N95 za iPhone-Vyplati se?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 12. 2007 13:25

TonyMontana píše:ja osobne by som sa na celu N95 aj iphone *****...kupil by som si E51 a k tomu iPod touch :) filmy,obrazky,videa a net by bol na iPod touch a take vymozenosti ako napr. mms by mala E51 :) mat jedno zariadenie na vsetko neni vyhra...a preto N95 odsudujem...je to len obycajna spomalena tehlicka...ine to uz je s N95 8gb alebo N82... ale bohuzial vsetko ma svoje dost nedobre slabe stranky...u N95 vydrz a u phonu cena a dostupnost...

No vis ja taky puvodne premyslel o normalnim mobilu + iPOD Touch ale ma to jednu nevyhodu tahas s sebou dva pristzroje...iPhone je takove All in One :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chrono Leggionaire 7. 1. 2008 15:20

já zase hodím svůj pohled na "stroj" N95 :wink:

výdrž o ničem(uznávám,že s novým firmware, se mohla trochu zlepšit, ale mAh jí rozhodně nepřidá)-dle několika referencí a dokonce jedné z rodiny,se při jen troše intenzivnějším používání, lze dopracovat k tomu, že se nabíjí normálně 2x za den a tím není myšleno, že se 24 hodin v kuse naplno využívá. :pozor2 interní GPS nepatří k nejlepším,ale budiž, již se na tom trochu zapracovalo :wink: vzhled mi příjde celkem laciný, na to v jakém finančním rozmezí se jeho cena pohybuje(to je ovšem subjektivní), fotoaparát sice 5mpx,ovšem nevidím přílišný rozdíl od 3 mpix objektivu jiných telefonů, snad jen že ty fotky jsou větší, kvalita je velmi podobná až stejná a nyní nesoudím z galerie na mobilmanii :wink: , displej průměr,opravdu propracovaná data, kvalitní video. k SymbOS se vyjadřovat nebudu, kapitola sama pro sebe.

Co víc dodat, pouze můj osobní názor.
Nikdo vám iPhone nenutí, stejně jak mně Nokii. Člověk má asi důvod, proč dá za stejné peníze přednost iPhone před výše uvedenou Nokií nebo třeba HTC Kaiserem. Je celkem úsměvné shazovat jiné zařízení, jen proto, že dávám přednost něčemu jinému.. toto tvrzení je o to smutnější, když tak někteří činí jen z toho, co si jinde přečtou :wink:
Chrono Leggionaire
Junior

Odeslat příspěvekod EOSCompany 7. 2. 2008 18:37

seterwohipikule píše:dejvidek: tys tady chyběl. diskutuju, říkám svůj názor na Iphone, pokud se ti to nelíbí, tak víš co. Navíc nikomu necpu svůj názor, jestli se někomu líbí, tak si koupí. Pokud máš problém pochopit, že mám právo vyjádřit svůj názor, je to tvůj problém.n/quote]

Jenom vyuziju prilezitosti na to, abych se te zeptal. Co ma N95, co iPhone nema? Hlavne tady nejmenuj 3G, protoze vidim, ze bydlis v Breclavi (a tam neni pokryti, ze?)
Zkusim se nad tim zamyslet. Jsem ve strednich letech a nemyslim si, ze bych byl hloupy a ovladnuty reklamou. Mel jsem TyTn2, TyTn, Qteky, i-mate, E50(to byla nejvetsi tragedie - symbian no, co dodat) a zadne zarizeni nebylo tak pohodlne na pouzivani. Tak zacneme - 3G - to je pro nekoho argument, ale 99% lidi, co to zmini, to nepouziva. 5MPx fotoaparat + dioda - ano tady vyhodu vidim (jako jedinou). GPS - v N95 k nicemu - maly displej, tragicke ovladani. K iPhonu bude GPS modul co nevidet, ale kazdy, kdo si muze dovolit takovy telefon si prece muze dovolit bud kvalitni navigaci do auta(TomTom, Garmin apod.), nebo ma auto s navigaci :wink: , pokud nejde o nevyzraleho "pubescenta" (kam tebe dle prispevku radim) , ktery jen pise na internetu a neco si dokazuje. Nic dalsiho podstatneho me nenapada - vse ostatni se da doresit programy (MMS video apod.). Takze suma sumarum - oba pristroje maji neco do sebe a oba maji co nabidnout. Nekomu vyhovuje to a jinemu zas ono. Takze pokud povazujes nekoho, kdo si koupi iPhone za tupeho, myslim, ze jsi jeste nedozral a mleko ti tece po brade. Takze se nad sebou zamysli a nepis takove nesmysly. Snazil jsem se vse nastinit slusne.
Btw. Sandra take - k jejim postum ze na foru take nemam co dodat. Snad jen - nekdy premyslej, nez zacnes slepe obhajovat svoji Nokii.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 2. 2008 18:47

