Orange a problemy s 3G

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alf001 9. 10. 2008 10:11

Vcera vecer som postrehol ze v okoli Serede som mal problem volat na ine Orange cislo. Jednotlive slova akoby vypadavali, hlas bol roboticky. To iste pocula aj druha strana. Najprv som si myslel ze mojim mobilom, no robili to aj dalsie a v celom okoli. Dnes som volal pani do Orange a poradila vypnut prihlasenie do UMTS.. naozaj pomohlo, vraj maju nejake technicke problemy na dost velkej casti SR. Preto aj rada pre ostatnych ak mate podobnu skusenost, vypnite docasne 3G...
Alf001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrcka 9. 10. 2008 10:30

možno už nasadili tie wifi hotspoty a pred predajne sa húfne posadili zákazníci o2-sk, ktorí túžia po normálnych dátach - a tak je 3g preťažené :-)
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 9. 10. 2008 10:32

LOL

Tie problemi mali vzdy, nastastie nie prilis casto, ale par ludom som usetril cestu do servisu :)
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod votrelec 9. 10. 2008 12:00

no hura, mna skoro priatelka opusti, kvoli tomu ze mi blbne fon a nejde mi poriadne volat a to orange ma zase poruchu
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m3power.sk 9. 10. 2008 12:32

v poslednej dobe je problem sa mi dovolat. Problem riesi prepnutie siete z dualneho rezimu na klasicke GSM. Ale pokial chcem ist na internet, co je dost casto tak musim prepinat na UMTS aby som mohol surfovat cez 3G pripadne 3,5G.
Nechapem ze orange poskytuje taketo zle sluzby, zle pokrytie signalom 3G dokonca aj GSM v okoli senca co je cca 20KM od BA.

Berem to asi tak. Mam mudry telefon (nokia E90) akurat ze mi neda dovolat, data mi idu pomaly, kvoli neustalemu prechodu z GSM na UMTS sa mi vybija rychlejsia baterka... hlavne ze platim mesacny pausal a pausal za data ktore nemozem poriadne vyuzivat.

V centre BA v pohode, super ale kusok mimo katastrofa.
[img]http://www.peppo.sk/power.gif[/img]
m3power.sk
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 9. 10. 2008 12:57

Ale no ved Orange je predsa najlepsi ma najvecsie pokrytie 3G signalom na slovensku , najrychlejsie data , najviac zakaznikov a najviac poruch v sieti .
Ved viem preco som odnich odisiel .... ceny a sluzby --- ajked na slovensku bohuzial bezproblemoveho operatora nemame couz
Ked chcu ludia rychle data a pod., tak nech zvolia orange ja by som tak tiez spravil ale ked hlasove sluzby tak mne osobne orange vychadzal najdrahsie .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod m3power.sk 9. 10. 2008 13:04

hej hej... rychle datove sluzby ale iba v BA pripadne velkych mestach...

Ale aby sa mi stavalo ze sa mi nikto nevie dovolat a potom dojde smska ze mi nieco volal... alebo mi nedojde smska hned ale po pol hodine... dost zle...

ach jaj... naozaj tu nikto nebude poskytovat bez problemove sluzby?

a to nehovorim o tych ich datovych pausaloch ktore maju omedzene data.

Treba pocuvat co si zelaju zakaznici, ale toho sa u nas ani nedockame...

hawk
[img]http://www.peppo.sk/power.gif[/img]
m3power.sk
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 9. 10. 2008 13:18

Orange sa aspon k tym vypadkom prizna. TM nie a k vypadkom 3G sa ani nemusi, ked 3G v podstate ani nema :)
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pendo 9. 10. 2008 15:34

Problem s 3G hlasovymi sluzbami sa tyka celeho zapadneho SK. Je to potvrdene aj zakaznickou linkou.
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 9. 10. 2008 20:05

Nepovedal by som, že dnes mal Orange problemy len s 3G sietou ale aj s 3G SIM kartami. Dnes som totiž bol v Poľsku a medzi 12:00 až 14:00 sa mi vôbec nedalo prihlásiť k žiadnej sieti. Telefón vykazoval len Neúspešnú registráciu SIM karty. Problém sa odstránil popoludní.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majo.w 9. 10. 2008 20:55

Dnes sa huufne ludi stazovalo na zly zvuk.. ale moj net doma uz vcera k polnoci bol uplne slimaci.. a aj teraz som na 2G bo 3G sa pod chvilou straca :-D
majo.w
Junior

Odeslat příspěvekod m3power.sk 10. 10. 2008 12:46

Rech25 píše:Nepovedal by som, že dnes mal Orange problemy len s 3G sietou ale aj s 3G SIM kartami. Dnes som totiž bol v Poľsku a medzi 12:00 až 14:00 sa mi vôbec nedalo prihlásiť k žiadnej sieti. Telefón vykazoval len Neúspešnú registráciu SIM karty. Problém sa odstránil popoludní.



bezne mi telefon vypisuje "registracia SIM karty neuspesna" a telefon mam 100% v poriadku...
ach... tie sluzby
[img]http://www.peppo.sk/power.gif[/img]
m3power.sk
Junior

Odeslat příspěvekod m3power.sk 15. 10. 2008 14:28

Podla vyjadrenie ORANGE je uz vsetko v poriadku - realita je vsak taka ze to v poriadku nieje. Stale tie iste problemy...
[img]http://www.peppo.sk/power.gif[/img]
m3power.sk
Junior

Odeslat příspěvekod majo.w 19. 10. 2008 19:03

ja som sa stazoval na pomaly resp. nemozny upload :-D momentalne riesi technicke oddelenie :O tak uvidime co vypatraju :s
majo.w
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků