Psaní SMS u véček

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Joan 28. 7. 2005 07:49

Přátelé véčkaři :lol: ,
podělte se prosím se mnou o vaši zkušenost při psaní zprávy na véčkovém telefonu:
když v půli datlování potřebuji zavřít telefon, co se stane s rozepsanou esemeskou?? Zmizí - nebo zůstane? A jak u kterých značek?
Díky za postřehy - možná jednou véčku neodolám?! :lol:
Pěkný den všem.
J. :D
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas26 28. 7. 2005 07:53

Kamarádka má Samsung E700, ale tohle neda nevím. Podle mě by ta zpráva měla zůstat uložená a když telefon znovu otevřeš a dáš napsat zprávu, tak tam ten text bude...stejně jak je to u Nokií nebo u Siemensů, když ze psaní zprávy vyskočíš...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tury 28. 7. 2005 08:01

Mam samsung E100.... Pravda, ma svoje roky ale kdyz ten foun uprostred zpravy zavru neulozi se nic. Musis psat znova. Jak to maji resene nove Samy to nevim.... :roll:
tury
Junior

Odeslat příspěvekod radim 28. 7. 2005 08:03

Rady jako Podle mě a měla by jsou k ničemu. Pokud to nemáš ověřené v praxi, tak to raději nepiš, ať tazatele nemateš. Právě samsungy mají tu nepříjemnou vlastnost, že se rozepsaná textovka nikam neukládá a pokud sama zmizne i při otevřeném telefonu, při zavření telefonu nebo pokud někdo zavolá, je ztracena navždy. Zlatá pravěká T10, ta měla takové nepříjemnosti vychytané. Ale některé nejnověšjí samsungy už to taky ukládají, teď to bylo někde v recenzi, snad E720 nebo D500, když tak pohledej.
U philipsů taková zpráva zmizí, ale je uložena jako Poslední zpráva. Takže si zvolíš Napsat SMS, vybereš Poslední zpráva a máš tam zprávu tak, jak jsi skončil.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 11:14

Ano, u E700 je po zavreni rozepsana SMS v haji. To stejny kdyz omylem zmacknete cervene sluchatko. U mpx220 se to da nastavit, jestli se ma aplikace zavrit, nebo zustat.
Naposledy upravil J-o-U dne 28. 7. 2005 11:16, celkově upraveno 1
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 7. 2005 11:15

u Siemensu CF62 to myslím bylo tak, že jsem pak zvolil psaní SMS a dotázalo se mně jestli chci pokračovat v tamtý nebo chci psát novou...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 28. 7. 2005 11:44

Samsung T100 při zavření neukládá nic, jen se vrátí do hlavní obrazovky a zpráva je v pr... párkrát sem to kámošovi schválně zavřel :lol:

máma má motorolu V500, tak to zkusím a pak sem napíšu, jak to funguje.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 11:52

A jak to je kdyz se zavre T610ka?
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 28. 7. 2005 12:06

Kdyz zavres T610 tak bys ji musel leda zlomit :lol: :lol:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas26 28. 7. 2005 12:07

mickaelb píše:Kdyz zavres T610 tak bys ji musel leda zlomit :lol: :lol:

:mrgreen:
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 12:12

:twisted: :mrgreen:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vriskot 28. 7. 2005 13:01

ja mam Samsung E700 a kdyz zklapnu display, tak vse zmizi a nic se neulozi... nebo kdyz sem v menu telefonu a zaklapnu display, tak to je to same jako bych zmacknul cervene sluchatko...
vriskot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 29. 7. 2005 07:50

Děkuju všem za jejich laskavé odpovědi :tleskani .
Taky mám ten dojem, že Siemensy nejsou tak rezolutní a dovolí posléze zprávu dopsat. A co takový Siem. CFX65, máte ho prosím někdo :?:
Přeji příjemný víkend!
J. :D
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leo 29. 7. 2005 08:15

Ahoj, tak i já přizpěji do diskuze. Mám Motorolu V547, hned jsem to zkusil a hle. Když píšete zprávu a zavřete telefon ... JE PRYČ. Něco jiného je, když píšete zprávu a někdo Vám zavolá...to se pak uloží do konceptů, ale ne když zavřete telefon. Měj te se ...
Leo
Junior

Odeslat příspěvekod kalfar 10. 8. 2005 14:20

Taky můžu přidat jeden vlastní postřeh. Vlastním Nokii 6260 která běží na Symbianu, při zaklapnutí se psaní SMS prostě minimalizuje, následně po otevření se dá znova vyvolat a můžu pokračovat. Prostě to samý jako ve Woknech.
kalfar
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků