Hloupý telefon s dobrým displejem a hudebními funkcemi

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Driver 30. 10. 2005 08:25

Já bych počkal na 6280, bude stát něco okolo 13 a bude daleko lepší, než všechny ty, ze kterejch si teď vybíráš
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andels 30. 10. 2005 12:10

Golman píše:Po zkušenostech se servisem SonyEricsson, už nikdy více. Po necelým roce zkorodován a ztráta záruky. Když telefony nevydrží déle než rok, nemá to smysl. Jo a to zkorodování způsobil zásah technika, který měnil joystick, který je pevně spojen se zákl. deskou. Obrázek si udělejte sami, fakt nikdy více, přece si nebudu kupovat telefon každý rok, ne? A do zprávy o opravě my sdělili, že jsem odmítl koupit nový telefon!!! To je snad logické, že si nekoupím nový telefon od stejné firmy, která odmítá přijmout oprávněnou reklamaci. Omlouvám se, ale tohle jsem chtěl sdělit budoucím zákazníkům SE.o/quote]
tak to si asi vesel do nejakeho spatneho servisu...SE je na multimedia nejlepsi!a navic jeste s nim zadnej problem nemam a K700 mam uz od brezna...
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 10. 2005 12:27

Pokud ti moc zalezi na tom videii, ber K750i...
Taky sem se rozhodoval mezi 750kou a íčkem, u me vyhrala nokia, pac na multimdia moc nejsem a 750ka se mi ani moc designove nelibi ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod a123b 30. 10. 2005 13:19

A nelíbí se Ti třeba Samsung Z500?
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod hudiktom 30. 10. 2005 13:26

Naprostý souhlas, taky bych si raději vzal Nokii 6280....
Alcatel one touch easy>N 3110>N 5110>N 6150>N 6210>N 6230>N 70*MMC NOKIA 1 GB * mobile ICQ - IM+* Agile Messenger* OSKAR * GPS Nokia LD-1W*
hudiktom
Junior

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 10. 2005 14:27

YAMATO píše:Myslíš W, ne? Mno, podle mě je rozdíl nevelký, já mám K a na hudbu je super! A proč kvůli videu zrovna D? V tom jsou naprosto totožné. /quote]

fajn mi se akorát nechtělo psát aji Déčko aji Káčko proto jsem tam napsal jenom Déčko.Na hudbu je super? vždyť všichni koho znám a mají Káčko tak říkali že ta má 6230i hraje hlasitěji,čistěji a kvalitněji tak proto jsem napsal na hudbu 6230i
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 30. 10. 2005 15:51

hot_spot píše:mousefromhouse: D750i je levnější... aby nebyla, kdyby stála stejně nikdo by si ji kvůli tý customizaci nekoupil.k/quote]

sem myslel ze D750i stoji porad 10k... :hm

//ConPower: Citujte pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod hotspot 30. 10. 2005 15:53

No pokud vím stojí okolo 9K :shock:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 10. 2005 16:04

Jack O´Neill";[quote="YAMATO píše:Myslíš W, ne? Mno, podle mě je rozdíl nevelký, já mám K a na hudbu je super! A proč kvůli videu zrovna D? V tom jsou naprosto totožné. /quote]

fajn mi se akorát nechtělo psát aji Déčko aji Káčko proto jsem tam napsal jenom Déčko.Na hudbu je super? vždyť všichni koho znám a mají Káčko tak říkali že ta má 6230i hraje hlasitěji,čistěji a kvalitněji tak proto jsem napsal na hudbu 6230ie/quote]

To snad ani nemyslíš vážně? Už jsem si pár srovnání udělal a v hudbě nemá N6230i na K/D750 šanci.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 30. 10. 2005 19:08

YAMATO píše:To snad ani nemyslíš vážně? Už jsem si pár srovnání udělal a v hudbě nemá N6230i na K/D750 šanci.//quote]

asi tak... po hudobnej stranke sa na K/D/W nic nehrabe... ak su pre teba prednejsie multimedialne funkcie, urcite zober SE. Ak nie, ja by som sa mozno rozhodol pre Samsung Z500. (ale moju D750i by som teraz za nic nevymenil)

//ConPower: Nechceme tak dlouhé citace, díky.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod Stensk 30. 10. 2005 19:18

No, podla mna ber bud D750i( od K750i je lepsi vzhladovo a ma lepsiu klavesnicu), 6230i ma sice maly displej, ale dobre rozlisenie(208*208). A este pripadaju do uvahy samsung D500e a SE W800I, lenze tie 2 maju asi vyssiu cenu...
Nokia N73 & Nokia 6630
Sony Ericsson W810i
Stensk
Junior

Odeslat příspěvekod YAMATO 30. 10. 2005 19:27

Prosím vás, lidi, k čemu je rada typu "lepší vzhledově"? Vždyť to je naprosto subjektivní...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Stensk 30. 10. 2005 19:36

Ved mas pravdu, ale klavesnica na D750i je vynikajuca.
Nokia N73 & Nokia 6630
Sony Ericsson W810i
Stensk
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 30. 10. 2005 19:36

YAMATO: Kdo mezi nimi váhá už ten vzhled posoudí sám, tak je nech... :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod syky02 30. 10. 2005 19:39

Šel bych na tvím místě do D750i- Je to nej foun pro zábavu... my6 nemám zkušenost, ale myslím že žádná sláva. A nokie určitě ne! Nokie je nejhorší foun co náš trh vůbec mohlo potkat! Display je sice jemný, ale už kvůli jemnosti vidíš na videích jak se to celý čtverečkuje a není nic vidět! Navíc barvy z ní jsou tak vybledlý že bych je typoval na 4096 a né 65K... Má sice karty MMC (hodí se do věčiny multimediálních zařízení) ale jsou pod baterii. Nejdřív jsem si říkal, že to bude v pohodě, že tam tak často nepolezu abych to měnil ( měl jsem 512Mb ) , ale čas od času jsem ji chtěl vyměnit a to je jak za trest! Kryt se mi strašně blbě sundával a přitom se mi na telefonu mírně pohyboval! Navíc se ti když sundáš kryt dostane se k čočce prach a ten mě pak hodně štval!!! Při poslaechu rádia není zas tak dobrej signál a když ho nosíš v kapse, tak nezabráníš určitému tlaku ze stran a sluchátka ti přeblikávaji z pravýho do levýho což je taky hrůza. Navíc snad neseženeš pouzdro na tento foun, který by mělo místo na výstup sluchátek, takže to v kapse budeš muset nosit! Nokie je prostě nejhorší foun z těch co jsi dal na výběr! Malej display, hrozný a škubaná video, foto značně podprůměrný (rozmazaný) , ...
Můj názor: Nokii NIKDY!
Let's Go Jump It!
syky02
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka