Orange TV a Windows Mobile

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sh4dow 10. 4. 2008 07:39

Zdravim vas, zaujimalo by ma ci niekto z vas rozbehal pod windows mobile (6) live tv cez wap.orange.sk. Skusal som IE aj Operu, CorePlayer, TCPMP, PocketPlayer, StreamingPlayer a RealPlayer one no bezuspesne :(.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod igor_zeel 10. 4. 2008 21:13

skusal som, bez uspechu.

Vola som na linku 905, chlapik bol ochotny, zistoval co sa dalo, nahlasil technikom.
Po 2 dnoch volal zasa iny clovek zo zak. linky - vraj moje zariadenie (HTC Touch Cruise) nie je podporovane.
Tak som sa ho opytal ci to ide na HTC TyNT II co maju v Orange v ponuke (je to rovnaky hw ako cruise) ... chvilu hladal ci ma nastavenia a potom povedal, ze nema ani pre to ...

takze TV je nepouzitelna ....
igor_zeel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sefko 10. 4. 2008 21:59

Orange nesupportuje device s WinMobile6 pre sledovanie streamingu cez APN orangewap ale externe streamovanie cez APN internet prip. internet.vip by mali ist..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 10. 4. 2008 22:09

A neviete aka je adresa priamo na stream napr. markizi alebo stv2? Btw streaming zo stranok markizi, stv, jojky ide bez problemov. No cez apn internet sa neviem dostat k Orange TV.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pendo 14. 4. 2008 08:02

No neviem ako na WM6, ale na SPV 3100 s WM5 mi isiel streaming bez problemov. Skusal som Live Markizu a TA3.
Tazko vsak povedat, ci to nie je tym, ze bola brandovana OR. Kazdopadne som nic nenastavoval a fungovalo to.
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 14. 4. 2008 08:06

a aky player sa ti spustal? Alebo to islo rovno v browseri?
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pendo 14. 4. 2008 08:56

Isiel som priamo cez IE. Ak si dobre pamatam, otvaralo to rovno v RealPlayery.
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod rhett 14. 4. 2008 09:16

Pendo, ak si dobre spominam ja, tak na WM5 to bol PV Player(?)...:)
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Odeslat příspěvekod Pendo 14. 4. 2008 10:05

rhett je to mozne. Vecer budem mat moznost to na tej 3100ke vyskusat, alebo uz nemusim :-D
EDIT:
Takze som to skusal. Ide mi to aj na SPV M3100 (WM5) aj na HTC TyT II (WM6) od OR. Isiel som cez IE a na oboch streaming otvarala aplikacia, aku hovoril rhett - PVplayer. Tesne potom, ako dokoncilo "Buffering" - este pred prehravanim to vsak napisalo PacketVideo. Ale ked som dal Tools a About Video Player, tak tam uz bolo pvplayer :-)
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod Pendo 14. 4. 2008 19:50

Sh4dow píše:A neviete aka je adresa priamo na stream napr. markizi alebo stv2? Btw streaming zo stranok markizi, stv, jojky ide bez problemov. No cez apn internet sa neviem dostat k Orange TV.
Problem bude podla mna v tom, ze Orange TV ide iba cez apn orangewap (+ proxy 213.151.208.156). Cez apn internet by ti wap.orange.sk nemalo ani nacitat.
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 15. 4. 2008 09:21

O tom viem, to problem nieje, skusim este nainstalovat ten pvplayer. Zatial vdaka za pomoc ;)
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eugen 9. 5. 2008 17:54

cau shadow, podarilo sa ti to rozbehat? mas ten player?
riesim ten isty problem, mam orange spv m3100 s wm6.0 a ta orange live tv mi nejde nijako :/

edit

tak dostal som sa k bodu a k adrese

http://orangeworld.the.sk/katalog/free/147

ktora funguje odvsadial (aj z internetu mimo orange siet)
cez IE to ukazuje na linky s koncovkou SDP a cez firefox RAM (ktore rovno obsahuju dynamicky generovany link na video, napr rtsp://stream.the.sk/ow/free/43af97b41f ... 13e1a0.3gp)

problem je ale v tom, ze to video uz nejde ani z orange siete, ani cez apn orangeworld, ani internet. vidim to tak, ze orange to umyselne blokuje v nejakom pripade pricom je to dobra pakaren, kedze mam orange world maxi s 500 MB "MULTIMEDIALNEHO OBSAHU", ktory tymto padom nedokazem vyuzit a dokonca aj ORANGE SPV M3100 telefon. vsetko mam orange a aj tak to nejde...
eugen
Junior