Bezdrátové nabíjení, čtečka otisků a OIS

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gint 3. 7. 2020 18:16

Čaute,
požadavků to není mnoho a ty jsou:
- bezdrátové nabíjení
- čtečka otisků v displeji
- optická stabilizace obrazu u foťáku - tedy aby nebyl uplně naprd
- cena kolem 10 000 kč je asi jen zbožné přání
- google služby považuju za samozřejmost

Ideální kandidát je Samsung S20, ale to stojí 18,5k :hm Ostatní telefony co na mě vypadly taky stojí nesmysl. ZTE Axon 10 Pro nemá OIS.

Někdo tip na něco co mi uniklo?
Gint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gint 5. 7. 2020 22:09

To ticho chápu jako ne. Děkuji tedy všem co strategicky mlčeli a vy ostatní si již nemusíte namáhat své krásné mozky, protožejc jsem vobjednal S20. Jen mě mrzí že za těch 18,5k nebyla bílá varianta, protože ty barvy sou jinak bída.

-- 5. 7. 2020 23:26 --

Ještě přidám tip pro všechny, co si vybrali telefon který naživo neviděli. Tedy jako já.
Nejdřív si telefon objednejte, a teprve když už ho máte objednanej, tak se na něj můžete jít podívat třeba do datartu. Tímto jednoduchým trikem se vyhnete tomu, že v případě že se vám naživo nebude líbit už si to nemůžete rozmyslet. Pravděpodobně by vám tím vypadl jediný kandidát a nekoupili byste nic. :D
Gint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 6. 7. 2020 08:51

Pokud objednám a nebude se mi líbit mohu ho do 14 dnů vrátit 8-)
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 7. 7. 2020 18:42

Tak to splňuje i S10 a jiné? Ono upřímně i P30 Pro (má google služby a aktualizace). Paradoxně třeba P30 bez stabilizace u hlavního foťáku zvládá noční snímky také obstojně (ať žije umělá inteligence), protože noční režim (popř. režim rozmazání vody) funguje trochu jinak, než u běžného fotoaparátu.
No už mlčím... možností je zkrátka více.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků