Náhrada za Honor 7 do 6K

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod WinKye 14. 1. 2021 10:48

Ahoj, pomalu mi dosluhuje můj honor 7, tak se začínám poohlížet...měl jsem kdysi LG, sony, samsung, honor byl první který fungoval bez problémů a reklamace, tudíž huawei nebo honor upřednostňuji. Slychavam chválu na xiaomi, ale odrazuje mě váha a displeje přes 6,5", dokonce jsem tu četl i reklamy v systému!? Takže to asi ne... Zvažuji honor 20 lite, huawei p30 lite a nejvíc se mi zamlouvá nova 5T, byť původně sem chtěl do 5K. NFC podmínkou. Baterie čím víc tím líp! Nějaké lepší typy poměr cena/výkon než moje trojka? Díky za názory!
WinKye
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hamayaan 14. 1. 2021 15:43

Pokud chceš zůstat u Huaweie tak asi ta Nova 5T. Pokud uvažuješ i o jiné značce,
zkus mrknout na POCO X3 NFC, Nebo Motorola Moto G9 plus.
Nebo bych se nebál asi ani Samsung A51. Bohužel POCO a Motorola jsou velké. Ten Samsung je ještě přijatelnej velikostí.
hamayaan
Junior

Odeslat příspěvekod WinKye 14. 1. 2021 16:02

Souhlas, to už jsou velké a těžké pádla, já chci kapesní mobil. Ten samsung jsem taky bral v potaz, ale po přečtení recenzí jdrm od něj upustil, dost si stěžovali na sekání a pomalé odezvy systému.
WinKye
Kolemjdoucí