Který mobil na 2 sim karty?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elbrus 2. 1. 2006 14:51

no ja souhlasim s tim nazorem ze zadny takovy telefon neni protoze by byl operatorum nevhod...tzn operatori by ho nedavali do svych sad a balicku za korunu a prodoje by byly nizke a telefon drahy. nejsem sice zadny elektrikar dve vysilaci a dve prijimaci zarizeni v jednom stroji, to prece nemuze byt zadny problem...kdyz je tam bluetooth a fotak a pamet a dva barevne displeje a hry atd.... proste jde o prachy..
elbrus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 2. 1. 2006 14:57

Tak dva displeje by tam treba byt nemuseli.
Ale spis ta spotreba nebo mira vyzarovani...
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sensor 2. 1. 2006 14:59

Ten Benefon Twin jsem jeden čas měl a i u něho byla možnost být na příjmu pouze na jednom čísle, nikoliv na dvou současně
sensor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elbrus 2. 1. 2006 15:02

temi dvama displeji jsem myslel ze dneska jsou vecka ktera maji dva displeje - docela prepych - a tim jsem naznacoval to ze do telefonu se toho muze vlezt dost a zalezi na tom co tam vyrobce chce dat a proc, ane na tom ze by nikdo nebyl schpony udelat phone na dve simky
elbrus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Well-being 2. 1. 2006 15:18

Využívání více simek považuji za výhodné, už vzhledem k tomu, že operátoři nabízejí stáje nějaké "akce" - levné dlouhé hovory, bonusy na dobíjení, věrnostní programy atd. Používám proto několik mobilů. Při současných nízkých cenách telefonů to sice není žádný velký problém, ale mobil na více simek bych též uvítal.
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 6. 1. 2006 21:20

Kdysi (je to nějákej ten rok) se v Mobilitách(6/2004) objevil takovej článeček o telefonu na dvě simkarty. Bylo to Daewoo DX 30. Vypadá to jak foun z tak z roku 2000. Má to dlouhou anténu a neni to barevný nic. Byl v tom českej firmák, takže se to asi prodávalo. Nedokáže to ale pracovat s dvěma simkami najednou.
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M4rtin 7. 1. 2006 07:33

Ja bych rekl, ze toho lze dosahnout klonovanim simkarty, resp. necim tak nazyvanym. Jednou jsem mluvil s clovekem, co tohle delal, a tvrdil ze za par set korun (400) udela simku, kde pujde mit az 7 cisel. Prepinat to pujde v menu - co ja vim, tak to umi treba SE.
M4rtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny_ 7. 1. 2006 16:38

o klonovani treba tady... http://klony.wz.cz
Ale to neresi to aby byly obe SIMky na prijmu. Vzdy je aktivni jen jedna.
Johny
Johny_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flemo 9. 1. 2006 18:20

Existuju take mini adaptery na dve simkarty, vezmes dve karty, potrebujes noznice. Podla sablony, ktoru ti poslu spolu s adapterom to obstrihas a vlozis do adaptera, ktory ma velkost jednej sim karty. Aktivita kariet sa prepina zapnutim telefonu.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod TomTomason 14. 1. 2006 21:05

co takhle klonování sim kde můžeš dát až 8čísem na jednu sim boužel je to nezákoné a ten kdo ti to bude dělat tak sy může udělat taky kopiji a někdy to zneužít tak že bude volat za tvůj kredit či paušál jinak zařízení co to umí stojí asi 2000,- a karty se pohybují kolem 500,- na každou můžete dát jiný počet čísel a sms nelze však být na všech číslech naráz a měníte je buď klasickým spůsobem zapnutí vypnutí nebo při zapínání telefonu zadáte pin který budete mít u každého čísla jiný ještě jsem slyšel něco o tom že to ide v menu sim toolkit ale to už nevým tak a tady to je http://www.stumobil.cz/zarizenihtml/cloning.php
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gelera 23. 1. 2006 20:39

problem je, že klonovat lze pouze karty vyrobene do 2002
gelera
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků