Jaký telefon s MP3, T9 bez diakritiky do cca 8 tisic?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 10:11

Hledám náhradu za svůj dosluhující telefon, chci něco co umí přehrávat MP3, tudíž podmínkou je slot na paměťové karty, ocenil bych i rádio, chci T9 která nezkracuje zprávy. Cena do těch 8 tisíc, může bejt i dotovaný, ale jen u Vodafonu.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 10:22

Objevil jsem kupř. Nokii 6233 za 7999,- - ta se do cenového limitu akorát vejde. O něco levnější je potom Sony Ericsson D/K750 či W700. Všechny vybrané přístroje zvládají MP3, mají rádio a slovník T9 by neměl dělat problémy.
Deleted user

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 10:33

Já mám zatím v merku SE W810i od Vodafonu, ale oproti K750i je o dva tisíce dražší, zas na druhou stranu je tam 512 karta, takže to bych něco ušetřil při případný dodatečný koupy. Ale pořád nevím no.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 10:40

Jo ještě... u těch SonyEriků, jak chodí výpisy o doručených zprávách? Dost mi vadí, když se každej výpis hlásí jako nová doručená sms, líbí se mi, když se akorát na okamžik ukáže že sms byla doručená a obratem to zmizí, ale pořád mám možnost si v menu zpráv ten výpis znovu otevřít... takhle sem to měl u nokie a teď i u siemensu a vyhovovalo mi to.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petruszka 5. 9. 2006 11:02

Nokia 6280, 6131, 6233. Nebo výše uvedené SE. Záleží, jakou značku upřednostňuješ, co se týče ovládání.
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 11:08

Značku nepreferuju žádnou, nokii jsem měl jen 3510 a pak SXko, takže tak jak tak pro mě bude ovládání nový.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 11:29

d.i.e.e.g.o píše:Jo ještě... u těch SonyEriků, jak chodí výpisy o doručených zprávách?p/quote]

Na displeji se ti objeví hláška se jménem příjemce a informací o doručení a současně zazní servisní tón (tedy se doručenka neohlašuje standardním tónem pro SMS). Toto oznámení stačí potvrdit pomocí OK či vyhodit "vracečkou". V seznamu odeslaných se pak dá zjistit stav každé zprávy podle její ikony, stejně jako volbou položky Zobrazit stav z kontextové nabídky.
Deleted user

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 11:40

Jo, to by bylo fajn. Jde mi o to, aby se mi výpisy prostě nehlásili jako nově příchozí sms. Vím že to sou docela zvláštní kritéria při výběru telefonu, ale sejde mi na tom ;)

\\ Majkl vP.: Netřeba citovat poslední příspěvek. Nekecej mi do toho :D \\ Musím, je to v pravidlech. ;-)
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 11:55

2 D.i.e.e.g.o> V tom případě ti mohu u SE zaručit komfotní práci s doručenkami. 8-) Jinak toto kritérium plně chápu a souhlasím - přece jen je žádoucí, aby měl mobilní telefon dobře zpracovaný základ a na detailech dost záleží.
Deleted user

Odeslat příspěvekod igi9 5. 9. 2006 12:02

ja by som zobral tu k/d750i
igi9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 12:06

u K750i mi trošku vadí joy a nutnost dokoupit větší kartu, čímž se cena téměř vyrovná :(
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 12:12

A což takhle koupit W800? K sehnání je kupř. v H-Mobilu za 8300,-..
Deleted user

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 12:16

To mě ten W810i u vodafounu vyjde levněji. Nehledě na to že se mi designově víc zamlouvá.. a nemá joy
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 12:29

V tom případě si myslím, že jinou alternativu už nenajdeme. Na tvém místě bych tady vzal tu W810 (stejně si myslím, že je to tvůj tajný favorit) a tím ten problém vyřešil. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 12:31

Favorit to je, ale nebráním se jinejm alternativám. Jen mám prostě určitý požadavky, ze kterejch nechci ustupovat.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků