Mobil kolem 11000 kč s OS

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Qen 10. 8. 2006 11:24

Dobrý den,
potreboval bych pomoc s vyberem telefonu chtel bych aby mel operacni system , byl by to mobil spis na zabavu nez na praci , fotak treba 2 Mpx , aby mel slusne prehraval mp3.. zatim to vidim na N70 ale jestli mate typ tak budu jen rad :wink:
dik za prispevky
Qen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 8. 2006 11:34

vidim na N70

Pokud nepotřebuješ podporu UMTS a ani by si ji nevyužil, co takhle její ořezaná sestřička Nokia N72? Má elegantní vzhled a možná i lepší klávesnici....
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Qen 10. 8. 2006 11:40

no v mem okoli co se pohybuji nikoho s UMTS neznam ale treba za dva roky bude situace jiny taky jsem o N72 premyslel :)

no ale kdybych kupoval tu N70 asi bych ji vzal u Vodafone ale tu N72 u nich nenabizeji :cry:
Qen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 8. 2006 11:53

Ze smartphonů, které Vodafone nabízí a je podle tvých požadavků vychází jen ta N70... :hm
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Qen 10. 8. 2006 11:55

mohl bych se zeptat o co je ten vodafone telefon jiny nez normalni videl jsem jen tlacitko s jejich logem a par vyrytych znaku na telefonu je to vse nebo jeste neco?
i kdyz nevim jestli bych to UMTS vyuzil protoze bych nechtel aby na me u telefonovani nekdo koukal :lol:
+ N72 ma jen 20 mb pamet ale to by me ani tak nevadilo a navic se mi u te N72 libi vic design a hlavne ta kritka fotaku je lepsi se me zda u N70 pry vrže
Qen
Kolemjdoucí