Satron - mobilky.cz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dong 5. 9. 2006 06:56

Well-being píše:Máte-li pochybnosti, můžete se zeptat zde:
Martin Šikola
Právní forma: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Datum vzniku: 12.12.2002
Sídlo: - ulice: Toušická 1473
- část obce: Újezd nad Lesy
- obec: Praha 21
- PSČ: 19016r/quote]


Ale zase v obchodnich podminkach je toto:

PROVOZOVATEL, SÍDLO FIRMY, PROVOZOVNA V PRAZE:



Satron s.r.o., Rumunská 9, 120 00 Praha 2

Otevírací doba: PO-PÁ: 10:00-18:30, SO: 10:00-13:00
Odp. osoba: Vlastimil Bartek

Tel. na pobočku: +420 775 577 515
Tel. na objednávky: +420 775 577 515
Tel. na splátkový prodej: +420 777 100 108
Tel. na reklamace: +420 777 200 211

Fax: +420 224 261 064

IČO: 27103978
DIČ: CZ27103978

:-)

...to bylo 123mobil.cz
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Koumeles 5. 9. 2006 07:15

Hmm....tak zase nic. Asi tak mesic z5 jsem si kupoval mobil pres net. Rekl jsem si v Satronu to kupovat nebudu, ten ma spatnou povest a tak jsem si ho koupil radeji v mobilkach mobilkach :) :) :)

Ale musim zaklepat. S telefonem ani s mobilkama zadne problemy. Kamarad si kupoval taky pres mobilky. Reklamavoval ho a vyreklamoval.

Taky jsem pred par dny reklamoval fotoaparat v jednom kamennym obchode, a to byl porod :) ale nastesti jsem to vyreklamoval. Nenechal jsem se odbyt
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 5. 9. 2006 07:35

Taky jsme podlehli a koupili Samsung D500 - byla nutná oprava. Po přečtení článku na stránkách ČOI a dlouhé diskuze jsme radši opravu zaplatili normálně v servisu.
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod Dong 5. 9. 2006 08:36

Koumeles píše:Hmm....tak zase nic. Asi tak mesic z5 jsem si kupoval mobil pres net. Rekl jsem si v Satronu to kupovat nebudu, ten ma spatnou povest a tak jsem si ho koupil radeji v mobilkach mobilkach :) :) :)

Ale musim zaklepat. S telefonem ani s mobilkama zadne problemy. Kamarad si kupoval taky pres mobilky. Reklamavoval ho a vyreklamoval.

Taky jsem pred par dny reklamoval fotoaparat v jednom kamennym obchode, a to byl porod :) ale nastesti jsem to vyreklamoval. Nenechal jsem se odbyt


http://www.mobilky.cz ? = Satron :-)
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_One 5. 9. 2006 09:03

To Koumeles: A nebylo to spíš "www.mobilka.cz" ??
»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 5. 9. 2006 09:07

Ano, mobilky.cz = nám všem známy Satron. Mně se teď potřetí podělal Siemens S75, tak jsem ho vrátil, vyinkasoval peníze a po třech Siemensech jsem šel opět k Nokii do 6280ky. Jako nejlacinější jsem našel http://www.nejlevnejsiobchod.cz. Název nepůsobí příliš důvěryhodně, ale nikde jsem na něj nenašel vyloženě špatné reference a přesvědčilo mne členství e-shopu v APEKu. Snad je to možné brát jako takovou malou záruku spolehlivosti :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 5. 9. 2006 09:10

Uz jsem tam dva mobily kupoval a pres net repraky a zatim si nemuzu stezovat.
Dokonce v tom jednom mobilu mi nechali jejich SIMku :) (ale vratil jsem ji).
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 5. 9. 2006 09:19

M.: To byla reakce na ten můj příspěvek?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 5. 9. 2006 09:20

Jo
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 5. 9. 2006 09:29

M.: No, i když mají web možná trochu jednodušší, působí na mne docela solidním dojmem. Ten APEK mne pak jedině přesvědčil, že to nebudou žádní "šméčkaři" :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_One 5. 9. 2006 11:20

M. píše:Dokonce v tom jednom mobilu mi nechali jejich SIMku :) (ale vratil jsem ji).


:shock: To jste jako koupil telefon a našel v něm jejich SIMku ?? To mi nepřijde moc solidní...
»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 5. 9. 2006 11:22

Ne, testoval jsem ho, pak ho dal do krabice, ja zaplatil a odesel. Proste se tam zapomnela.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 9. 2006 11:37

kez by mi vsichni vraceli zapomenute testovaci simky :))) Spotreba tak pet kusu za rok :))))
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 5. 9. 2006 12:16

Dong píše:
Koumeles píše:Hmm....tak zase nic. Asi tak mesic z5 jsem si kupoval mobil pres net. Rekl jsem si v Satronu to kupovat nebudu, ten ma spatnou povest a tak jsem si ho koupil radeji v mobilkach mobilkach :) :) :)

Ale musim zaklepat. S telefonem ani s mobilkama zadne problemy. Kamarad si kupoval taky pres mobilky. Reklamavoval ho a vyreklamoval.

Taky jsem pred par dny reklamoval fotoaparat v jednom kamennym obchode, a to byl porod :) ale nastesti jsem to vyreklamoval. Nenechal jsem se odbyt


http://www.mobilky.cz ? = Satron :-)


:D jj
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod Koumeles 5. 9. 2006 12:19

Petr_One píše:To Koumeles: A nebylo to spíš "www.mobilka.cz" ???/quote]

Jsem se dival na paragon....mam tam razitko Satronu :shock: ale s telefonem nic neni, musim zaklepat :) myslim, ze ma tech obchodu jeste vic
Koumeles
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků