Android pro nenarocnou do 6000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 23. 6. 2020 15:44

A40 maji kolegove jako sluzebni. Takze nemam odezvu ani co se tyce rychlosti a bezneho pouzivani, ani co se tyce vydrze kdyz je maji jen na pracovni hovory a vetsina si je nebere ani domu. Mno sice ma OLED, ale nic-moc navic na vsech kusech co jsem videl ruzove fleky na bilem podkladu proste klasika samsung. Sice pisi, ze je pritelkyne nenarocna, ale taky zvykla na G2ku, ktera je s custom ROM i po letech jak blesk. Co se tyce P40 lite nechci se spolehat, ze budou ty neoficialni moznosti google sluzeb funkcni i po pristi aktualizaci. Kdybych pro sebe vybiral treba Mate 30 Pro za 12K tak to je jina, ale aby se s tim ona trapila to urcite nechci.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 23. 6. 2020 18:21

Vezmi Mi A3, v modré je naživo vzhledově zajímavý a foťák je více než slušný, rozměrově je taky ještě kompaktní výdrž aku velmi slušná.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PD 24. 6. 2020 08:29

Máš to napsat rovnou: Hledám Ajfoun nebo Galaxy S20 do 6.000.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 6. 2020 10:05

Taky mi to tak přijde, že chce kulatou krychli. Když je velikost tak zásadní problém, tak bych vzal na ebay nový Asus Zenfone 5, Galaxy S8 nebo LG G7 (klidně i ještě menší G6), nejsou sice úplně nejmenší, ale ani největší. S Androidem 10 minimálně další 4 roky v pohodě vydrží (to je spíš pravděpodobnější, že telefon rozbije nebo ztratí, než že by měla problémy se starým Androidem) a mít to v podstatě jako takový přechodový telefon, než se objeví to 130mm dělo za 6000.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 5. 7. 2020 15:38

Tak jsemvzal holku do kramu a ukazal ji co je k mani, pry tu velikost zkousne kdyz to jinak nejde. Pritlacil jsem na cene, pockam na akci na Nova 5T/Honor 20, jeste jsem chvilku premyslel nad Mi 9T, ale huawei verim vic...A40 ma od stredni tridy hodne daleko, mozna tak A50 s odrenyma usima. Je za tu cenu kolem 8000 neco nad cim se da premyslet?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 5. 7. 2020 17:13

Huawei veris vic????
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 5. 7. 2020 17:31

No a co to ma byt zase naka provokace?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 5. 7. 2020 20:24

Tak se zase uklidníme...
Jenom se ptám. Udivuje mě totiž že v dnešní době, kdy se o Huawei ví, že je přímo napojený na komunistickou čínskou vládu, dokáže někdo říct, že mu věří. Toť vše. Nic víc než údiv za tím nehledej. Ale tu jsou lidé, kteří volí STBáka Bureše nebo Zemana, tak čemu se vlastně divím...
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 5. 7. 2020 21:36

At jsou napojeni klidne i na Kima co mne potom? Telefonem se nebude platit ani nebude obsahovat nic duverneho takze paranoia neni ma miste, zajima mne technika. Na politiku jsou jina fora...jestli zajima cinany mobil na tchyni at si ho klidne stahnou.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 10. 7. 2020 17:17

Nova je doma, pekny telefonek jeste s unosnyma rozmerama. Pekny displej (ikdyz na IPS prekvapive horsi poz.uhly). Svizny, fotak taky slusny, jedine co mne vytaci...po zablokovani Chromu se kazdy den vraci zpatky. Na Mate 20 Pro mi to nedela, pritom je to jedina aplikace co se sama povoluje (google kramy zustavaji deaktivovane) nevite co s tim?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2020 20:28

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků