V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 5. 2019 18:40

Řidiči mohou jako odměnu za zodpovědnost získat 1 GB dat navíc

Datový balíček o objemu 1 GB může zákazník při splnění podmínek získat každý měsíc, tato bonusová data se čerpají jako první. Zodpovědnou jízdou si data navíc mohou vyjezdit jak tarifní zákazníci (např. O2 Paušál, O2 Fér s platbou na fakturu, O2 Moja Firma), tak předplacenkáři s kartou O2 Voľnosť či O2 Fér s dobíjením kreditu. U předplacenek je platnost balíčku třicet dní od aktivace. Bonusová data za zodpovědnou jízdu lze uplatnit až do 30. května 2020.

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR

https://datujzodpovedne.o2.sk/

Ako to funguje :

Stiahni si zadarmo aplikáciu O2 Extra výhody

Pred každou jazdou si zapni navigáciu, ktorá je súčasťou aplikácie

Dodržuj rýchlosť a nepoužívaj telefón počas jazdy

Ak splníš v daný mesiac podmienky zodpovednej jazdy, získaš 1 GB dát

*****************************************************************************************

Tri kroky k zodpovedným dátam
Stačí splniť 3 jednoduché podmienky týkajúce sa zodpovednej jazdy a odmeníme ťa 1GB dát

Absolvuj minimálne 10 jázd mesačne s našou navigáciou v aplikáci O2 Extra výhody.

Odjazdi minimálne 150 bezpečných kilometrov mesačne s našou aplikáciou.

Každú tvoju jazdu ohodnotíme. Tvoje priemerné bezpečnostné skóre na konci mesiaca musí byť vyššie ako 80.

8-)
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 2. 5. 2019 21:46

“Ľutujeme, ale aplikáciu je možné používať iba na území Slovenska.”
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 5. 2019 07:33

Mám najeto 9 km včera, první 3 jízdy. Na území ČR. :) Zatím mám hodnocení 100 %
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 5. 2019 12:15

O2 má aplikáciu, ktorá vám dá až 1 GB dát za zodpovednú jazdu autom | VIDEO

https://www.mojandroid.sk/o2-aplikacia- ... zda-autom/
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2019 22:34

Tak kód na 1 GB dat zdarma za Bezpečnů jazdu obdržen :D

Ale ! Nebylo to zase tak jednoduché. Najet ty potřebné KM a jízdy a skóre je v pohodě. Pak ale když měl přijít kód, tak nepřišel. Začal jsem to tedy řešit v pátek s O2 Guru, zaslal jsem screenshot s najetýma km z aplikace a dodnes mi neodpověděli, mají prý na odpověď/řešení několik dnů. Dnes jsem jim to teda napsal na Facebooku a pak už jsem měl kód asi za hodinu. :D
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drakJBC 15. 6. 2019 22:45

Zdravím. Taky už mám splněny všechny podmínky pro získání těch dat za ježdění. Kód ale neobdržen. Co jste jim na fb napsal? Nedivili se, že píšete česky? Díky za odpověď D
drakJBC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 16. 6. 2019 00:37

Měl bys ho po splnění dostat první den následujícího měsíce v SMS. Tedy při splnění v červnu bys měl dostat kód 1.7. Ale já na květnový zatím marně čekám.
zivan
Junior

Předchozí stránka