T-Mobile: Paušál pre blízkého

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Quo 5. 11. 2008 23:01

Dzulio, nazdar :lol:
Ja som dnes nemal problem zohnat ZADARMO kupon na 50% zlavu, s 75% kuponom to uz take ruzove nebolo.
Nuz, kupony neboli problem, problem bol mobil. Kedze ako verny som mal aj 8000,- zlavu nakoniec som nic nevyuzil a nepredlzil som.
Ponuka mobilov takmer nulova, v predajniach maju akurat korunove mobily, o ktore som nemal zaujem.
Kedze som chcel pausal ukoncit k aktualnemu fakturacnemu (ziadost som si dal pred vyse mesiacom) nakoniec by som bol podlahol zlave z fonu a z pausalu. Nakoniec sa nic nekonalo. :(
A tak s pokojnym svedomim po 6pausalnych a 3 Easy rokoch koncim v TM.
No, ale vratim sa ku kuponu - staci sa v predajni spytat, ja som sa dnes pytal v 3 predajniach a nebol s 50% zlavou najmansi problem. 75% nemali :(
;)
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 6. 11. 2008 11:20

Mali by ste sa uz uvedomit s predavanim kuponov, ja som dostal 2 kupony a oba som dal nahodnym ludom ktory pisali sem do fora na mobilmaniu , dohodli sme si stretko a dal som im kupon --- ale predavat to je chore ked niekdo nieco dostane zadarmo a hned z toho ide robit ziskovu cinnost - niektory menej inteligentny jedinci sa nezapru ako vidim .
Ked to aj napriek nedostatku IQ niekdo musi silou mocou ponukat na predaj za uzasnych 3500,- SK ci kolko si ludia vymyslia tak potom si tie inzeraty dajte tam kam patria a nespamujte tu stym diskusiu pokial viem nieje to Bazar ani nic podobneho . Diskusia je o kuponoch a akciach snimi spojenych pripadne nech sem pisu ludia co kupon DARUJU - sa uvedomte .

KUPON V MNOHYCH PRIPADOCH DOSTANETE ZADARMO NA PREDAJNI - BA POLUS, BA AUPARK - vyskusane . Nekupujte to od obmedzencov co si myslia aku super vec robia ked predavaju jeden papier co dostali zadarmo za 3500,- a pod.
Ked sa kupony davali pri predlzovani pausalu k telefonom tak mnohy ludia ich nechavali na predajniach .

A ked si niekdo ako napr. dzulio mysli ze 2 tyzdne mal kupon doma na stole a na cenu 3500,- SK sa mu nikdo neozval tak uz den pred koncom platnosti je cena "len" dohodou tak je to priklad dakeho 15rocneho decka co mysli ze z HO___ ziska neviem co !!!
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod AppleBred 6. 11. 2008 12:56

Chcem sa spytat ako to je s možnostou využitia kuponu pre mna sameho. Atualne odchadzam z pomarancu a bol som viac menej rozhodnuty pre 02, ale tato nova ponuka Tmobilu je velmi zaujimava. Na viacerych miestach som totiz cital, ze predajcovia umoznili vyuzit kupon aj na prave zakupeny pausal. Inac povedane, zoberiem si pausal napr. 100, ktomu chcem web’n’walk a telefon nechcem. Je realne aby som zlavneny kupon ktory tym ziskal pouzil na tento pausal ?
Vdaka
AMD sempron 2600+@3300, 2GB DDRAM 400@460MHz,R 9600 XT @550/650, 3x HDD Seagate Baracuda 80 GB, SB Live 24 bit, Monitor Samsung 245B+
SE G900
AppleBred
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 7. 11. 2008 03:23

AppleBred píše:Chcem sa spytat ako to je s možnostou využitia kuponu pre mna sameho. Atualne odchadzam z pomarancu a bol som viac menej rozhodnuty pre 02, ale tato nova ponuka Tmobilu je velmi zaujimava. Na viacerych miestach som totiz cital, ze predajcovia umoznili vyuzit kupon aj na prave zakupeny pausal. Inac povedane, zoberiem si pausal napr. 100, ktomu chcem web’n’walk a telefon nechcem. Je realne aby som zlavneny kupon ktory tym ziskal pouzil na tento pausal ?
Vdaka

mozes vyuzit aj pre seba - ale na dalsi pausal.
ja navrhujem sa v predajni spytat na ten kupon, ak ti ho daju, tak sa nan zaviaz a mas to O:-)
A nemusis ani kupovat predrazene kupony ;-)
Na predajni Ti ochotne 50% alebo 75%-ny kupon (ten 75% zatial pomenej, ale pockaj, euforia opadn a bude ich dost ;-) )
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrik776 11. 11. 2008 13:55

To normalne davaju aj 75% kupony v predajnach zadarmo?
Patrik776
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lednj 11. 11. 2008 14:00

Kupony davaju len ked predlzuješ paušál alebo si berieš nový.Druhá možnosť je taká že ti nejaky známy daruje kupon na zľavu.
lednj
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 11. 11. 2008 14:38

Ale treba hľadať aj inde, nielen v tejto téme
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod morbidia 12. 11. 2008 06:58

kua tak pytala som sa baby v t-mobile a ona ze ziadne take neexistuje ze vymenenie kupona.asi mala kramy alebo co :-D no jednoducho stale zhanam kupon na 50% na vo velkom 200 vymenim za vo velkom 100.teda keby niekto mal.za maximalne rozumnu cenu(ale vazne rozumnu) mozno aj doplatim. BA
morbidia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod techynal 12. 11. 2008 08:51

morbidia: Takze chces povedat, ze ku kazdemu kuponu je urcene aky pausal je mozne si vziat?
techynal
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 12. 11. 2008 11:03

to morbidia

presne tak, nedá sa"vymenit kupon 50 na VV 200 vymenim VV 100" !!!! To je nezmysel. kupon "na VV 200" neexistuje.
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 12. 11. 2008 22:40

Chester píše:Ja som bol dneska v Poluse, siel som za babou ako tu niekto radil, a som sa spytal ci nemaju nahodou nejaky zvysny kupon. Tak cudne sa zatvarila, jak keby co si to dovolujem, proste skoda reci... Vraj nemaju, ale ze mam ist na internet a tam si kupit :hm Skusal som volat aj na retencne, ale vraj mi ani oni nevedia pomocta mam si kupon zohnat... Tak ak by ste nahodou niekto mali zvysny kupon na 75% zlavu z Relax 200 a boli ochotni darovat ho alebo predat za rozumnu cenu, tak sa mi pls ozvite. Email: chester@zoznam.sk, ICQ: 288-543-843. Dakujem.

mal si skusit inde.
Ja som min tyzden nemal problem v 2 predajniach zohnat taketo kupony - stacilo sa LEN opytat.
POdobnu skusenost tu uz pisali viaceri. Akurat treba narazit na tekeho predajcu, ktory si kupony, ktore tam nechaju zakaznici (nie kazdy si ich berie) neprivlastnuje a dalej nepredava!!!
Aj taki totiz su :(
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 12. 11. 2008 22:45

lednj píše:Kupony davaju len ked predlzuješ paušál alebo si berieš nový.Druhá možnosť je taká že ti nejaky známy daruje kupon na zľavu.

Kupon ti samozrejme neponuknu len tak - skratka, nie su pre kazdeho, ale ak maju nejake, ktore si zakaznici nevzali, tak sa na to staci spytat a ak si ich nevzali oni - bud za ucelom predaja, alebo darovania najblizsej rodine, daju ich vam.
Na Retencnom ti to kludne potvrdia - aj mne odporucili sa spytat priamo v predajni ;-)
(ked mi z retencneho volali, aby mi ponukli nieco "super" nakolko som odtial po niekolkych rokoch odchadzal a nakoniec som ani ponukany kupon nevyuzil (jednoduchy dovod - nemali fon s 8000,- zlavou, ktorym by som sa dal ukecat :D )
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chester 13. 11. 2008 01:51

Si z blavy ? V ktorych predajniach si bol ? A zas je to aj dost blbe, stat v rade 40 min, len preto, aby som sa spytal ci maju nahodou kupon a nakoniec mi povedia, ze nemaju... :hm
Sony Ericsson T310 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson T610 -> Motorola V300 -> Nokia N70 -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Sony Ericsson Xperia X1 -> HTC Desire
Chester
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 13. 11. 2008 12:38

Chester - nie som z BA, ale poznam par ludi z BA, co takto -zadarmo- k tym kuponom prisli (50%). Mne boli ponukane vo vsetkych predajniach v PB a v PU som tiez skusal a bezproblemov - ked som obehaval, kde maju fon, ktory som zhanal ;)
Ak sa chces vyhnut 40min radam, skoc do TM tak hodinku, hodinku a pol pred zaverecnou :)
Pripadne este pockaj, po Vianociach bude (mozno aj skor) tych kuponov viac a budu aj 75%-ne. O:-)
Ved 50% zlava nie je ziadna novinka, tato zlava bezi v TM uz nejaky ten mesiac, a ked mi zamestnanec ukazoval, kolko kuponov im prepadlo, lebo ich ludia nechceli, je mi az smiesne,aky velky bussines sa s tym teraz robi :D :lol:
Opadne euforia a zas bude klud - tak naco teraz vyhadzovat x penazi nezmyselne za NAKUP, ked ho moze mat clovek aj zadarmo :!:
BTW:
ak clovek ma kupon, staci si objednat zmluvu + fon cez telefon, nemusi ist clovek ani do predajne a ma ovela vacsiu pravdepodobnost, ze zozenie aj fon, ktory v predajniach nemaju (ja som chcel E71,ale nikde nebola a aj som rad, ze som s TM skoncil uplne nakoniec, ale to je uz o inom...) + ziskas zlavu 300,- este navrch :)
No a tie cisla, ktore su na kupone staci len nadiktovat a netreba sa ani trepat do predajne :)
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chester 13. 11. 2008 13:33

Quo - aj by som pockal do Vianoc, lenze akcia na web n walk giga je len do konca novembra... A tiez ja som zreklamoval N95-ku, vratili mi peniaze a teraz som na 6230i :D Moc dlho to s nou nevydrzim :D
Sony Ericsson T310 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson T610 -> Motorola V300 -> Nokia N70 -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Sony Ericsson Xperia X1 -> HTC Desire
Chester
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků