Nokia E50 nebo Sony Ericsson K800i?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 10. 6. 2007 08:21

Zdravím, rád bych se zeptal, co si myslíte, který mobil je výhodnější koupit...
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SilviaS15 10. 6. 2007 08:37

no tak podľa toho čo od telefónu potrebuješ ak nepotrebuješ foťák tak ber E50 má symbiana a ked niečo potrebuješ nejakú aplikáciu tak si doinstall. ale ked nepotrebuješ toto tak potom si zober K800i ale ja by som bral radšej E50 :)
Aktuálne používam: Nokiu E50 & Samsung G800
SilviaS15
Junior

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 10. 6. 2007 08:44

no, kamadár má E50. proto jsem o ní tak nějak uvažoval....ale chci se zeptat na to, jestli je na te E50 taky možno třeba přehrávat filmy? Taky mi tam vadí trochu to, že to nemá takové věci, jako stopky atd. Nejsem nějaky manager, takže spíše mám rád mobily, které jsou i pro zábavu, nejen pro práci.

Ale zase nemám zkušenosti se Symbianem, takže opravdu nevím...
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SilviaS15 10. 6. 2007 08:47

No tak napr. tie veci ako stopky si aj doinstall.! Prehrávať filmy to si robíš srandu na nej idú prehrávať peckovo filmy! Co myslíš pod zábavou??
SilviaS15
Junior

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 10. 6. 2007 09:00

No, já budu mobil používat hlavně jako mp3 přehrávač,občas to video,taky jako foťák.....taky nějaké ty hry...Nebo, pokud budeš tak hodný, můžeš mi říct, jaké výhody má E50 proti je K800i?
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SilviaS15 10. 6. 2007 09:35

E50- má symbian, o dost slabsi fotak, nemá 3G,nemá FM rádio
K800i - nemá sybian,3.2MPx makro AF, má 3G aj FM rádio
rozhodni sa podľa seba toto su iba také základné info ale ja by som bral asi tu E50 predsa je to NOKIA :)
SilviaS15
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 10. 6. 2007 09:40

Zalezi na tom co od telefonu pozadujes,zda kvalitni fotak u K800i nebo OS v pripade E50.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michadelik. 10. 6. 2007 10:53

resim stejne dilema jenom do meho vyberu spada jeste SE M600i...zkus se po nem podivat jestli nepotrebujes fotak...
Michadelik.
Junior

Odeslat příspěvekod oggeh 10. 6. 2007 11:12

podle toho co píšeš ber radši k800i ... je to pro tebe lepší než složitější symbian a podle všeho ho ani nepotřebuješ..byl by pro tebe zbytečnej
oggeh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ErnieCZ 10. 6. 2007 13:29

Michadelik. píše:resim stejne dilema jenom do meho vyberu spada jeste SE M600i...zkus se po nem podivat jestli nepotrebujes fotak...

Jo, koukal jsem se....je zajimavý...dneska to je velká nevýhoda...když máš hodně na výběr...a nedává se ten M600i s foťákem?
Pravda má jednu výhodu ... člověk si nemusí pamatovat, co řekl.
ErnieCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 6. 2007 13:49

Ne, M600i se s foťákem neprodává. Foťák má dražší a lépe vybavený P990i. Nebo počkej na SE P1.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 10. 6. 2007 16:51

oggeh píše:podle toho co píšeš ber radši k800i ... je to pro tebe lepší než složitější symbian a podle všeho ho ani nepotřebuješ..byl by pro tebe zbytečnejt/quote]

S tímhle souhlasím K800i pro tebe bude lepší volba..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EfineSS 10. 6. 2007 16:57

Urcite ti v obchode vyjdou vstric a oba mobily te nechaji vyzkouset. Ja bych to shrnul nasledovne. K800i je rozhodne lepe vybaveny mobil pro zabavu - hlavni "+" je suprovy fotak a podpora 3G, dale urcite radio i bohatejsi obsah baleni - nicmene posledni jmenovane nepovazuji za nejakou vyznamnou vyhodu. K Nokii E50 jsem dostal pouze mono handsfree, nabijecku+redukci, datovy kabel, manualy a instalacni CD. Fotak u E50 je jen takovy "aby se nereklo", radio a podpora 3G schazi, ale je potreba si uvedomit ze telefon je urceny pro praci. Nejvetsi "+! je rozhodne OS Symbian, ja osobne jsem si na nej zvykl natolik ze bych v zadnem pripade za "hloupy" mobil uz nemenil. Nabizi multitasking, moznost pouziti navigacniho systemu, praci s archivy, praci s Office dokumenty, sledovani filmu ve formatu *.avi a mnozstvi uzitecnych aplikaci o kterych si K800i muze nechat jen zdat.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 6. 2007 17:42

Ernie, z Tvých příspěvků tak trochu vyznívá, že jsi ze Symbianu docela zmatený. To samozřejmě neznamená, že by ses třeba nenaučil ho používat a tak, ale Ty chceš prostě jenom zábavu, na což stačí bohatě i "hloupý" K800i (a třeba takový foťák má i lepší). Hlavní výhoda E50-ky v zábavě tkví v Symbianu, díky němuž si můžeš nainstalovat libovolný přehrávač (třeba i s podporou AVI, o čemž se píše v příspěvku výše) nebo o něco lepší hry. Ale celkově se mi zdá vhodnější SE.
ConPower
VIP uživatel

Další stránka