Jsem "velmi náročný" uživatel

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod M_Vladim 13. 1. 2021 13:29

Chci mobil do kapsy, nikoliv do batohu, neřku - li přívěsného vozíku - takže display tak +- 5" a asi 100, no řekněme 150 gramů.
Chci s ním platit, tedy NFC, otisk prstu, případně rozpoznání tváře a byl bych vděčný za šifrovaný obsah.
No a android - na kejkle Applu se svými staršími modely nemám náladu - ten android byl měl být aktualizovatelný (zase ta bezpečnost).
Už jen tyto parametry jsou kupodivu smrtící ... :-D
M_Vladim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 1. 2021 14:04

Samsung Galaxy S10e má 150g má NFC
Huawei Y6s má 150g ale nemá NFC
Huawei Y6 Pro (2019) má 150G ale nemá NFC
A dál nvm :D
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 13. 1. 2021 14:19

Sežeň někde S10e pokud se povede, jinak je to neřešitelné...
JiříTechnik
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 1. 2021 14:39

Tak zrovna Apple 12 Mini by padl jak pr.del na hrnec.
A podpora Apple je příkladná, tam si mohou nechat Android telefony zdát.
Přitom stačilo koupit za pár stovek novou baterii u těch pravěkých iPhonů a žádný problém.

Ty ses evidentně probudil po pár letech ze zimního spánku a chtěl jsi vše dohnat jen četbou nadpisů :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 1. 2021 15:23

JiříTechnik píše:Sežeň někde S10e pokud se povede, jinak je to neřešitelné...

Samsung S10e je ještě běžně skladem
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 70f-128gb/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xzeit 13. 1. 2021 17:08

Počkej na Samsung Galaxy S21
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Michi73 13. 1. 2021 17:53

Tak +- 5'' mobil kterej se ti vejde do kapsy problem neni, akorat tu vybavu co v nem pozadujes budes muset nosit v tom batohu. A pokud chces navic i tu bezpecnost, tak s tebou budou muset vsude chodit Hamacek s Vemolou. Nebo Ten iPhone 12 Mini, jak pise kolega orgasmic. Ale to bys musel zahodit komplexy a necist v diskuzich nazory od idiotu.
Michi73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tubik 13. 1. 2021 18:25

Michi73 píše:Ale to bys musel zahodit komplexy a necist v diskuzich nazory od idiotu.

Presne tak, napriklad pokud nekdo pise, ze Android neni bezpecnej na rozdil od iOS, ze?
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 13. 1. 2021 18:28

Nejmensi dostupne smartphony se slusnou vybavou jsou doprodavany S10e, Pixel 5, Pixel 4a.
... a samozrejme iPhony, hlavne tedy zminovany 12 Mini.
Nejsem si teda jisty, kolik novych verzi dostane S10e. Ted dostava A11, mozna prijde jeste 12. U ostatnich je podpora delsi.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 13. 1. 2021 18:43

Nevymýšlet kraviny a vzít iP12 mini. Splní vše co potřebuješ plus podpora další 4 roky.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 13. 1. 2021 19:47

Samsung má nově podporu 3 roky na aktualizace systému,takže každý model dostane 3 verze androidu a dál pak už jen bezpečnostní záplaty nějaký rok ještě.Platí to u řady S10 a novějších. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S20+
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jano666 13. 1. 2021 19:53

Samsung S10e je asi najlepsi. Este Samsung A40 a Pixel 4a su cca rovnakej velkosti (o 2mm vyssie) a tvoje poziadavky splnaju tiez.
Jano666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 15. 1. 2021 18:08

Koupil jsem s10e a zrovna bych ho nedoporučil, teď se biju do hlavy, že jsem nešel do IPhone. Parametricky výborný "user experience" (i proti motorole tragická) - ale jasně, každý jsme jiný.
Pokud android, tak snad Pixel
libol
Junior