GPS PDA komunikátor do 17 000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Machi 13. 4. 2007 15:05

Zdravím,
rád bych si pořídil PDA (nejlépe s WM6), které by mělo zároveň GPS navigaci a umožňovalo použití jako mobilní telefon.

Našel jsem ASUS P535, který se mně poměrně zamlouvá, nicméně se v této problematice příliš neorientuji a tak by mně zajímalo, jestli lze na trhu za podobnou cenu sehnat něco lepšího.

Jelikož to má WM5.0, chtěl bych se také zeptat jestli je upgrade na 6 bezplatný a bezproblémový. Děkuji moc...

(omlouvám se, jestli se jedná o špatnou sekci, lepší jsem nenašel)
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 13. 4. 2007 15:33

Podíval bych se i na E-Ten X500. Jinak se v tomhle bohužel taky moc neorientuju, takže dávám jen takovýto tip.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petruszka 13. 4. 2007 16:06

Zdravím, já mám Asus (viz podpis), který má GPS a zařízení funguje na výbornou. Takže ten, který zmiňuješ, určitě tvé požadavky plně splní. Co se týče rozdílu mezi WM5 a 6, tak v tom se moc neorientuji.
Naposledy upravil Petruszka dne 13. 4. 2007 16:07, celkově upraveno 1
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 13. 4. 2007 16:07

ConPower: Jeví se to být v podstatě velmi obdobné jako ten Asus, takže vidím, že bude spíš rozhodovat předinstalovaný soft :)
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 13. 4. 2007 16:12

Petruszka: Teď se na to dívám, 10k Kč, to je oproti 16k docela velký rozdíl na to, že je ochuzený jen o tu GSM část :( Jinak s ASUSem spokojenost? Moc té značce nevěřím, ale žádné racionální opodstatnění to nemá :D
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Petruszka 13. 4. 2007 16:16

Já jsem pro oddělená zařízení...přece jen třeba do hospody je zbytečné tahat PDA s GPS (to ti postačí jen ten mobil) :lol: . Jsem s tím Asusem spokojená, vše mi tam jede a pokud si ho spáruješ s mobilem, tak se přes PDA dá i vytáčet kontakty na mobilu nebo psát sms. Na ICQ se taky připojíš přes mobil (pokud teda zrovna není v okolí nějaká wifi), takže no problem.
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
Petruszka
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 13. 4. 2007 16:18

Petruszka: No jenže já mám právě telefon do hospody (KG KG-110) a teď potřebuju ještě telefon do mimohospody. Starý telefon zmizel v nenávratnu a na PDA + dražší telefon nemám prachy :). Takže bohužel budu potřebovat all in one...
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Petruszka 13. 4. 2007 16:45

Přítel má MDA Vario a nakonec stejně pořídil ještě Nokii 6233, protože to se fakt nedá tahat všude. Ale uvidíš. :wink:
Jinak ten Asus, co sis vybral je moooc hezký, to jo. :twisted:
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
Petruszka
Junior

Odeslat příspěvekod Georf 13. 4. 2007 16:52

Dle mého soudu nejlepší typ, bude možné nahrát nové WM6.

ConPower píše:Podíval bych se i na url=http://www.e-ten.cz/index.php?page=2&sub=14]E-Ten X500[/url]. Jinak se v tomhle bohužel taky moc neorientuju, takže dávám jen takovýto tip. /quote]
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod Petruszka 13. 4. 2007 16:53

Ty E-Ten všichni, co se o PDA zajímají, chválí...to musím uznat.
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
Petruszka
Junior

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 4. 2007 17:02

jako dobrá volba se mi jeví E-Ten Glofich E700- super výbava, přijatelné rozměry, anebo HTC P3300 Artemis- ten je ještě lepší, než E-Ten a mí GPS čip SirfStar III a když se upíšeš u Wodoucha, tak ti ho dají dotovaný od 9977 Kč
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Machi 13. 4. 2007 17:12

No jo, X500 vypadá skvěle. Má sice trochu slabší procák, ale zase rozumné množství softu a celkově to prostě vypadá líp :)

hobitt: Předpokládám, že jsi se upsal a myslel M700, protože E jsem nenašel. Obsahuje klasickou klávesnici, což je pro normální lidi možná super, ale mě to neskutečně otravuje :D Radši si koupím bluetooth klávesnici :)

Jinak teda díky za rady, zatím to vidím asi na tu X500...
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 13. 4. 2007 17:34

Zapominate na nejvybavenejsi P3600 ..........
+ lepsi podpora nezli Asus a E-ten ......
mvp
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 13. 4. 2007 18:51

mvp píše:Zapominate na nejvybavenejsi P3600 ..........
+ lepsi podpora nezli Asus a E-ten ......

Co myslíš tou lepší podporou? Programovou asi ne, je to stejný OS. Servisní síť asi taky nemáš na mysli, všichni mají v ČR po jednom autorizovaném servisu...tak mohl bys nějak srozumitelně vyložit, v čem je podpora HTC lepší? :wink:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 13. 4. 2007 19:48

Podpora ohledně updatů , novinek atd. ROM .... komunita xda-developers je obrovska ...... (neoficelní specielně upravené ROM + díky brandu více prodejců , velké množství variant ROM oficielních)

http://www.xda-developers.com

Pro příklad : většina i starších produktů HTC dnes běhá díky xda-develop na WM6 , zbytek má AKU 3.5 atd .....
(o tom si bohuzel uzivatele E-Tenu a Asusu nemohou nechat ani zdát ....)
mvp
Junior

Další stránka