Telefon pro pritelkyni

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mike-biker 23. 1. 2008 10:41

Je to Lowendový model, rozlišení displeje je na dnešní dobu velmi mizerné a má komplikované menu. Předpokládám, že přítelkyně chce jednoduchý telefon, ale aby tam byl slušnější displej, když si tam dá např. tvůj obrázek, aby jsi byl k rozeznání od Richarda. :lol:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 1. 2008 12:59

kefisch: kua Brnak... zajdi do mobilpohotovosti, tam maj snad vsechny mobily co existuji... pro Brnaka dodam info ze to je primo na svobodaku ;)

a jeste neco, kamoska si koupila u vodafone motorolu W490 a je s ni max spokojena... dnes sem si ji zkousel a parada... stoji s divokou vodafone kartou 3500,-

info na vodafone.cz a tady je obrazek

Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2008 13:35

Tak uz v tom mam bordel. Pocet kandidatu se mi oproti predpokladum pomerne vyrazne rozrostl. :) Takze zkusim sem dat seznam veci, na kterych zalezi.
- vecko nebo slider
- kvalitni konstrukce (pritelka dikybohu nepodleha modnim trendum, takze ten telefon by mel vydrzet aspon 3-4 roky)
- user friendly - nemela by tam byt zadna cypovina, ktera by omezovala praktickou pouzitelnost telefonu (nutnost prokousavat se slozitym menu napr. pri odeslani zpravy nebo pridavani kontaktu, u vecka nemoznost polozit hovor bez otevreni nebo zjistit zmeskany hovor nebo sms bez otevreni)
- cim delsi vydrz baterky tim lepe
- kvalitni klavesnice!
- cena cim min tim lip, ne vic nez cca 4k
- na funkcich nesejde
- plusem muze byt nokia, protoze tu ma ted (1100) a je spokojena

Pomohlo by mi, kdyby se aspon nektere telefony vyeliminovaly, protoze zjistuju, ze vyber je skutecne obrovsky.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 1. 2008 14:06

kdyz ty furt zvysujes cenu.... :-) nejdriv to bylo kolem 2000 a ted je to do 4 tisic, pokud ji chces udelat fakt radost a buchnes se po kapse tak to vidim na Nokii 6131 http://www.mobilmania.cz/default.aspx?c ... titem=3567

rekl bych ze tak do 4 tisic nejlepsi vecko od nokie :hm

ale stejne, vezmi ten samsung E250 ;) usetris a pritelka bude spokojena...

pripadne kdyby opravdu trvala na vecku tak moja ma SE W710i a na vecko fakt slusna vydrz baterie, vydrzi dyl nez moje N6300... tak bych ti doporucil SEZ550i http://www.mobilmania.cz/Katalog-mobilu ... fault.aspx


mrkni na nej ;) bude mit urcite vetsi vydrz baterie nez vsechny nokie a samsungy zde uvadene... ;) ale zas za cenu horsiho rozliseni displaye oproti 6131 a ver mi ze az jednou pritelka okusi rozliseni 240x320 s 16 miliony barvami, tak nebude chtit nic jinyho ;) :-D ale z vecek bych vybiral mezi N6131 a SEZ550i howg :idea: 8)

nokia 6131 otevirani se deje po stisknuti tlacitka kdy se telefon otevre "vystrelenim" krytu :-) efektni 8)
Obrázek

SEZ55Oi
Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mike-biker 23. 1. 2008 14:32

Z Véček se mrkni na tyhle:
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&catcomp=1&itemlist=3641%2c3566%2c4250
Nejlepší výdrž má Sony Ericsson, Nejlépe se píše a má nejlepší displej Samsung E-570
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 23. 1. 2008 14:45

Tak pokud nám vzrostla cena na 4000 CZK, doporučoval bych Nokii 6131 jak píše _maty_. Jakmile jednou okusí displej s rozlišením 240x320, podlehne ;-) A navíc jestli bude mít mobil na 3-4 roky, vřele doporučuji koupit už 6131 s perfektním displejem. Tuhle Nokii jsem zkusil osobně a klávesnice je příjemná. Velká tlačítka, překlepy nehrozí. Myslím si, že by byla nadšená.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2008 14:45

_maty_: Ja cenu nezvysuju, furt je to brany tak, ze funkcne ji staci cokoli za dva litry. :) Ty 4k jsou brany tak, ze se za to uvali, pokud ji to bude k necemu v ji sledovanych parametrech, rozhodne se nebude nic priplacet za kartu, radio nebo lepsi fotak :) Takze ja potrebuju spis zhodnoceni, jestli ma smysl davat vic, kdyz si clovek odmysli technicky ficury a bude se drzet jen telefonovani a zprav.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 23. 1. 2008 15:15

Na telefonování a zprávy opravdu stačí bohatě Samsug C260, má i slušnou výdrž. Pokud to nechce na nic jiného, je i toto přemrštěná částka. :!:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2008 16:16

Samsung C260 nema vnejsi display a tudiz nesplnuje predstavy o pouzitelnosti (nema vnejsi display, takze nevis kdo ti vola driv nez hovor prijmes, nedozvis se zmeskane volani bez otvirani telefonu apod.)
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 23. 1. 2008 17:03

Čeče pokud jenom na volání a psaní, tak samsung, má mnohem lepší pohyb v menu než nokia díky číslování položek v menu, hvězdičkou a křížkem můžeš přecházet z jedné SMS na druhou (z ostatních značek, co vím, má jen LG), což značně urychluje a usnadňuje práci se SMS, zpracování a klávesnice mají výborné. V žádném případě bych se samsungu nebál. Já mám vyhlédnutý E210, až budu měnit telefon (a až trochu spadne cena).
Velmi dobrou zkušenost mám ještě s motorolou V360, výborná klávesnice a výdrž, dobře čitelný vnější displej, velmi dobrý vnitřní displej, má i karty.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mademan 23. 1. 2008 17:28

Alebo sa skuste pozriet na uz spominanu Nokiu 6131, ktora stoji okolo 4000 kc, hoci ma pre Vas zbytocne funkcie ako radio, mp3 player alebo slot pre pamatove karty, ale aj tak ma velmi slusny vnutorny display, a vonkajsi je vyborny. Plus klavesnica je tiez velmi dobra.......
Porozmyslal by som
AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2008 17:52

Na 6131 jsem koukal, co mi na ni zatim nejvic vadi je slaba vydrz baterie.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 23. 1. 2008 18:09

3 dny vydrží při běžném použití
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 1. 2008 18:18

slusna vydrz baterie = sonyericsson
Anonymni

Odeslat příspěvekod kefish 23. 1. 2008 18:28

Z550i - dle recenze spatna klavesnice a obtizne otvirani telefonu jednou rukou :?
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků