Pevna linka cez OPTIKU u ORANGE a CLIP na vlastny telefon

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod baltimora 7. 4. 2010 11:11

Zdravim vie mi niekto poradit ak by som chcel pevnu linku od ORANGE konkretne FiberTel cez OPTIKU ze by som si preniesol tel. cislo od T-comu a pouzil by som vlastny telefon co mam zakupeny od T-comu mam bezdrotovy SIEMENS s funkciou CLIP a SMS bol dost drahy a ide mi o to ze som sa docital v cenniku ORANGE taku vec ze tam sa pise toto:
Spolocnost Orange Slovensko, a.s., z technickych dovodov garantuje poskytovanie doplnkovych sluzieb k Ciastkovej sluzbe FiberTel (napr. Fax, CLIP, presmerovanie hovorov alebo faxov) len v pripade, ze ucastnik pouziva na uzivanie tychto sluzieb zariadenia potrebne na uzivanie Ciastkovej sluzby FiberTel zakupene v spolocnosti Orange Slovensko a.s., po termine 3.9.2007. V pripade uzivania inych zariadeni, ako je uvedene v predchadzajucej vete, spolocnost Orange Slovensko, a.s., nie je povinna poskytovat ucastnikom Ciastkovej sluzby FiberTel jednotlive doplnkove sluzby, pokial jej takato povinnost nevyplyva priamo z platneho pravneho predpisu.

Neviem ako to je ci by mi aktivovali CLIP aj SMS na moj vlastny telefon co mam z T-comu a ci by to bolo zadarmo, alebo za taku cenu ako to maju v cenniku ked sa za to plati neviem, a ci nejako overuju ci mam telefon od nich alebo nie...

Inak ten telefon klasicky na pevnu linku by mal asi normalne fungovat len sa asi zapoji do toho Konvertora netreba nieco specialne dokupit koli tej optike ?


No a este ten prenos cisla neviete co to stoji ci tam je nejaky poplatok pre T-com za odchod ?

A inak ma vobec ORANGE v ponuke nejake lacne telefony ako T-com napr. za 1 EUR pre ten FiberTel v letakoch som nic nenasiel.

Diky :-)
baltimora
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků