O2 SK: Neobmedzené surfovanie cez mobil len za 6 €

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod catm4n 27. 8. 2009 08:47

Jirka_2 píše:Jak je to s platností kreditu ?

- platnost kreditu zavisi od vysky dobijanej sumy
-- 3 mesiace pre dobitia do 15€
-- 6 mesiacov pre dobitia nad 15€ vratane
- ak Ti nejaky kredit prepadne, pri dalsom dobiti (pocas platnosti SIM karty) Ti ho vratia
- vratia realny kredit aj pripadne bonusove kredity za dobitia cez internet a bankomaty - ine bonusove kredity (napr. za prenos cisla od konkurencie) nevracaju
- najskor sa spotrebovava realny a az nasledne bohusovy kredit
- platnost SIM karty je 13 mesiacov
- balicky sa obnovuju automaticky v pripade dostatocneho zostavajuceho kreditu v case skoncenia ich platnosti; ak dostatocny kredit nie je, balicky sa deaktivuju a aj po dobiti kreditu je potrebne ich aktivovat
catm4n
Junior

Odeslat příspěvekod maco8 22. 11. 2009 12:40

Zdravim chcem sa spytat na tento net ma ho niekto?ako ide a da sa to cez notebok spojit a surfovat?dakujem za kazdu rozumnu odpoved
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 11. 2009 12:55

Pripojit mobil ako hw modem k notebooku ide cez pc suite(v mobile polozka pripojitelnost alebo spojenie a v nej paketove data/nastavenie miesta prisupu o2internet a je to dost pomale. Videa si pozerat nebudes. Alebo budes 30 sekundove video stahovat aj 5 minut. Niekde v BA by mala byt 3g siet. Aky mas fon? Aby to bolo za 6eur, treba si manualne nastavit len siet o2(nie t-mobile alebo automaticke hladanie siete) alebo to pripojenie do t-mobilu deaktivuje operator. Treba mu to povedat pri aktivacii. Inak by stal 1MB cca euro.
Naposledy upravil Kniter dne 22. 11. 2009 17:07, celkově upraveno 2
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Netro 22. 11. 2009 14:54

neskusal som, ale podla mna EDGE na pripojenie notebooku je blbost, neviem si predstavit surfovat v dnesnej dobe (na PC/notebooku) rychlostami dial-upu ci ISDN
#fail

ale kedze to takto mnoho ludi pouziva, tak sa necudujem, ze to ide pomaly
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 22. 11. 2009 15:48

No vidíš já jsem teď v Bratislavě a nemůžu si to vynachválit. V zahraničí neomezeně za 6 Euro, to mi nikdo jinde nenabídne. (Dobil jsem kartou za 8 Euro, 4 Euro jsem dostal nějaký bonus :-D ) a ještě volání do ČR za místní ceny.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 22. 11. 2009 17:55

ako docasne alebo nudzove riesenie je to super, ale pre plnohodnotne internetovanie (video, VoIP a pod) to nestiha
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior

Odeslat příspěvekod roro33 23. 11. 2009 19:20

Jirka_2 píše:No vidíš já jsem teď v Bratislavě a nemůžu si to vynachválit. V zahraničí neomezeně za 6 Euro, to mi nikdo jinde nenabídne. (Dobil jsem kartou za 8 Euro, 4 Euro jsem dostal nějaký bonus :-D ) a ještě volání do ČR za místní ceny.

naprosto souhlasim, často jezdím na Slovensko a taky jsem si O2 dobíjecí kartu pořídil, na příležitostné používání skvělé at už na volání nebo data- lepší než platit předražený roaming.
roro33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 11. 2009 19:38

neviem aka rychla je siet edge u O2, ale u t-mobile pri edge sa da prehravat video na youtube na mobile cez aplikaciu od youtube, alebo volanie cez fring na mobile bez sekania.
Na notebooku prehra video z youtube 5sekund, potom 30sekund nacitava a znovu. Dam pauzu, idem sa najest, pridem a 1 - 3 minutove(cca 3 - 6MB) video je stiahnute a si ho pozrem. Na toto forum cez operu 10.10 je to dobre.
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jirka_2 23. 11. 2009 19:49

Teď ty 2 dny v Bratislavě to na video nebylo, Ve Starém Městě večer průměr kolem 130 kb/s . Asi velká koncentrace cizinců :-D . Nevěřím,že by místní surfovali přes EDGE. :-)
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 11. 2009 20:02

Ak je rychlost aspon 230kb/s tak sa da tak ako som pisal. Rychlost len o cosi mensia ako v jednej slabsej internet cafe,kniznice Pri 56kb/s ako mavam niekedy je cely net na netbooku otrasny.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 23. 11. 2009 20:31

Jirka: ked to zaviedli a na MM.sk porovnavali rychlosti, O2 EDGE mi rychlostou pripominal skor GPRS, rovnako ako tvojich 130kb/s. takze by som povedal, ze skor take polovicne EDGE :) ale ako si pisal, dost zrejme zavisi od vytazenosti vysielaca
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 11. 2009 20:43

A tiez to zavysi od mobilu(pocet timeslotov up a down). Ale to je minulost. Kto dnes pouziva nokiu napr 6020 na net.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj-thomass 5. 12. 2009 15:26

caute...planujem si aktivovat ten net na mobil nokia 5730 a chcem sa spytat ci bude stacit rychlost na prehravanie internetoveho radia s bitrate-om 128kbit/s??
dj-thomass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 12. 2009 16:19

Ja mam t-mobile edge a bitrate 128kb prehrava nokia internet radio co som doinstaloval do mojej n95. Edge ma aj o2.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krompacho 10. 12. 2009 06:18

A-GPS bude pouzivat data z Data Neobmedzene za 6e? - v ramci toho balicka alebo to budu extra spoplatnene data?
krompacho
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka