[color=red]Na co dat pozor pri kouupi starsi N9500, 9300i???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod jjanny 2. 5. 2006 12:21

Ahoj, chci si poridit jednu z tech dvou nokii, a nevim na co si dat pozor. Jde mi o to abych zbytecne nenaletel, treba na nejaky zamaskovany chyby... diky moc za pomoc!

PS:Admin- kluci sorry jestli tady takovy tema uz je, ale hledal jsem a nenasel, takze se predem omlouvam... a prosim nez to locknete, tak napispe, kde to najdu, dik
:lol:

JJANNY
jjanny
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 2. 5. 2006 12:28

Zamaskovany chyby muze mit kazdej telefon, ne jen tyhle 2 nokie. Hlavne se podivej, jak jsou opotrebovany atd, jestli fungujou vsechny klavesy, jestli display nema vypaleny pixely.

Jinak tyhle telefony si jako novy kupujou manazeri, takze ti s nima nezachazej jako teenageri, maj to pro praci a ne pro kraviny, takze bych se nebal toho, ze by takovej telefon byl v nejak spatnym stavu.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 5. 2006 17:29

Vyzkoušej si rychlost telefonu. Četl jsem, že má pomalý procesor (vzhledem k SW).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Filip Novák 2. 5. 2006 19:00

Měl jsem možnost vyzkoušte a ....

Rychlost je opravdu "ubohá" ... Pohyb v menu atd...

A jeden příklad za všechny : "Telefon zobrazí ,že někdo volá , asi tak po 1,5 sekundě teprve začne zvonit ..."

:wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod public_petr 2. 5. 2006 20:49

mam ho 2 tydny a i kdyz je pomalejsi, nemohu si ho vynachvalit, mel jsem Noki 6310i a iPAQ, tahle kombinace telefonu a komunikatoru je uzasna, velikostne je stejny jako 6310i a kdykoliv si potrebuju neco zaznamenat, otevru telefon a zapisu. 9500 bych si neporidil kvuli velikosti, 9300i uz ma Wifi, takze ji chybi akorat fotak, ktery je spis k vzteku, kdyz se poskrabe cocka.
public_petr
Junior

Odeslat příspěvekod jjanny 2. 5. 2006 21:34

Taky bych radsi 9300i, ve velikosti je opavdu dost velkej rozdil..., ale zatim jsem ji nevidel nikde za ¨rozumny penize¨, teda na to, ze je by byla jeta... to ta 9500 je k sehnani lip... :roll:

JJANNY
jjanny
Junior