S65 nebo SE k700i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Vildap (novy) 20. 6. 2005 18:34

Nemůžu se rozhodnout jestli je lepší s65ka nebo k700i, pro SE k700i hreje lepší displej a pro siemense lepší foťák a paměťový karty. Zajímalo by mě jak by jste se rozhodli vy??????
:oboze :oboze
Vildap (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 6. 2005 18:45

Přečti si tohle a pak si dotaz uprav, jinak to tu bude přetřelka zástupců SonyEricssonu a Siemensu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zephyr 20. 6. 2005 18:50

Rozhodni se podle potreb.. Pokud potrebujes vice organizacni funkce, vem si Siemens, ma lepsi adresar, to je bez debat a lepsi kalendar. Synchro ma taky hodne dobre... Pokud si chces s telefonem hrat, vem si SonyEricsson, ma lepsi displej, umi MP3 (i kdyz kvuli pameti hodme malo vyuzitelne) a utahne lepe 3D Java hry... Kazdopadne, oba jsou to spickove telefony... I kdyz jak jsem vyse delil, zalezi, na co ho potrebujes... Pokud mas malo cisel a nepotrebujes u nich rozsahle info, uspokoji te i adresar na SonyEricssonu, jinak Siemens.

Zephyr
Zephyr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ghost00 20. 6. 2005 18:58

Jednoduchy. pokud chceš telefon na praci tak si vem SIE. pokud se chceš s telefonem trochu vic bavit a stačí ti 510 položek v adresaři tak sáhni po SE. ( lepší hry, rádio,MP3,...)
Ghost00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 20. 6. 2005 19:05

Jasne. Na zabavu spis K700, na praci a hrani si s patchy S65.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Bonfire 20. 6. 2005 19:06

ja osobne mam S65 a oproti K700i to ma akorat 4 nevyhody - absence radia, MP3, pomalejsi java a horsi displej. Naopak S65 ma plusy v MMC karte, mozna cene, a BT jave (s K700i si multiplayer pres BT nezahrajes)
Naposledy upravil Bonfire dne 20. 6. 2005 19:08, celkově upraveno 1
Bonfire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 20. 6. 2005 19:07

sony bych bral já, to ovládání u siemensu není nic moc :(

a souhlas s předchozími ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonfire 20. 6. 2005 19:09

no ohledne toho ovladani - myslim ze siemens ho ma logictejsi, ale zase pokud je clovek na neco zvykly tak se toho drzi a nepusti...
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 20. 6. 2005 19:09

napsal jsem to blbě, myslel jsem ergonomii... omluva :potichu
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 20. 6. 2005 19:26

Vyhoda je taky to, ze Siemens se k PC pripojuje jako disk.

2 Bonfire: jaky hry mas na multiplayer?
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Gloe 20. 6. 2005 20:14

No SE ma lepsi displej, Siemens zobrazi vice radku pri sms a wapu. Ma take moznost rozsireni pameti (RC-MMC), to by bylo pro me asi rozhodujici, bohuzel neprehrava MP3, WMA ani AAC, to by mi trochu vadilo. Chybelo by mi i radio. Naopak muzes posilat vetsi MMS (o 200 kB) a fotak ma lepsi. U SE bych bral jako plus internetovy prohlizec, je take urcite lepsi na hry, no nic mene ja bych bral asi Siemens, mne se i vice libi.
Gloe
Mírně pokročilý