Jo, tak slušně.. Teče mi mléko po bradě, pubescent. Máš na to jiný názor, vymlouvat ti ho nebudu, stojím si za tím, co jsem o Iphonu napsal. Pokud si chodíš na internet něco dokazovat, klidně to dělej dál, je to tvá věc, tvůj názor na tyto mobily je taky tvoje věc, je mi to celkem fuk.
Jako věštec ani psycholog by jsi se neuživil. Trochu jsi to popletl, mléko mi po bradě už neteče, ale o tobě mám pochybnosti, ikdyž jsi ve středních letech. Nebo mě snad znáš, že říkáš, jaký jsem?
Jo, mimochodem, to, že jsem z Břeclavi nic nemění na tom, že 3G nevyužívám, opak je pravdou. Hodně se vyskytuju v Brně a pokrytí 3G chválím, takže ano, jmenuju třeba 3G.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 7. 2. 2008 20:21, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod redmond 7. 2. 2008 19:54

to: EOSCompany
Apple vyraba jednoduche veci v peknom kryte pre jednoduchych ludi.
Toto je pripad aj iPhonu lebo ako inak je od Apple, tak ze ja by som sa k iPhonu nikdy neznizil. Pre mna je to moc jednoduche a velmi rychlo by som pri takomto pristroji chradol na duchu. Nie som zmagoreny ako konzumna populacia v USA, ktora uz neovlada malu nasobilku.

EOSCompany nie je to nahodou firma na vymahanie pohladavok?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EOSCompany 8. 2. 2008 00:25

seter.....Tak pokud ti netece mleko po brade, tak se divim jeste vice. Inteligentni clovek nemuze psat, co pises ty. Ale zpet k tematu. pokud opravdu vyuzijes 3G, tak je pro tebe N95 spravna volba a ja ti to (ani nikomu jinemu) nevymlouvam. Jen je usmevne, jak se kazdy snazi navazet do iPhonu, ze je k nicemu apod. To co iPhone umi, umi dobre a to je si myslim dulezitejsi.

Redmond:Ano kryt je pekny, ale zaroven kvalitni. Rekni mi, ktery jiny telefon ma tak kvalitni konstrukci - napovim ti - N95 to neni (ta vrze uz pri vybaleni z krabice.. A jednoducha vec = jednoduchy clovek? To ti nakukal kdo. Kdyz si nekdo koupi Vertu, protoze na nej ma, tak je jednoduchy, protoze tam nema fotak a OS? Pouzivej prosim hlavu, resp. mozek. Ja mam rad, kdyz neco funguje a je na to spoleh - ani WM ani Symbian mi toto nenabidnou. Za dobu, co mam iPhone - 0 resetu,restartu,spadnuti cehokoliv - u Symbianu toto bylo bezne, u WM o neco lepsi. Od hrani mame poitac, ze:) Telefon by mel byt prece jen "spolehlive" zarizeni a iPhone je momentalne jediny chytry a spolehlivy telefon.

Chapu ale, ze nactiletemu cloveku je jedno, kdyz se mu vypne telefon, nebo musi restartovat, protoze nefunguje korektne. Ja bych ale prisel o dulezite hovory a to si pracovne nemohu dovolit.
A firem, ktere maji v nazvu EOS je vice a k tomu se vyjadrovat nebudu, protoze to sem vubec nepatri.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod richardos 9. 2. 2008 16:58

Ano, kazdy si kupi to, co mu padne do oka, co mu najviac vyhovuje, pripadne co vyuzije. Sice si nemyslim, ze Iphone je momentalne jediny chytry a spolahlivy telefon na trhu, ale je to vas nazor a neberiem Vam ho.
HTC TOUCH HD2
richardos
Junior

Odeslat příspěvekod richardos 9. 2. 2008 16:59

Chrono Leggionaire píše:já zase hodím svůj pohled na "stroj" N95 :wink:

výdrž o ničem(uznávám,že s novým firmware, se mohla trochu zlepšit, ale mAh jí rozhodně nepřidá)-dle několika referencí a dokonce jedné z rodiny,se při jen troše intenzivnějším používání, lze dopracovat k tomu, že se nabíjí normálně 2x za den a tím není myšleno, že se 24 hodin v kuse naplno využívá. :pozor2 interní GPS nepatří k nejlepším,ale budiž, již se na tom trochu zapracovalo :wink: vzhled mi příjde celkem laciný, na to v jakém finančním rozmezí se jeho cena pohybuje(to je ovšem subjektivní), fotoaparát sice 5mpx,ovšem nevidím přílišný rozdíl od 3 mpix objektivu jiných telefonů, snad jen že ty fotky jsou větší, kvalita je velmi podobná až stejná a nyní nesoudím z galerie na mobilmanii :wink: , displej průměr,opravdu propracovaná data, kvalitní video. k SymbOS se vyjadřovat nebudu, kapitola sama pro sebe.

Co víc dodat, pouze můj osobní názor.
Nikdo vám iPhone nenutí, stejně jak mně Nokii. Člověk má asi důvod, proč dá za stejné peníze přednost iPhone před výše uvedenou Nokií nebo třeba HTC Kaiserem. Je celkem úsměvné shazovat jiné zařízení, jen proto, že dávám přednost něčemu jinému.. toto tvrzení je o to smutnější, když tak někteří činí jen z toho, co si jinde přečtou :wink:o/quote]

Suhlas.
HTC TOUCH HD2
richardos
Junior

Odeslat příspěvekod EOSCompany 10. 2. 2008 12:38

Take souhlasim. Nechapu proste, jak muze nekdo ( seter........) odsuzovat nekoho, kdo si koupi iPhone? Jak muze tvrdit, ze to zarizeni pro tupe americany? Neni takovy clovek tupy a nechapavy sam?
Muj nahled na to je ten, ze iPhone stoji POLOVINU, nez N95 8GB a urcite mu nechybi polovina funkcni vybavenosti. Tak co je potom medialni "masirka"? Rekl bych, ze na trhu je spousta levnejsich zarizeni, ktere nabidnou vice, nez N95 , ale proc odsuzovat nekoho, kdo si N95 koupi? Nekomu N95 proste vyhovuje a naprosto to chapu. Tak nac cerit vody a vest zde diskuzi na urovni neandrtalce, seterwohipikule!?
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 10. 2. 2008 12:56

Já bych to tu locknul, beztak je to o ničem, samý flame. :twisted:
iPhone 11 Pro Max Max 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 10. 2. 2008 13:02

Tohle tema jsem kdysi zalozil a nestacim se divit jak se to rozjelo...iPhone v soucasnosti pouzivam na MP3/Filmy a jako primarno foun mam KRZR K1.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EOSCompany 10. 2. 2008 13:14

seterwohipikule píše:Proč bychom se do Iphonu nenaváželi, když se nám nelíbí? Já ho považuju za hračku pro hloupé amíky, asi proto tam má takový úspěch.a/quote]

Chapu , ze uz se to odklonilo od diskuze, ale prispevek viz. vyse. Prijde mi, ze mam tu cest s clovekem dusevne chorym, nebo nedozralym. Nemohu si proste pomoct.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod richardos 10. 2. 2008 13:28

Tazke rozhodovanie. Co viac vyuzijes, k tomu sa priklon. N95 skvele funkcie na pracu,aj multimedia,nehovoriac o datovych sluzbach,Iphone revolucia v ovladani, krasny a velky display,otazka oficialnej pouzitelnosti v nasich podmienkach..
RichardOS
HTC TOUCH HD2
richardos
Junior

Odeslat příspěvekod noron95 10. 2. 2008 13:36

newiem no ale ja by som nedal moju N95 za iphone!
noron95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chrono Leggionaire 10. 2. 2008 13:38

lock :roll: autor topicu už má vyřešeno a dále toto téma nic zásadního přinést nemůže-pominu li vzájemné napadání a nevraživost.
Chrono Leggionaire
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka