Mobil do 8 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Honzaa9943 12. 9. 2020 15:35

Ahoj,
cca před 2 lety jsem koupil LG G7 ThinQ - jakožto starší model vlajkové lodi cca za 7300 Kč a rád bych nyní nějaký podobný kup. S mobilem jsem byl spoko - priorita je určitě dobrý foťák. Jediný co mi vadilo byla slabší výdrž baterie, to bych chtěl určitě větší. A pokud možno, tak ne příliš větší mobil než LG G7, vadí mi ty zbytečně velké mobily teďka. Jinak žádné extra požadavky nemám. :) Doporučili byste mi prosim něco? Nějak se mi zdá, že nic extra super nyní do této cenové relace nyní není. Rozhodně bych chtěl alespoň většinu věcí stejných/lepších než mělo LG G7. Nebo je nutno něco málo nyní připlatit nebo naopak nějaký nižší cena ale zajímavý poměr cena/kvalita, vyplatilo by se? Budu moc rád za všechna doporučení, díky! :)
Honzaa9943
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod curmer 12. 9. 2020 16:27

Mi note 10 lite, nebo priplat za oneplus nord. Vyhni se lenovo/motor. apod.
curmer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 9. 2020 21:35

curmer píše:Vyhni se lenovo/motor. apod.

proč? curmere alias zabanovaný jrk1 uveď důvod!
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 12. 9. 2020 23:14

No jasně, když neuvedl důvod, tak jeho rada má hodnotu nula.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Honzaa9943 13. 9. 2020 07:23

A co místo poukazování na to, co udělal dotyčný špatně mi říct pro a proti a dát mi nějaké to doporučení? :) Já tomu až tak nerozumím, tak bych toto určitě ocenil více. :) Předem díky.
Honzaa9943
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2020 09:07

to je nám jasný, ale ono v rozměrech LG G7 s velkou baterií a kvalitním fotoaparátem do 8tis. jaksi nic není
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod POGi 16. 9. 2020 00:00

Baterka nevim, ale co pockat na Pixel 4a? myslim ze pomer cena/vykon nebude spatny
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 16. 9. 2020 08:23

Řeším podobné téma pro otce. ( minulý měsíc jsem šel pro sebe do lg g8s, který je parádní, leč cenovka je už jinde). Chtěl jsem Motorolu, kterou bych doporučil na 100%, jenže ty displeje jsou fakt obří :( tam bohužel motorola nic nenabídne. Nechci čínu, takže téměř neřešitelné dilema. Asi udělám Root a nahraji nějakou novou ROM ( otec je jinak se svou 4 roky starou motorolou G3 spokojený, ale starý android zapříčinil nefungovani whatsapp atd... Jinak pixely nejsou špatná volba, taky jsem pokukoval, odradila mne velikost baterie.
strny88
Mírně pokročilý