Náhrada za Moto G5 plus

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod libol 8. 10. 2020 17:59

Potisící stejné téma, ale jsem fakt dost nešťasný.
G5 plus plně vystačuje, jen přestává stíhat, takže bych ho rád vyměnil za aktuálnější.
Takže hledám totéž jen s více RAM (ideálně 6GB) a Android 10 - jinak nic lepšího nepotřebuji.
Kámen úrazů velikost - jeho velikost je už na hraně akceptovatelnosti, ale OK výšku 155 mm skousnu. Ne a nechci velký, na to mám tablet.
Problémem je i čtečka vzadu - nechci, ale už bych se smířil.
Cena max 6 000Kč - přes 10Kkč bych našel, ale to půjdu radši do iPhone SE přežiju prťavý displej a poloviční dualsim, zas bude bonus v prostředí - ale rád bych se tomu vyhnul.

Edit: jo jsem zvyklý na rychlé, čisté prostředí (android v Moto, iOS), takže třeba Xiaomi je fakt mimo.
Edit2:jako nejmenší kompromis se mi jeví Huawei P40, ale jeden Huawei je doma (cena, parametry, "doba vzniku" totožná s motorolou - kvalita, user experience mizerná) a ještě jsem dost zaháčkovaný v google službách, takže asi ne
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 10. 2020 18:15

155mm a 6GB RAM do 6tis. prostě není, i s menší RAM by se tahle velikost hledala obtížněji... tahle Motorola má 4GB RAM, na výšku 155,6mm a vyměnitelnou baterii, což je unikum!
https://mobilni-telefony.heureka.cz/mot ... -dual-sim/
https://www.datart.cz/novinky/recenze-m ... _plus.html
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 8. 10. 2020 18:18

Jasně Nicku, ale měnil bys G5plus za E6 kvůli 1GB RAM?
A jo, já bych i trochu couvnul z té ceny ... ale fakt mám pocit, že to už docouvám k tomu iPhonu :-(
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 10. 2020 18:37

kvůli větší RAMce ne, teď mám 4GB a stačí to, aspoň u Motoroly ano, i když mám aktuálně 135 aplikací, tak telefon je plynulý a za celý rok jsem neřešil žádné potíže
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xuser 8. 10. 2020 20:14

G8 Power by mala mať 156mm a do 5000,- není lepšia?
Xuser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 9. 10. 2020 05:58

V recenzi se píše 160 a nemá NFC.
libol
Junior