Dílenské zpracování a kvalita - výběr značky telefonu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Optimizer 8. 9. 2005 09:33

Ahoj vsem!
Rad bych se dozvedel, jak si stoji mobilni telefony ohledne kvality a konstruksniho provedeni. Jake mate zkusenosti s jednotlivymi znackami? Ja osobne mam Siemense, ale myslim si, ze Nokia ma telefony trosku vymakanejsi.... (?) :hm
Zrejme zalezi na jednotlivych modelech. Ale presto. Jakou povest maji jednotlive znacky??? Dik!
Optimizer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 8. 9. 2005 09:54

To se dá podle mě těžko říct, ono někdy je rozdíl i u jednoho typu telefonu, kdy část je ve vynikající kvalitě a část mizerná...ale třeba Samsung má velmi dobré zpracování.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 8. 9. 2005 12:05

Ja mam samsung a spokojenost
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Optimizer 8. 9. 2005 12:16

Takze Samsung vede... :o)
Optimizer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 8. 9. 2005 12:28

Ale to zase neznamená, že třeba Sony-Ericsson, Nokia a další nemají perfektně zpracované telefony...jen ne všechny...ale Samsung má perfektně zpracované i low-endy, to se mu musí přiznat.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sagee 8. 9. 2005 13:44

Mno napriklad SonyEricsson (pochopitelne ne vsechny) a mozna i nektere Nokie - nevite nekdo jak je na tom konkretne 6230i? Treba 6230 mela problem s vyklajicim se krytem baterie narozdil od levnejsi T630 ktera proste drzela.
sagee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 8. 9. 2005 14:50

sagee: ja mam 6230 uz skoro rok a zadnej problem s krytem jsem nikdy NEMEL a ani NEMAM. Takze je to bud kec a nebo vec vadneho kusu krytu. Kdyz jsem mel T610, tak me stvalo ten cernej lesklej povrch. Ten plast tam byl hrozne nekvalitni, hned prasknul a bylo na tom vsechno videt, kazdickej malej skrabanec nebo otisk prstu. SE k tomu sice daval hadrik na utirani, ale koho by bavilo to porad utirat, ze.... Samsung je na tom se spracovanim hodne dobre, taky siemens (mel jsem ME45 - outdoor - takze tam ta kvalita byla hodne dobra).
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 8. 9. 2005 14:52

S55 usla, S65 byla mnohem horsi a u 6681 bych to teda cekal lepsi...
Korejske znacky jsou s konstrukci na tom lepe.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty@Maty 8. 9. 2005 15:12

A co taková Nokia 6630?
Maty@Maty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 8. 9. 2005 15:22

Ta ma vymenne kryty a to kolecko okolo fotaku je volne...
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spree 8. 9. 2005 18:19

Mal som velmi vela fonov, ale Samsung mal asi vseobecne najpevnejsiu konstrukciu.
spree
Junior

Odeslat příspěvekod Jony 8. 9. 2005 18:27

mam Nokii a velky problem je prach na displeji.
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 9. 2005 18:29

Já měl Siemense a ten byl celej jeden velkej problém :D Většina Siemensů je prostě odfláklá... ale překvapila mně N6020, drží jak přibitá i po delším používání ;) však taky byla vyrobena nějakou novou technologií...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 8. 9. 2005 18:41

BTW: pred par dny sem nechtene otestoval pevnost konstrukce Samsungu X450, kdyz mi spadnul z necelyho metru a pul otevrenej na dlazbu a pohoda :-).
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků