Mobil cca 12k, velka bateria, dual sim

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misko256 18. 9. 2020 13:45

Zdravim,

Hladam nahradu za svoj LG G4, ktory uz chudak ma dost odzite. Vadi mi na nom hlavne slaba vydrz baterie a slaba odozva - vsetko tak nejak dlho trva...

Finanční limit - 12-15k, mozno menej
Účel pořízení - Bezne vyuzitie
Úhlopříčka displeje - velkost (vyska) MT idealne okolo 15cm, ale asi by som si zvykol aj na vacsi
Požadovaný operační systém - Android
Najdolezitejsie požadavky - Dual SIM, dlha vydrz baterie

Nefotim skoro vobec, teda fotoaparat pre mna nehra skoro ziadnu rolu. Vykonny chipset a dobry displej - nice to have, ale mam dojem ze dnes to pre bezne pouzivanie nehra velku rolu. Obcas sa zahram nejaku obycajnu 2D hru, ale ziadne 3D super narocne ulety typu Fortnite alebo PUBG. Je vobec nejaka pridana hodnota mobilov za 12k oproti tym za 8k s mojim pouzitim?

Subjektivne sa mi velmi nepacia tie notche a priestrely co su teraz v mode... Paci sa mi Asus zenfone 7 co teraz vysiel, ktory by aj splnal vsetky moje poziadavky, ale neviem si ospravedlnit tu divoku cenu, keby stal pod 15k tak ho beriem. Je mi ale jasne ze poziadavka "mobil bez notchu" mi velmi zuzuje vyber a urcite by som sa s nim zmieril. Ak sa mi nic lacnejsie nebude pacit tak mozno skoncim na tom zenfone aj tak...

NFC nice to have.

Vie mi niekto doporucit mobil ktory zhruba splna moje poziadavky?

Vopred vdaka
misko256
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 9. 2020 14:03

Samsung M51
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků