N73 vs. N80: klávesnice

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cordel 28. 8. 2006 19:06

Nemůžeš si vytvořit vlastní složky?
• Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris
• Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s Chuckem Norrisem
• Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje
Cordel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fisher 28. 8. 2006 21:18

Můžeš vytvářet vlastní alba a do nich třídit fotky,což je opruz,ale jak otevřeš "obrázky a videa" zobrazí se všechny videa a fotky co jsou v telefonu a na kartě,takže pokud chceš galerii používat tak prasárničkám a odzvonilo :? :potichu
Sovětské hodiny do každé rodiny:Největší,nejtěžší a nejrychlejší!!!
Fisher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman123 28. 8. 2006 22:17

To Fisher : dik moc za info :tleskani Asi do ni pujdu,ale jeste chvilku pockam,jezisek je jeste daleko :wink: ,tak snad jeste zlevni. :hm
Roman123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cordel 29. 8. 2006 21:27

Fisher píše:Můžeš vytvářet vlastní alba a do nich třídit fotky,což je opruz,ale jak otevřeš "obrázky a videa" zobrazí se všechny videa a fotky co jsou v telefonu a na kartě,takže pokud chceš galerii používat tak prasárničkám a odzvonilo :? :potichu"/quote]

Tohle mám na 6681 taky s tím rozdílem, že mám v galerii samostatné složky s obrázky a videi, v tom neni moc velikej rozdíl. Když jsem se potřeboval kouknout na fotky, tak sem stejně lezl jen do správce obrázků a do galerie vůbec. Ale jestli se bojíš, že ti někdo bude koukat co všechno mš v telefonu, stačí si stáhnout program BestCrypto nebo jak se jmenuje a s jeho pomocí můžeš zneviditelnit některý věci (zprávy, video, obrázky a pod.) nebo je zaheslovat aby k nim nikdo neměl přístup.
• Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris
• Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s Chuckem Norrisem
• Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje
Cordel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 29. 8. 2006 21:28

co děláte..prasárniček sem mel v mobilu hafec...a komu to vadilo? nikomu :) holky se zasmály a tobylo vsechno..tady resite zbytecnosti :)))
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misacek 5. 9. 2006 12:27

to Wracker: chci mobil OS, co nejmenší a nejlehčí, a hlavně chci, aby se mi líbil. Rozhoduju se pořád mezi N73 a N80. zjistila sem, že klávesnice N73 je příšerná, ale co mi asi zbejvá jinýho, než to koupit, když sem jen chudá studentka:)
misacek
Junior

Odeslat příspěvekod will27 5. 9. 2006 12:41

Tak si kup E50 a nebeduj tady... Beztak ti bude tel. s OS platnej, jako mrtvymu zimnik...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ok 5. 9. 2006 12:54

misacek píše:to Wracker: chci mobil OS, co nejmenší a nejlehčí, a hlavně chci, aby se mi líbil. Rozhoduju se pořád mezi N73 a N80. zjistila sem, že klávesnice N73 je příšerná, ale co mi asi zbejvá jinýho, než to koupit, když sem jen chudá studentka:) /quote]


Mám N73 a klávesnice je super. Asi to bude Tvojí neohrabaností.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kudli3 5. 9. 2006 13:59

U N80 mas schod a u N73 je zase ta klavesnice nic moc (levny matros). Nevim osobne bych sel do N73.
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kmsa 5. 9. 2006 14:56

deto
kmsa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misacek 6. 9. 2006 19:19

ta klávesnice se mi vůbec nelíbí.....když píšu, tak se na ní musim koukat. to je otrava.u CXka je to v pohodě, to koukám na displej jen abych kontrolovala jestli se mi slovo vytvoří správně. na tý N73 asi jde jen o zvyk......nevim no.....ten OS chci vyzkoušet. ještě sem to neměla, takže nevim, jestli z toho budu nadšená, nebo jestli mi to bude platný jak mrtvýmu zimník podle will27 :lol: se ještě uvidí.....a stejně, žádnej mobil mě ještě nezaujal jako N73 a N80, tak mi pořád nevnucujte tu E50ku......když vybírám mobil, tak se mi musí i líbit. vám je to snad jedno?......a kdo chce dneska mobil bez foťáku??
misacek
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků