Mobil do 4k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod dockalacek 21. 11. 2020 16:59

Prý docela dobré, já spíš uvažuji o tom, že založím téma o Realme, kde bychom si psali bugy, podivnosti a softwarové nedokonalosti s touhle značkou.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Domin7 21. 11. 2020 21:18

Lidi, nechci byt netaktni, ale mobil za 4K, 5K nebo klidne i 6K je snad uplne jedno, co si clovek koupi. V tehle cenove relaci ke vsechno na hranici - uplne na nic, resp. na hranici pouzitelnosti. Nezlobte se na me a nechtejte vyvolat v lidech pocit, ze za 4K koupi nejaky extra mobil. Nekoupi! Sam to vim, protoze pred 4 lety, kdyz jsme prochazeli doma teochu krizi, tak jsem shanel podobny mobil. Zehdy jsem koupil xiaomi note 4x global. Jako jo..da se a tim fungovat. Ale to i s nokii 3310.
Co chci rict...nechapu dotazy na mobil v hodnote 4K. Navic, kdyz to zalozi moderator tohodle fora! Bud je to dement nebo naprosty idiot! Sorry, ale jako moderator se ptat na mobil za 4K? :D
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2020 21:28

není až tak docela pravda, když některý z kvalitních modelů klesne na méně než polovinu ceny, např. teď nedávno stála Motorola G8 Plus 3 až 3,5tis. z původní ceny přes 7tis.
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 21. 11. 2020 21:39

Doba kdy telefon za bůra byl na hranici použitelnosti je dávno pryč... Ty telefony dnes mají výkon, dostatek paměti.. ztrácí v možnostech focení a třeba rozlišení panelu, ale rozhodně nejsou na hranici použitelnosti... Jasný Samsung za bůra bude stát za houby, ale to je z důvody hodnoty značky...
JiříTechnik
Junior

Odeslat příspěvekod Sector_1 21. 11. 2020 21:45

Domin7 píše:Lidi, nechci byt netaktni, ale mobil za 4K, 5K nebo klidne i 6K je snad uplne jedno, co si clovek koupi. V tehle cenove relaci ke vsechno na hranici - uplne na nic, resp. na hranici pouzitelnosti. Nezlobte se na me a nechtejte vyvolat v lidech pocit, ze za 4K koupi nejaky extra mobil. Nekoupi! Sam to vim, protoze pred 4 lety, kdyz jsme prochazeli doma teochu krizi, tak jsem shanel podobny mobil. Zehdy jsem koupil xiaomi note 4x global. Jako jo..da se a tim fungovat. Ale to i s nokii 3310.
Co chci rict...nechapu dotazy na mobil v hodnote 4K. Navic, kdyz to zalozi moderator tohodle fora! Bud je to dement nebo naprosty idiot! Sorry, ale jako moderator se ptat na mobil za 4K? :D

Tak ja ti nevim, ale vzdy kupuji o 30-50 % levneji mobil s 23-18 mesicni zarukou z druhe ruky. To, ze ty to neumis a kupujes vzdy to nejnovejsi za plnou cenu, neznamena ze musis nekoho oznavovat za dementa.

Jsme na foru, kde se sdili zkusenosti a ne v prodejne, kde se snazi za kazdou cenu prodat TOP model.
Sector_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fffff 22. 11. 2020 04:31

Také kupuji o 30-50% levněji, ale nové ne použité. V čínských eshopech se dají pořídit levněji. Na záruku kašlu.
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 22. 11. 2020 10:15

Domin7 píše:Lidi, nechci byt netaktni, ale mobil za 4K, 5K nebo klidne i 6K je snad uplne jedno, co si clovek koupi. V tehle cenove relaci ke vsechno na hranici - uplne na nic, resp. na hranici pouzitelnosti. Nezlobte se na me a nechtejte vyvolat v lidech pocit, ze za 4K koupi nejaky extra mobil. Nekoupi! Sam to vim, protoze pred 4 lety, kdyz jsme prochazeli doma teochu krizi, tak jsem shanel podobny mobil. Zehdy jsem koupil xiaomi note 4x global. Jako jo..da se a tim fungovat. Ale to i s nokii 3310.

Řekl bych, že o úrovni inteligence svědčí spíš příspěvek od vás. Ale chápu, že pokud jste si koupil mobil za čtyřku naposledy před čtyřmi lety, můžete mít zkreslený pohled.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Tom1122 22. 11. 2020 11:43

V současné době je za pěkný peníz sehnání Moto G8 Plus,cena +-4400.Případně G9 Play...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 24. 11. 2020 04:25

Tom1122 píše:V současné době je za pěkný peníz sehnání Moto G8 Plus,cena +-4400.Případně G9 Play...

Za 4400 jsem Moto G8 plus nikde nenašel, všude přes 5000?! Nějaký tip?
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2020 07:34

v MP, ale byl nedávno o více než tisícovku levnější
https://www.mp.cz/mobilni-telefon-motor ... k-p-107655
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 24. 11. 2020 08:07

Hmm, tak jestli to fakt bylo za 3,5t. tak rozhodně supr kup. Moc nerozumím politice Motoroly, když v tomto přístroji mají NFC a v jiných přístrojích 2xdražších NFC není. Např. fusion+ bych bral hned, ale bez NFC bych se vrátil o 5 let zpět :(
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2020 08:19

NFC má Moto G9 Plus, Moto One Zoom
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 24. 11. 2020 08:52

Ta G9 plus má jen 4GB ram? Stačí to na plynulou práci? Akorát teda je to asi největší a nejtěžší mobil z mých potenciálně vybraných :(
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2020 09:54

Motorola nemá v systému žádné přidané aplikace, které by se samovolně spoustěly a tím zatěžovaly ramku, takže ano, 4GB RAM dostačuje
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 24. 11. 2020 10:03

Já bych dokonce řekl, že 4GB RAM má v kategorii do 4k většina telefonů...
dockalacek
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka