Nejlepší fotomobil - 30.000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod rony135 30. 10. 2020 18:49

Posílám jen tak na ukázku fotku z galaxy utra s20 foceno jako momentka z ruky na automat
Přílohy
20201029_184301_resized.jpg
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 30. 10. 2020 20:01

Do ti ajfon neudělá �
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod snowfrost767 30. 10. 2020 20:12

Xzeit...skoda, ze neni poznat smysl tveho prispevku, protoze zdejsi diskuze neumi smajliky
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod rony135 30. 10. 2020 22:41

Jinak se omlouvám , že ta fotka nic moc , ale ta povinná komprimace na tom má svůj díl až koupím stativ doufám , že to bude lepší
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 30. 10. 2020 22:45

Sorry. Tenhle smajlík. :D. Smějíci se. Ale spíš tak ironicky. Tady jde jen o teleobjektiv. Ideálně poudby byl ještě jeden, což není takový problém. Zatím nejlépe asi u Huawei Mate 40 pro+. Ten má ultrawide na 14mm. Hlavní fotomodul 23mm, teleobjektiv 3x zoom, resp. 80mm 10x na 240mm. Za mě ideal, ten teleobjektiv by stačil treba 7-8x. Ne každý to využije. S proměnlivým ohniskem to asi u mobilu ještě nepujde :D ale na druhou stranu trebs mi to úplně nevadí. Jen by to chtělo právě něco, nakoje model P40pro + a mate 40 pro plus. Bohužel se u nas neprodává, vše je to kvůli USA. Škoda. Apple ma dobré fotoaparáty, ale teleobjektiv 2x je slabota, tohle už lepší fotomobily prostě nemají. Snad Samsung vydá nějaký fotomobil. Ještě tak návrat xenonového blesku. Jaj�
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena ... -10550.php
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod snowfrost767 31. 10. 2020 21:44

Lidi, mam jeste jeden dotaz. Udelal jsem objednavku pres apple.cz, ale prisel mi email, ze maji istory uzavrene a musim si balicek nechat zaslat pres DPD. Bohuzel ale nechci, aby muj telefon za 30.000Kc dorucoval nejaky mladik v bile dodavce, ktery si kdykoli s mym balickem v aute hodí podle toho, jak mu to bude vyhovovat. Takze istore nyni pada a musim objednat jinde s osobnim vyzvednutim.
Alza taky pada, tomu prodejci neverim, protoze uz kolikrat jsem cetl, jak tam lide meli koupit CZ distribuci a pak meli uplne jinou.
Takze me napada TS Bohemia nebo Datart? Ti maji stale vydejni mista.
Nebo navrhnete jiny kvalitni eshop s vydejnim mistem v soucasnosti? Diky.
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 10. 2020 22:06

na Heurece není iPhone 12 Pro 128GB nikde skladem
https://mobilni-telefony.heureka.cz/app ... pro-128gb/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowfrost767 1. 11. 2020 06:11

Ach jo, to prece nevylucuje, ze si ho nemuzes objednat. Vetsinou pisou, ze ocekavaji do tydne, 14 dnu. Tak bude trochu pozdeji no.
Je mozne, aby tady nekdo odpovedel na polozeny dotaz a nehledal v tom vzdy neco dalsiho, slozitejsiho, komplikovanejsiho.
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 11. 2020 08:31

obecně vzato kvalitní eshopy jsou Datart, TS Bohemia, Mall, CZC, EW, MP, SPACE
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowfrost767 1. 11. 2020 08:37

Dekuji za odpoved :-)
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 1. 11. 2020 08:42

No nevím, v Datartu píšou datumy naskladnění i po novém roce, tak jestli se Ti chce čekat...
Já osobně bych se nevázal na jeden eshop, nastavil bych si hlídání u víc eshopů (já preferuji CZC, Mall, Datart, MP....) a vzal to tam kde budou k dispozici ;-) občas je někde naskladní a jsou skladem, tak si tam zavolat, zamluvit a zajet si pro něj, nebo si ho nechat poslat. Včera jsem zahlédl, že byli naskladněné myslím electro world, ale ty verze PRO jsou rychle pryč :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Moik 1. 11. 2020 20:15

Asi je to jasný..pokud nové, tak 12pro, pokud i bazarové, tak starší 11pro. Dík za diskuzi.

Já ještě zvažuju tu 12ku.
Moik
Junior

Odeslat příspěvekod snowfrost767 12. 11. 2020 08:42

Dalsi vyhoda, kterou jsem vemi hojne vyuzival, je v *****. A.jelikoz za to budou chtit platit, tak uz je mi uplne jedno, jestli to budu mit v google fotkach nebo na icloudu. Pro me dalsi dukaz, ze prechod na iOS je spravny krok!

https://www.google.com/amp/s/dotekomani ... darma/amp/
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod Mirdyn 12. 11. 2020 09:51

DPD jsou superpaka, Kámoš byl doma a přišlo mu že zásilka byla doručena. Po několika telefonátech se dovolal debilovy v dodávce a ten mu řek že se mu nedovolal, tak mu to nechal před barákem, bydlí na sídlišti !!! Zásilku mu zachránil soused který to vyděl a šel se podívat co to tam vyhodil.
Mirdyn
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 15. 11. 2020 20:35

Jinak Alza je v pohodě. Kupuju tam iphony pravidelně a nikdy žádný problém ani při výměně nebo reklamaci.
iPhone 11 Pro Max - iPad Pro 11 - Apple Watch 5
cz.hook
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka