Nokia E50 nebo Sony Ericsson K800i?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 6. 2007 17:49

alebo sa poohliadni po zabavnej,ale zaroven aj smart N73
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 11. 6. 2007 16:44

Jo, ještě jsem se chtěl zeptat....na to SE K800i nebo K790i....vím, že tam lze přehrávat videa divx a tak....ale chci se zeptat...dá se s tím videem i manipulovat? Myslím třeba přetáčet apod.?
Pravda má jednu výhodu ... člověk si nemusí pamatovat, co řekl.
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 6. 2007 17:06

Je to v podstatě naopak. :) DivX tyhle SE nepřehrají, zvládnou jedině 3GP či MP4 určené pro telefony. A přetáčet se video dá, a to jak dopředu, tak samozřejmě i dozadu. Mimoto se dá přehrávat přes celý displej, ale to asi víš.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 11. 6. 2007 18:30

Aha...tak to jo...ja jsem ho totiž dneska měl v ruce a nějak to nešlo...

//matho83: odstranena citacia, na odpoved na posledny prispevok pouzivajte Obrázek
Pravda má jednu výhodu ... člověk si nemusí pamatovat, co řekl.
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 6. 2007 20:52

Já bych bral E50. K800 je škaredý a v podstatě kromě focení nic převratného neumí. Je to sice dobrý mobil ale přece jen tíhnu k Nokiím.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 12. 6. 2007 09:22

Jasně chápu....já totiž chci kupovat tenhle mobil společně s tarifem u T-Mobile...a tak by mě stál 4500 tedy ta E50 a SE K790i by mě stála 6500Kč. Což je rozdíl 2 tisíc. Měl jsem taky možnost mít v ruce tu E50 s tím Symbianem a úpřimně řečeno, zalíbio se mi to docela. Hlavně se mi zdá, že ta E50 je jednodušší na ovládání a nabízí taky možnost práce s dokumenty, prostřednictvím OpenOffice....jen škoda, že na ni je ještě málo programů na instalaci...
Pravda má jednu výhodu ... člověk si nemusí pamatovat, co řekl.
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojza_ 12. 6. 2007 10:43

Málo :?: Co konkrétně ti chybí :?: V současné době jsou snad už všechny aplikace portovány na Symbian 9.1. Počínaje kancelářskýma aplikacema a konče hrama. S tím bych se rozhodně netrápil.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 6. 2007 11:49

Já bych neváhal ani sekundu a bral bych E50. Budeš mít 2000,- v kapse k dobru a lepší mobil. Má prostě lepší funkce atd. Neváhej
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 6. 2007 15:23

no nevim nevim, jestli to chceš i na tu hudbu a focení... E50 si "koupím" (resp někdo koupí) jen za podmínek že fotit nebude vůbec, nebo minimálně. Tim nějak nechci řikat že focení je všechno, ale je to sranda. Sice pak nebudeš moct přehrávat AVI(když si koupíš K800), ale 3GP, 320*240, zvuk AAC tak je to taky koukatelný;)
Ještě k MP3: K eriksonu ti daj plnohodnotný sluchátka(=stereo), takže než koupíš redukci, máš na čem poslouchat. Myslím že E50 na tom ani neni se zvukovým výstupem moc dobře(zajímal jsem se, byl jsem taky její potencionální majitel). Symbian třeba je výhoda a docela velká, ale podle mě je to jediný v čem má E50 navrch... Jo když si jí koupíš, můžes si koupit redukci, kartu a zbyde ti na dobrý sluchátka(a BT adaptér). Jestli se s tim chceš bavit a žiješ taky jinejma věcma než mobilama, šel bych do K800. Chybí jí jen ten symbian... K800 líp fotí, líp hraje a hry má taky moc pěkný. E50 naopak fotí odpoudivě, nehraje moc dobře a hry má sice taky dobrý(lepší), ale ten symbian tě po chvíli stejně začne nudit(mě třeba taky). Potřebuješ snad v telefonu psát dokumenty we wordu(atp.)? jestli ne, jdi do K800. To je telefon pro zábavu. jestli ty 2 klacky máš, neváhal bych :wink: lepší foťák, lepší mp3player a kvalita zvuku, vlastně víc zábavy... (např i líp hrající repro,ale to je nepodstatnej detail (?) )
Ty fotit přece chceš ne??
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 12. 6. 2007 15:59

:arrow: ErnieCZ: osobně, ač majitel E50, bych se v tvém případě moc do její kopuě nehrnul. Podle toho, co jsi tu napsal, tak hledáš multimediální mobil, což E50 zkrátka není. Ano, zvládne přehrát mp3 a filmy v *.avi, ale komfort přehrávání (s tou špatnou kvalitou reprodukce mp3 u E50 bych si dovolil oponovat) je jednoznačně na straně SE. E50 je především manažerský mobil a k tomu je taky uzpůsobený. Myslím, že by jsi si s ním koupil plno věcí, které pro tebe budou zbytečné. Navíc s SE budeš ve škole rozhodně víc IN :wink: Nevím, jak je to s výdrží, ale SE bude mít asi lepší.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 12. 6. 2007 17:28

Vencos píše:Myslím že E50 na tom ani neni se zvukovým výstupem moc dobře(zajímal jsem se, byl jsem taky její potencionální majitel). a/quote]


Tohle mi opravdu nedalo.. Moje byvala ucitelka ze SS rikavala: "Myslet, znamena ho*no vedet". Pokud si mel moznost OSOBNE poslechnout jak stereo ve sluchatkach hraje K800i a E50 a reknes nam zde svuj nazor, budu ho samozrejme respektovat. Pokud vsak napises bez jakehokoliv VLASTNIHO overeni ze si MYSLIS, ze zvuk moc dobry neni, tak to je slusne receno hanba.

Jelikoz jsem vlastnikem E50 a mp3 posloucham skoro denne nekolik hodin, muzu si dovolit rict, ze v porovani s levnejsim mp3 prehravacem hraje suprove.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 6. 2007 18:22

OK, já se odkazuju na to, co mi napsal majitel E50 tady na MM. všichni taky řikali že 6234 hraje na pytel a já sem spokojenej
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků