SE K700i nebo Samsung X640??,

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 20:41

ježiši to já nevím, o SE toho moc nevím, ale určitě bys něco stáhnul, to samé u Samsungu ;) normálka stáhneš soft z office webu ;)

hale se SE chybu neuděláš ale je možný že spoustu funkcí ani nevyužiješ... ale má MP3 a to je šikovná hračka :) na vyzvánění a tak :)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 20:44

Jo ta je taky fakt hezká.. Taky proto nevim kterej... :|
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 20:47

Já vim,má ho kámoš... Na ten sw se ještě poptám... Fakt díky za tipy.... Nechám si to projít hlavou, a dám vědět až ho budu mít, co sem si vybral, a jak sem spokojenej... :mrgreen:
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 20:48

Tedka jsem ti koukal co by pr tebe bylo v téhle cenové kategorii ještě vhodné... no co třeba Motorola V500, má bluetooth i MP3 ;)

Obrázek
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hattori_hanzo 22. 9. 2005 20:55

Mám K700i a jsem naprosto spokojenej,řekl bych až nadšenej-skvělý funkce,super displej,rádio,videa,schémata,MP3 vyzvánění,obrazovej zápisníček,malej,váha akorát,myslím že Samsung se trochu nechytá...

To Vratu:No nevím nevím jestli je pravda co jsi řekl,K700i jako takovej má relativně hodně lidí,ten Samsung jako takovej tolik lidí mít nebude,ale ten styl "véčkovej Samsung" začal zhruba někdy u A800 a od tý doby je mimo pár vyjímek každej další véčkovej Samsung téměř uplně stejnej a rozpoznat je od sebe je už pomalu horší jak vyznat se v číselným značení Nokií,takže ta "tuctovost" SE nebude možná zase až tak horká...;)
K750i + 1GB MS Duo + HPM-70
Kyocera M410R + 2GB SD + Velbon
hattori_hanzo
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 20:58

Menší problém... Já ten mobil budu kupovat od ségry(má oskar tarif 150 naplno se slevou - dost velkou).... tam už neni moc na výběr... mám limt do 2 a půl tisíc... víc nemám :x Bohužel, jinak je taky hezká....
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 20:59

přecejenom ale samsung mi připadá výstřednější a stylovější, ale to asi záleží na každém z nás komu se co líbí :)

Jj SE K700i je dobrej a tedka co ho o5 zlevnili tak je to snad nejvýhodnější koupě!
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 21:14

Jak sem tak koukal na Oskara ještě tam má Nokii 6020, ale nevim... má takovej zvláštní design...Tvůj názor???
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 21:16

6020 neber... to je K700 o dooost lepsi!!!
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 21:19

jestli máš čas, tak se prosím jukni na oskar.cz na všechny mobily do 2,500kč, kterej by stál za to.. já se v těch mobilech už trochu ztrácim... Moc díky
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 9. 2005 21:20

To teda je, i když 6020 má fakt pevnou konstrukci ... ale na SE nemá, to se prostě musí uznat.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 21:24

tarif 150 naplno
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 21:27

ja se tam v tom moc nevyznám... jak zjistím který telefon má cenu pro tarif 150 naplno?

už to vidím ;)
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 9. 2005 21:29

musíš přímo do jeho nabídky...
Kalfa
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 22. 9. 2005 21:32

kamaráde... ber toho Erica ;) myslím že neuděláš špatně! Je sice dražší než ten Samsung, ale je to myslím dobrá investice. K700 jsem už párkrát v ruce měl a má super displej, ovládání taky dobrý ;) a hlavně bych si ho vzal kvůli MP3 ;) já už bych mobil bez nich nechtěl ;)
vratu
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka