náhrada za MPx220 do 7000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kodl 11. 10. 2007 12:23

Bobroněnko: Podle mě se taky WM javou nahradit nedá. Svůj názor na Symbian sem psát nebudu nebo si to přečte Jannnn a bude tu flame na tři stránky :-D .
Chápu, že peníze chyběji. Ale asi bych si počkal, nebo vymáčkl něco z rodičů "na vánoce" - jestli je ta možnost. Vzhledem k tomu, co píšeš asi nejsi typ kterej by měl telefon na dva měsíce...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 11. 10. 2007 18:35

Bobroněnko: A co ten "můj tip" ? Zajímalo by mě, co očekáváš za výhodné vánoční nákupy ? HTC S710 a Samsung i600 by mohli jít s cenou dolů :-)
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 11. 10. 2007 21:32

mno, nevim, me se meteor moc nelibi, ale neni to spatny nakup. dneska sem mel moznost osahat si voxe a mam z nej o mnoho lepsi dojem jak z fotek.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 13. 10. 2007 15:39

tak to klidně smažte, ode dneška je ze mne symbianista. :-) dík všem za snahu :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 13. 10. 2007 15:55

To jako nakonec vyhrála N72 co máš v podpise? tak přeju pevné nervy a nechť zeď proti níž tvůj nový SymbyJannnn hodíš poprvé je polstrovaná :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků