Kdo má CECT?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Narcissus 28. 1. 2008 16:20

Zdravíčko... chci si jen tak na zkoušku na eBay koupit telefon CECT. Zajímá mně, co za tu cenu nabízí. Nemá tu někdo vlastní zkušenosti s telefony této firmy?
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 28. 1. 2008 20:24

Taky by mě zajímalo zda má někdo CECT P168 kopie iPhone, ale na konkurencnim slovenskem serveru o mobilech je neco jako mini recenze vcetne fotek atd...

Je pry docela pomaly, odezva dotykoveho displeje nekdy vazne dokonce az v radech sekund cca 4, ale jinak ho chvali
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 29. 1. 2008 16:44

Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 29. 1. 2008 20:26

Nevim co se vam na tom s...u libi...to uz je snad lepsi kopie od emgetonu ktera ma alespon OS (i kdyz jen WM6),ted nevim jak se jmenuje.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Narcissus 30. 1. 2008 00:39

erik.aragorn: aha, já jsem to pořád hledal na mobilmania.sk... :-)

Martas06: Je mi úplně jedno, jestli to je kopie iPhone nebo ne. Jen mě zajímá, co čínské telefony obecně při své ceně a výbavě nabízejí za kvalitu (a jak tak pročítám výše zmíněný odkaz, asi nic moc...).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 30. 1. 2008 16:04

k tym cinskym LoL -fonom, skor to treba brat za hracky, alebo ako zalozny mobil, nemaju co ponuknut velmi....akurat len dotykovy display na kazdom mobile co je od nich a vcelku priaznive ceny....akurat kvalita, o tej by sa dalo polemyzovat....
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amax 30. 1. 2008 17:01

Pred nedavnom som dostal Cect 599. Tiez som si myslel, ze to bude teda ,,riadny cinan" ale bol som niekotrymi funkciami telefonu milo prekvapeny, napr. shake control, staci jednoducho zatriast z telefonom a skladba alebo tapeta sa zmeni, alebo vytocis zvolene cislo. Dotykovy displej je tiez vcelu prijatelne citlivy a sms si pises na displeji stylus penom. Nerozoberam tu fotak, sice len 1,3 mpx ale s takymi funkciami ze moja Nokia 6120, 2 mpx, fotiaca do zelena sa moze hambit. Videoprehravac prehrava 3GP format a po preklopeni telefonu o 90 stupnov sa rezim prehravania automaticky prepne do sirokouhleho full skren modu. Ale uz dost, ved je to teda RIADNY CINAN, ale aj tak, trochu som si ho oblubil.
amax
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amax 30. 1. 2008 17:27

Pre Martas06
asi je to Meizu M8 a v Cesku sa bude predavat pod znackou Emgeton M8
Naposledy upravil amax dne 30. 1. 2008 17:40, celkově upraveno 1
amax
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amax 30. 1. 2008 17:38

Tu je zopar informacii o CECT 599 Dual SIM Card Phone With Bluetooth

Network 900 / 1800 MHz

Dimensions 104.5*55.5*14mm

Display Type QVGA

Display Size 3.5-inches

Ringtones Type Polyphonic(72 channels)

Ringtones Amount Depend on the storage size

Ringtones Customization Download

Vibration Yes

Phonebook 500 groups of phone books

Card slot microSD (TransFlash)
Connectivity Bluetooth, USB 2,0

Alarm clock Alarm clock when power off

Messaging SMS, MMS

Image format JPG,GIF

Games Yes

Camera 1.3MP

Additional Features Single card standby phone
WAP
MP3 / MP4 player
Memo
Handsfree
Call show
IP dial

Battery 1100mah

Stand-by time 100 hours

Talk time 6 hours

CECT 599 Dual SIM Card Phone with 16M colors,3.5 inches above horizontal plate touch screen, its resolution is 240*400px.Built-in polyphonic(72 channels),support mp3,mp4,midi,wav,amr of music formats.Call place display.Support MP3 playback stage?set MP3 as rigntones,with dual loudspeakers,bring a wonderful music.Support 3GP,MP4,full screen play,forward and pause,with 240*400px. widescreen resolution,excellent Vision effection,support movies play.

Internal 1.3MP camera,up to 1280*1024px. photograph,support MP4 recorder,recording time varies depending on the memory card.Send 256MB TF card,up to 2G TF card expansion.Support USB cable/U disk / Bluetooth transmission. This mobile phone is affordable DUAL GSM lines. You can receive calls from 2 different SIM by switching the 2 cards, only one SIM card can be online each time.

More information: MP3, MP4,Handsfree,SMS group sending,Call recording,Voice recorder,Kalaoke,MMS,IP dial,Black list,Callers show,E-book,WAP,Handwritten + keyboard input,GPRS download,Memory extended.Calling place inquiring,Health management,Calls show,Dual SIM card dual but one online,Memo, Unit conversion,Chinese lunar,Hand-music,Hand-desktop.
Naposledy upravil amax dne 29. 2. 2008 22:09, celkově upraveno 2
amax
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 2. 2. 2008 16:47

Narcissus píše:erik.aragorn: aha, já jsem to pořád hledal na mobilmania.sk... :-)

Martas06: Je mi úplně jedno, jestli to je kopie iPhone nebo ne. Jen mě zajímá, co čínské telefony obecně při své ceně a výbavě nabízejí za kvalitu (a jak tak pročítám výše zmíněný odkaz, asi nic moc...).n/quote]

Telefony ci PDA a podobne zarizeni od cinskych vyrobcu mohou lakat pouze cenou...vybava je na dnesni dobu prumerna.Me osobne je take jedno zda je to kopie iPhone ci neceho jineho.Jediny co vypada schopne je MEIZU M8 ktery se u nas bude prodavat pod zbnackou Emgeton M8.Obrovska vyhoda je v tom ze Emgeton ma u nas oficialni zastoupeni,resp. je to ceska firma ktera si zarizeni nechava v cine vyrabet(ostatne jako vetisna jinych vyrobcu),tudiz nha pristroj od nich je zaruka samozrejmosti.....velmi povedeny je treba MP3 Player Emgeton CULT.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod asinmustafa 22. 11. 2008 12:45

ja by som sa chcel spytat ci na cect 599 mozem rozbehnut javu.. som s nim celkom spokojny ale neviem ako sa tam daju dat niake aplikacie
asinmustafa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 11. 2008 14:38

Java nepůjde.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků