Máte zkušenosti s www.tadykoupimmobil.cz ???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Modish 21. 9. 2006 10:22

Zdravim, máte zkušenosti s tímto obchodem? - jsou důvěryhodní? Díky
Modish
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 21. 9. 2006 18:13

Zkušenosti na tento shop se mísí - jedni na ni "nadávají", druzí s ní nemají nejmenší problém... :hm

Koukni se po fóru a zkus použít funkci "Hledat"... :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ddaja 23. 9. 2006 13:03

Ja s tama mel mobil. Obednal jsem si K700i obycejne neprispusobene. Prislo mi K700i od t-mobilu takze melo ruzove tlacitko a tak dale. Zabaleny byl v letacich ktere jim zbyly. Reklamace bez problemu. Ale uz bych si tam mobil nekoupil. Radeji pujdu do jistoty (operator, Cybex)
ddaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod v000 14. 12. 2006 00:45

Jejich ICO (277 80 856) nenaleznete v databazi CSU (ZL maji od 23.10.2006). Pokud zadate v Google "Vaši objednávku můžete stornovat do hodiny od vytvoření objednávky emailem" (cast vety z jejich radu), vyplivne vyhledavac vsechny internetove obchody, co maji naprosto stejny, cili 1:1, rad. Toto jsou:
- mobilshop ostrava
- 123mobil
- mymobil
- mobilpartner
- mobilky
- axet
- satron
- tadykoupimmobil

Pekny den, mela jste stesti.
v000
Junior

Odeslat příspěvekod v000 14. 12. 2006 00:47

Chtel jsem rict mel jste stesti, to "tama" me zmatlo :lol:
v000
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 14. 12. 2006 13:44

Před třemi měsíci jsem si u nich koupil E50. Nejdřív jsem se díval po netu a pak zašel přímo do jejich opavské pobočky (nevím, jestli je jediná nebo jsou ve více městech). Mobily jsem si tam dva dny prohlížel, vybíral, zkoušel a nakonec i vybral. Dokonce mi ho prodali za cenu, kterou mají ve svém internetovém obchodě (v tom kamenném je mají o něco vyšší). Dostal jsem záruční list, samozřejmě jejich vlastní, ne originál NOKIA a fungují i jako servis (s tím nemám zatím zkušenosti). Mobil je v pořádku, jestli jde o šedivku nevim, ale podle IMEI jsem zjistil, že jde o mobil určený pro střední Evropu. Přístup i vystupování profesionální, jsem s nimi max. spokojený.

Koupil jsem si u nich později i MicroSD kartu SanDisk (kterou mi dovolili vyzkoušet přímo v prodejně) a pouzdro se sponou SPRINT. Takže moje zkušenost s nimi je pouze kladná.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Floyd 14. 12. 2006 17:26

TO lojza_:

A jak je to prosím tě s balením? Nechybí uvnitř krabice nic? Není na telefonu třeba logo operátora nebo nějaké nestandartní položky v menu? Cenový rozdíl mezi ofikem a šedivkou je zajímavý a docela mě tvá spokojenost navnadila. I když jsem čekal na black metal, asi to ještě zvážím...
Floyd
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 14. 12. 2006 21:35

Myslím, že uvnitř je všechno, co tam má být. Telefon s baterkou, HF sada HS-5, instalační CD, USB kabel, CZ manuál, SK manuál, potom takový ten složený rychlý manuál (CZ a SK), všechno v originální krabici. Jo a samozřejmě nabíječka s redukcí na širší konektor :)

Na telefonu není nic, co by patřilo jakémukoliv operátoru, stejně tak jako položky v menu (neviděl jsem ale žádný jiný mobil, soudím tak jen z informací na netu).

Netvrdím, že někteří můžou mít s tímhle obchodem špatné zkušenosti, ale zase ukažte mi obchod, kde jsou všichni spokojeni :) A jak jsem tam tak pobýval (myslím v prodejně během porovnávání mobilů), lidí tam chodilo docela dost. Jak kupovat, tak i reklamovat.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod v000 15. 12. 2006 14:53

Je to ten mobil v avataru? Jednou se mi chtelo od nich koupit Nokii E70, pry umi cestinu a neni pro zadneho operatora. A jen za 9.500 Kc. Vzhledem k tomu, ze E70 nabizi jen MobilShop (tadykoupimmobil a mobilshopov) jsem si to rozmyslel. Podle toho, co vim, Nokia tento model nema urceny pro Cesko, takze ve me to vyvolalo urcite pochyby. Kupuju N80...
v000
Junior

Odeslat příspěvekod v000 15. 12. 2006 15:09

A jeste neco - napsal jsem jim mail, ze maji stejny rad a ceny, co http://www.satron.cz (konecne ceny se lisi max. o 100Kc) a ze jejich ICO neni v databazi CSU. A ze neodpovidaji na maily :D . Odepsali me "Vase paranoidni predstavy nelze potvrdit" :lol: Co myslite, o cem vypovida "nelze potvrdit" :?: A kamenne obchody maji tri (Kromeriz, Opava a Ostrava), avsak i Satron ma kamenne obchody a vice nez 3...
v000
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 15. 12. 2006 18:21

Hmm ... tak tohle je k zamyšlení. Hlavně to podezřelé možné spojení se Satronem. Ale jak říkám, krabice byla originál, mobil dle IMEI určen pro náš trh a hlavně funguje bez problémů. No a záruční list originál nedostanete ani u operátora. Je to na posouzení každého, jestli tam ten mobil koupí. Já to udělal a nestěžuju si. Možná by to ale chtělo reakci člověka, který si u nich mobil pořídil a měl s ním problémy. Jak mu ho vyreklamovali event. opravili atd.

Mobil v avataru není můj, tohle je můj mobil:
:arrow: Obrázek
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod v000 15. 12. 2006 18:34

Ja slintam... Na svou Nokii musim cekat skoro mesic. :oboze
v000
Junior

Odeslat příspěvekod tadykoupimmobil.cz 17. 12. 2006 18:29

Dobrý den,

nechci zde dělat reklamu své firmě, ale slušnosti je, že byste měli umožnit i můj názor, jelikož zde haníte dobré jméno ErweTel s.r.o.

1. Zapoměl jste uvést, že jsme na Váš mail odpověděli, že K750i ve stříbrné barvě je s nálepkou vodafone a černý není upraven pro žádného operátora.

2. Psal jste, že je to šedý dovoz - odpověděli jsme, že tomu tak není, jelikož v EU je volný pohyb zboží. (telefony nikde nekradem a veškeré dobírky jsou zdaněny)

3. Napsal jste, že jsme Satron - není to pravda, nemůžeme za to, že firma, která nám vyrobila stránky okopírovala něčí reklamační řád.

4. K názoru uvedénému výše (ZL mají od 23.10), to proto že jsme založili spol s.r.o. Můžete se podívat na IČ z fyzické osoby. Podnikám již 5let.

5. Odpovědi na maily jsou bohužel opožděné, jelikož jsme zahlceni objednávkama - příští rok budeme chytřejší.

Rostislav Skupin - jednatel - ErweTel .s.r.o. (předpokládám že můj příspěvěk smažete)
tadykoupimmobil.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 17. 12. 2006 19:23

myslím že mazat se asi ani tak nebude muset :)

k tomu, že vám firma okopírovala reklamační řád, nemá si ho náhodou prodejce sestavit sám a nechat se jen jinými inspirovat? A k šedému dovozu: šedý dovoz jsou všechny telefony, které nejsou oficiálně české, ale jsou legálně dovážené. Pokud byste telefony kradli či získávali jinou nelegální metodou, byl by to černý dovoz. ;)
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod tadykoupimmobil.cz 17. 12. 2006 19:42

Reklamační řád si necháme předělat, je vidět, že nevíte o čem je řeč. Asi žejete v představě, že eshop vyrýbí jeden člověk. Jinak jde vidět, že Vás potěšilo co jsem napsal a poukázal jste na to, že by se mazalo, pokud by přibylo něco dobrého pro naší firmu. :-) Typická česká povaha. Reklamační řád je skontrolován a je podle Obšanského zákoníku v pořádku. Nekontrolovali jsme spojitost s jinou firmou, ale jeho správnost.
Naposledy upravil tadykoupimmobil.cz dne 17. 12. 2006 19:54, celkově upraveno 1
tadykoupimmobil.cz
Kolemjdoucí

Další stránka