O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 12. 1. 2020 12:18

Já bych si vás pane kolego jen dovolili upozornit, že je akce Bezpečná jazda a dá se lehce získat 5 GB dat. :) Stačí jen najezdit 10 jízd a 150 Km celkem bezpečně podle předpisů. Máme to tady rozebrané ve fóru. Dá se to klidně nachodit pěšky nebo na kole nabo v MHD kdo nemá auto nebo nikam nejezdí :) To vše až do 31.5.2020 a možná i déle. :)
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 12. 1. 2020 15:58

Může si už jejich SIM objednat a aktivovat v ČR Čech na dálku? Nebo musí dojet na Slovensko?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 1. 2020 08:24

Jen na Slovensko a s vlastním OP.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod GOLDman5 15. 1. 2020 14:06

Ředitel ČTÚ píše:Já bych si vás pane kolego jen dovolili upozornit, že je akce Bezpečná jazda a dá se lehce získat 5 GB dat. :) Stačí jen najezdit 10 jízd a 150 Km celkem bezpečně podle předpisů. Máme to tady rozebrané ve fóru. Dá se to klidně nachodit pěšky nebo na kole nabo v MHD kdo nemá auto nebo nikam nejezdí :) To vše až do 31.5.2020 a možná i déle. :)

Realne nic jazdit nemusis , " najazdit " 150km 10 jazd vratane skora trebars 99% ti na mobile s rootom potrva asi 5-10 minut :D
GOLDman5
Junior

Předchozí stránka