zabudol orange na vianoce?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod milanides 6. 12. 2008 17:40

Ake nove mobily? Kedy?
Toshiba 47VL963G, Evolve Infinity + 2TB HDD Western Digital, Onkyo DV-SP500, Onkyo TX-DS595, Canton LE107 + LE150CM + LE120, router Asus RT-N56U.
milanides
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 6. 12. 2008 17:50

ja z orangutana odhcadzam, a viem aj preco. to je hluchy, slepy a mentalne zaostaly kolos, cudujem sa ze je niekto schopny sa mu este upisat
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod dunaj 6. 12. 2008 17:58

Nerobim v Pomaranci, ale z dostupnych info mam dojem, ze nieco este bude:
1. Ak totiz Orange nieco ponuka, nemate sa to ako dozvediet, lebo jeho internet je chromy ako Meresiev. Ako priklad moze sluzit ponuka Toshiby G710 za 290 SK k pausalu den, co sa neda objednat ani len cez e-shop. Tiez obrusenie hran pausalu 9 s 10 tisicovou pokutou za nevycerpanie 4000 SK bolo realizovane 3.12. tzv. Bonusovym kreditnym pausalom 100 za 1 SK mesacne k obnoveniu viazanosti inej SIM, o com ak jediny informoval server Mobilmania. Proste je to na nervy, ked nie je jasne, co sa deje. A rovnaky chaos vladne aj medzi zamestnancami, co si mozete vyskusat opakovanym volanim na 905.
2. V neprospech zakaznikov hovori zase fakt, ze pobocky vsetkych operatorov su momentalne vlazne poloprazdne. Cize ziadna bomba u nikoho. Kto z operatorov sa teraz spamata, mozno este nieco z kolaca utrhne. Viem, ze vela ludi caka a nechce sa po skusenostiach unahlit.
3. Dnes je este len Mikulasa, do Vianoc este par tyzdnov, takze operatori maju stale priestor nieco vybalit. A to bude pre mna rozhodujuce. Tipujem, ze ako prve sa to zial dozvieme z TV reklamy.
dunaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanides 6. 12. 2008 18:13

Mozno by som bol ochotny si z tej mizerie pausalov este nieco vybrat, doteraz som mal pausal 60, takze z dostupnych bud Klasik 70 + XXL po 18.00 hod. za 539.- alebo Kontakt 100 s 20% zlavou na 2 roky za 445.-, pripadne Kontakt 100 bez telefonu s viazanostou 12 mesiacov a bonusom 30 minut gratis tiez za 445.-. Lenze moj telefon ma 2 a pol roka prosim pekne a v ponuke nie je nic normalne...viazanost mi skoncila v auguste, ked uz som cakal 4 mesiace, uz tych 17 dni pockam. No a ak nic, potom bud zmodram ako smolko alebo pojdem pekne doruzova :-] Jeden manazerik z pomaranca co ma na starosti niekolko velkych firiem mi povedal, aby som dal vypoved, ze potom sa mi mozno niekto ozve a da ponuku...dobre nie? 8-)
Toshiba 47VL963G, Evolve Infinity + 2TB HDD Western Digital, Onkyo DV-SP500, Onkyo TX-DS595, Canton LE107 + LE150CM + LE120, router Asus RT-N56U.
milanides
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 6. 12. 2008 18:17

len slepy a hluchy sa necha dojit pomarancovym sedlliakom:-)
To by mohlo byt heslo pre kyslik a T-mobile, i ked ruzovy uz dost ukradli, a kyslik tiez(comu tak trosku nechapem, ale ludia im zeru ten fair play pausal, uvidime casom, ci to bude stale fair)
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod dunaj 6. 12. 2008 18:37

Orange je momentalne tak drahy, ze sa oplati iba s riadne drahym dotovanym MT, aby sa to aspon tam kompenzovalo, lenze taky MT neponukaju, ked neratam staru sunku Kaisera alias TyTn II. SE Xperiu nasadil ET a tusim mu asi kvoli nej aj padol net:-).
dunaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marčo20 6. 12. 2008 23:02

Dunaj : k tej toshibe len tolko.. neda sa objednat cez e-shop bo uz bol ukonceny predaj tohto mt ;) a web od or je neprehladny to je pravda a oneskoreny... a tak sa treba pytat :o a predajne operatorov urcite nie su poloprazdne (ani poloplne) ale celkom slusne praskaju :D
marčo20
Junior

Odeslat příspěvekod atomic_8 7. 12. 2008 19:06

dasa0000 píše:my sme si teraz kupili pausal a je tam dost dobra ponuka za 86sk mesacne ci aok presne nwm ci 76nie tak mas priblizne350sk mesacne len na to nedavaju reklamu to je wse ale inak jeto slusne a 86sk za350sk je fakt slusne

Ale samozrejme, ze reklama naň je - 75% zľava pre všetkých
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod matho83 7. 12. 2008 19:20

jj, som sa divil aka bomba akcia a potom ked som hladal a snoril vzislo toto
ako nizky pausal je to ok, ale to nafuknutie co z toho spravili
stale hovorim ze vedia ako na to
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marčo20 7. 12. 2008 21:57

ale tak v podstate si ten pausal moze zobrat hocikto :D a nie len "blizky" :D nezavadzaju aj ked nejako vnutorne sa mi s tym suhlasit neda :/
marčo20
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 7. 12. 2008 22:06

dasa0000: a ja ti zase poviem, ze je to nic moc ponuka, kolko minut mas za 350sk?
Mohli dat 95 percentnu zlavu 10sk pausal za 50 halierov. Mozno by im na to skocilo viacej ludi.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod dunaj 7. 12. 2008 22:50

Ja som dnes skoro odpadol, ked som v Auparku videl po SE Xperii dalsie dotovane PDA Vario IV alias HTC Touch Pro. V Orange mozeme len snivat...
dunaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxmioxx 8. 12. 2008 14:13

Akoze po dnesku si to T-mobile uplne pobabral... zvysit ceny telefonov o tolko a zrusit vyhody ako zlava na tel. pri w&w myslim odradi dost vela zakaznikov.. ako aj mna napr.
xxmioxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dunaj 8. 12. 2008 14:27

No ak myslis to zvysenie cien v T-mobile, co stavnato opisuje mobilmania, tak to sme v ***** aj my. To teraz aby clovek snad bezal k pomarancu a kupil si rychlo telefon, kym tiez nezdrazie, alebo kym ich nepridu T-mobilaci vykupit?
Snad sa da spoliehat aspon na to, ze Orange teraz nic extra vyhodne neponuka...
dunaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod septimm 8. 12. 2008 16:30

Co myslite mam kupit nejaku haraburdu v orange, ale este ma zmysel cakat? Moja nadej je minimalna az mam chut zrusit cislo a vratit sa k pevnej, ale byvam daleko od domu a potrebujem mobil... :-(
septimm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka