Nokia 6630 nebo nokia 6230i????

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod SnoopHawk 28. 5. 2005 18:59

vratu: neni to tak jak si mislis ja fakt nevedel kterej tak proto tohle tema vis ale na 98% jdu do 6630
SnoopHawk
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 29. 5. 2005 08:35

budeš spokojenej... určitě sem pak napiš zkušenosti a postřehy až jí budeš mít = )
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 29. 5. 2005 17:09

Taky jsem se rozhodoval mezi těmahle, bral jsem 6630 protože jsem ji sehnal ještě levnějc než 6230i:-) A ta velikost neni tolik, moje malinká 6610i se mi až špatně držela při psaní sms:o)... Akorát si budu muset sehnat větší paměť:-))
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 29. 5. 2005 17:12

@ vipburgr: Nemáš recht, to se liší člověk od člověka. Třeba já jsem u svý 6610i používal rádio každej den když jsem šel odpoledne, a jak jsem byl za něj rád 8)
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod smirnoffff 1. 6. 2005 10:01

Když se tu srovnávají 6230i a 6630, docela by mě zajímal rozdíl mezi nimi ve výdrži. U 6230i si spousta lidí na výdrž baterky stěžuje, smartphone prostě víc žere z principu, ale zase 6630 má dual voltage karty. Rozhoduju se taky mezi těmahle founama a každý bodík pro a proti se počítá... :wink:
„Co mě neposílí, to mě zabije...“
smirnoffff
Junior

Předchozí stránka