V3i vs 6131

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod DJ EVeR 5. 3. 2007 22:41

Poraďte mi prosím jaký z nich vybrat
Parametry není třeba..znám je dobrě
díky
Nokia N78 + 8GB SDHC
DJ EVeR
Junior

Odeslat příspěvekod d. 5. 3. 2007 22:46

6131 silver sand:)
d.
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 5. 3. 2007 23:14

nokiu :wink: ale co takto naapisat na co telefon chces a co budes vyuzivat a co vyzadujes :!:
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DJ EVeR 5. 3. 2007 23:16

Styl,volani,sms...
Nokia N78 + 8GB SDHC
DJ EVeR
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 3. 2007 23:37

Styl, volání, SMS... Kolego, prosím tě, buď urči řádně, co si od telefonu představuješ, co předpokládáš, co by se ti líbilo apod., nebo si vyber ten, který ti víc padne do ruky, každopádně takhle je tohle téma úplně zbytečné.

Odeslat příspěvekod tomopk 6. 3. 2007 00:26

na styl jedine razr, ale ani 6131 neni skareda, inak vo vsetkch ohladoch vyhrava 6131 (jejda, teraz ma uzivatelia V3i poprepychuju zlymi pohladmi na monitor)
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 3. 2007 05:12

Podle parametrů vyhrává 6131, ale když chceš jen volání a sms.. Ve stylu vede Razr.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod noker1 6. 3. 2007 09:06

ja by som bral V3i .. to menu nokii S40 3rd sa mi vobec nepaci .. a predtym som mal V3 a menu je ovela krajsie a design tiez
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod redmond 6. 3. 2007 10:02

Pri castom pisani SMS nedoporucujem RAZR. Na klavesnici RAZR-u sa pise ovela horsie ako na klavesnici Nokie 6131. Jedinou prednostou RAZR-u je dizajn, kovovy kryt a lepsi zvuk pri zvoneni. Tym to hasne a vsetko ostatne teda prostredie, funkcie a parametre su lepsie na Nokii 6131.

to: noker1
neviem aky rozdiel vidis v menu, v jednom aj druhom pripade si mozes vybrat styl menu:
a) zoznam
b) grid (maticove rozlozenie)
v pripade Nokie je este k dispozicii styl menu "zalozky".
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr H.. 6. 3. 2007 11:24

Po tom co jsem četl tady ve fóru hromadu kritiky na softwarové i konstrukční vady Nokie 6131 bych jí asi radši nebral. A pokud píšeš SMS s T9, iTap Motoroly Tě bude hodně štvát... Jinak jestli nepoužíváš T9, doporučoval bych radši Motorolu.
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 6. 3. 2007 12:13

To Petr H. : Nevim, ale mohl bys mi říct, jaké má 6131 konstrukční vady? mám jí už 3/4 roku a ničeho jsem si nevšim ani nečetl. A softwarové chyby odstraňuje poslední firmware, který si můžeš zdarma nahrát přes PC přes Nokia Software Updater(oficiální služba).

Jinak mě se třeba po designu líbí víc Nokia 6131, ta V3i se mi zdá hrozně hranatá (V3x je mnohem hezčí a má i podobné funkce jako 6131), ale to záleží na vkusu každýho. A ve funkcích vyhrává jasně 6131. A to menu, jak tu někdo psal, mě zase víc vyhovuje to od Nokie, zdá se mi přehlednější a líp se s nim pracuje.

Vim že sem asi moc neporadil, ale tady se musí rozhodnout každej sám, podle toho na co mobil bude potřebovat a jestli všechny jeho funkce aspoň trochu využije.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 6. 3. 2007 12:29

jestli plánuješ do mobilu dávat aj skiny, je tam vyhoda že sa ti zmenia ikonky menu, co je velmi pekne, designovo by bol lepší razr, ale ak chceš hlavne dobré funkcie, tak nato je lepšia nokia. na pisanie na kovovej klavesnici sa da zvyknut...
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr H.. 7. 3. 2007 09:06

To S.T.E.A.K. O vadách Nokie 6131 doporučuju pročíst tohle http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=24582
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 11. 3. 2007 22:46

To Petr H..: to téma sleduji už od začátku, a pokud vím tak jediná chyba konstrukce je že se trochu odře vnitřní rámeček kolem displeje, protože moc přiléhá vnitřní část mobilu, ale odřel se už na začátku a od té doby se mi to nezhoršuje. To jsou asi všechny konstrukční chyby, jinak je konstrukce pevná a nevrže. A jak jsem řekl softwarové chyby odstraňuje poslední firmware.
Podle mě si ty chyby konstrukce pleteš s Nokií 6280, ta s tím měla docela problémy, ale 6131 ne.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 3. 2007 15:44

bral bych v3i
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Mírně pokročilý

Další stránka