeny v ramci "zlepsovani sluzeb zakaznikum" naridil nebo na to maji nejaky pokyn...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 7. 2020 22:09

Dnes uskutecnen hovor a byl bez priplatku.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drakJBC 17. 7. 2020 16:33

Zdar. Tak jak se chová O2 SK při občasném používání (ne velké množství hovorů / ne extra dlouhé hovory - občasný delší hovor)? Už někdo dostal upozornění na příplatek? Dík za info...
drakJBC
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 18. 7. 2020 00:24

Hovorů bez příplatků jsem uskutečnil už mraky. Nejméně 30. Data jsou s příplatky okamžitě od 29. 6. Také vyzkoušeno/použito mnohokrát.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Chercheur 18. 7. 2020 09:59

Denně provozovány hovory do O2.SK (rodina), zatím bez příplatku i bez upozornění.
Chercheur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czmisak 11. 8. 2020 13:03

Nemá náhodou někdo volnou SIMku na prodej?
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 11. 8. 2020 14:38

Na Slovensku jich mají mraky. Anebo si myslíš, že ti někdo prodá SIM, která je evidována na jméno a doklad totožnosti?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod czmisak 11. 8. 2020 16:05

pokudos píše:Na Slovensku jich mají mraky. Anebo si myslíš, že ti někdo prodá SIM, která je evidována na jméno a doklad totožnosti?


Už jsem jednu koupenou takto měl, přes sBazar. Takže asi tak. Ne každý se bojí něco prodat.
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 11. 8. 2020 18:05

za mesic bych asi jednu na prodej mel, kredit kolem 20€
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 8. 2020 07:40

Mám 2 kódy na aktivaci 10 GB dat navíc ( použití dat jen na území Slovenska ), jestli má někdo zájem, tak napište SZ. Případně je sem dám 31.8.2020 ať nepropadnou jen tak. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 29. 8. 2020 08:49

Podle mého názoru simky, které někdo prodá, jsou většinou koupeny na falešné údaje nebo nějak heknuté. To si tipuju hlavně u těch inzerátů....
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod suram 29. 8. 2020 11:28

Jestli fungují, tak je to jedno.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 8. 2020 10:51

Zbývá mi jeden kód na 10 GB - 7DH2C4V6 tak třeba ho někdo využije. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avalonboy 17. 9. 2020 08:48

Caute mam na prodej neregistrovane karty o2 Praha
avalonboy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků