S700i vs 6230i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod xcookx 14. 5. 2005 18:56

Ktery z techto mobilu je lepsi???Jaka max karta jde v s700i a jak je to se zvukem pri prehravani?
xcookx
Junior

Odeslat příspěvekod Cyborg 14. 5. 2005 20:47

:arrow: S SE S700i zkušenosti nemám, ale s 6230i ano... Zvuk je na mobil solidní a to i z hlasitého reproduktoru, display nemá chybu a ikdyž je čtvercový, oproti 6230 je jeho velikost i lepší zobrazení opravdu znát. Do Nokie můžeš bezpečně vložit 1GB kartu, foták opravdu za moc nestojí.

:arrow: Já bych volil Nokii, sice menší display a horší foták, je ale kompaktnější.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior

Odeslat příspěvekod Torros 14. 5. 2005 22:24

Já mám to štěstí a mám oba dva tyto telefony. Nemusi mtedy žádnému z nich nadržovat a objektivně řikám že K700 je nesrovnatelně lepší. Jsou sice funkce který nemé ale v každodenním požívání je naprosto skvělá. Nokie neni tak stylová a vržou mi u ní kryty. Asi jí prodám a počkám na K750.
Torros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 5. 2005 07:44

2xcookx: Před položením dotazu si přečti pár tipů jak se zeptat, jinak to bude zase přestřelka Nokiářů a příznivců SonyEricssonu.
2Torros: Chce porovnat S700 a né K700i....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gloe 15. 5. 2005 17:00

Sice jsem Nokiar, ale ve skrytu duse jsem nejspis i drobatko stylovej uzivatel, tak bych volil S700. Ber to takhle, S700 je spise stylovy telefon, za to N6230i je typycky manazersky telefon, takze telefon pro praci, jestli ho potrebujes na tohle, tak litovat nebudes.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Xfantasy 15. 5. 2005 20:48

Já jsem pro S700.Má skvělej displej s velkym rozlišenim a je podle mě suprově stylovej...
Xfantasy
Junior

Odeslat příspěvekod vipburgr 1. 6. 2005 18:09

Abych odpověděl na otázku:
Do S700i se vejde maximálně Memory Stick Duo 128MB (musí to být MS DUO, která má maximální velikost právě 128MB). Na toto téma se vedlo už tolik diskuzí...je tu totiž možnost, že někdo přepíše ovladače ve fw a půjdou tam MS PRo Duo do velikosti 1GB, ale jak se zdá, je to jen utopie. SE totiž jasně vyjádřil, že tuto podporu nehodlá vložit do nových firmwarů....

Zvuk z hlasitého repráčku je dobrý, hlasitost ujde (na Siemense pochopitelně nemá)....

Já osobně bych šel do S700i....
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior