Telefon - poslouchání hudby, velká výdrž, +- 5"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jack_lev 21. 6. 2020 17:07

Dobrý den,
jsem tu nový, protože hledám možná trochu specifický mobil a v různých srovnávačích a obchodech jsem nedokázal narazit na "ideální telefon".

Mám trochu jiné požadavky na mobil než je "mainstream". Nejde mi ani tak o výkon, jako o foťák, zvuk, výdrž. Proto budu rád za jakkoukoliv radu.

Můj ideál by měl vypadat následovně:
- dobrý zadní foťák (přední ani nepotřebuji), protože fotím jenom mobilem, tak chci co nejlepší kvalitu
- kvalitní výstup zvuku, hlavně do sluchátek - hodně rád poslouchám písničky a potrpím si na kvalitní zvuk
- velká výdrž baterky, nejlépe 2 a více dní při průměrného používání (nehraji náročné hry, většinou sociální sítě, sledování videí, internet apod.)
- nechci velký mobil! chci takový který můžu vpohodě ovládat jednou rukou, takže více než 6" opravdu ne.
- pokud by se šlo vyvarovat systémovému balastu, rád bych něco čistějšího, kde si sám budu moc určit které aplikace chci...
- cena do 10 000 kč. spíše něco kolem 7 000kč

Do teď jsem měl Xiaomi REDMI 4 a byl jsem dost spokojen, až na foťák (který už v té době byl špatný). Nepotřebuji mobil na více než 5 let, a proto nechci ani tolik investovat (takže apple ne). Budu rád za jakkoukoli radu/doporučení.
jack_lev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 21. 6. 2020 18:00

On je problém v tom, že telefon, co má výborný výstup ze zadního fotoaparátu, má zároveň i v době uvedení na trh obrovský výpočetní výkon a i vynikající selfie kameru...on to teda problém není, jen popisuji stav věci.
V této cenové relaci bych zkusil pohledat bazarové Galaxy S10e, ale nemá nijak nadstandartní výdrž baterie.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 21. 6. 2020 18:23

On už požadavek "nechci velký mobil, chci aby šel ovládat jednou rukou", vyřadí 95% trhu.
Co třeba pixel 3A? To je podle mě z daných požadavků nejideálnější kandidát
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jack_lev 21. 6. 2020 20:45

lokomot1 píše:On už požadavek "nechci velký mobil, chci aby šel ovládat jednou rukou", vyřadí 95% trhu.
Co třeba pixel 3A? To je podle mě z daných požadavků nejideálnější kandidát


Děkuji, tohle zatím vypadá jako mobil dle mých představ!
jack_lev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 6. 2020 22:06

Huawei P30
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků