Náhrada za S10 plus? Iphone nebo S20 plus?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod remaxik 7. 5. 2020 13:45

Ahoj vsem, rozhodl jsem se vymenit svuj S10plus dokud jeho cena nespadne na minimum. A rozhoduji se o koupi noveho telefonu. Uz dlouhou dobu jsem zastancem samsungu - od S7 edge. Nicmene ted si rikam, jestli nema smysl prejit na iOS.
Moje pozdavky - nejdulezitejsi je navigace plus foto, dale potom moct pracovat s dokumenty a emailem, plus prohlilzeni www a samozrejme vydrz.

Byl jsem uz rozhodnuty pro S20plus, ktery muzu mit pres firmu za 21500, ale ted jsem zjistil ze iphone 11 pro MAX 64 GB by se dal poridit za 22700 Kč.

Co myslite, ktery telefon bude lepe vyhovovat mym pozadavkum?

Díky
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redmond 7. 5. 2020 17:44

“ Co myslite, ktery telefon bude lepe vyhovovat mym pozadavkum?”
Neviem, ale iPhone by som v kapacite 64GB nebral.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Alpha8520 7. 5. 2020 18:00

Tak snad tak nesvéprávný není, aby si nedokázal říct, jestli mu 64GB stačí nebo ne... tohle řešit je kravina.
Nevím, mě se S20 nelíbí, kdybych si měl koupit Samsung, tak jdu do Note 10+ nebo v tvém případě bych zůstal u S10+. Jinak iPhone. Ale vzhledem k tomu, že to střídáš jak ponožky, asi nemá smysl řešit podporu, spíše to, jestli tě nebude iOS omezovat.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod remaxik 7. 5. 2020 19:28

V te 64 GB variante nevidím problém. Ted jsem se dival a na s10 mam 60 GB volného, a to mam cca 25 GB historicky ve foto a video. Jde mi spise o to, jak moje požadavky splnuje onen ios, protoze naposledy jsem mel iphone 6splus a to uz je chvíli dozadu :)
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 5. 2020 21:06

Taky jsem přešel po nějaké době od Samsungů a vzal 11 Pro Max a jsem maximálně spokojený. Alespoň nějaká změna, ty Androidy mě už nudily.
Ani Fold nezaujal.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 7. 5. 2020 21:33

Tvojim pozadavkum bude vyhovovat skoro vse. Neni tam nic extra. Za ty $ bych vzal ios. Zmena a vyzkousis. Souhlas, androidy posledni dobou jsou nuda, vse stejne, pokroky male. Kdo nechce menit par roku, tak bude spokojen.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod remaxik 7. 5. 2020 23:22

Vezmu iphone, i kdyby mi nesedel tak za tu cenu co jej koupim ho bez problémů prodam. Aspon vyzkouším neco.noveho. Galaxy Buds mi asi nepojedou tak jak na androidu, co?
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Servisák 8. 5. 2020 07:49

Jestli chceš ten telefon na pár let, rozmysli si tu 64GB verzi. Volných tam je asi 55GB a byl jsi zvyklý na možnost pam.karty z Androidu. To tu neni. A ono se to nezdá, ale brzy se to zaplní....
Servisák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pikropikro 8. 5. 2020 08:13

hurec píše:Tvojim pozadavkum bude vyhovovat skoro vse. Neni tam nic extra. Za ty $ bych vzal ios. Zmena a vyzkousis. Souhlas, androidy posledni dobou jsou nuda, vse stejne, pokroky male. Kdo nechce menit par roku, tak bude spokojen.

Jako ze iPhony nejsou posledni dobou porad stejna nuda a jako ze u iPhonu jsou pokroky velke jo? :D
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 8. 5. 2020 10:49

Zkus zapnout mozek.
Z prechodu androidu - ios se rozhodne nudit nebude.
Ktomu ta podpora je takova. Ze v androidu konkuruje jen pixel.
A to nejsem iovce a nemam nyni ios.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 8. 5. 2020 12:29

Hurec: ty meles pěkný blbůstky. Zkus ten mozek zapojit ty :) ovecko
cardi
Pokročilý

Odeslat příspěvekod remaxik 8. 5. 2020 12:34

Servisák píše:Jestli chceš ten telefon na pár let, rozmysli si tu 64GB verzi. Volných tam je asi 55GB a byl jsi zvyklý na možnost pam.karty z Androidu. To tu neni. A ono se to nezdá, ale brzy se to zaplní....

Me v prumeru vydrzi telefon tak 6 - 9 mesicu, takze jeste tam je volnych 55 GB tak snad cajk, ale moc diky za radu :)

-- 8. 5. 2020 12:38 --

hurec píše:Zkus zapnout mozek.
Z prechodu androidu - ios se rozhodne nudit nebude.
Ktomu ta podpora je takova. Ze v androidu konkuruje jen pixel.
A to nejsem iovce a nemam nyni ios.

Po vsech samsuncich me laka vyzkouset neco noveho. Jenze co? Loni jsem si vyzkousel Xiami a to neni telefon pro me, spousta veci mi nevyhovovala a tak sel po tydnu pryc. Pak tu mame LG, vsichni vime jaka je jejich podpora atd. - a ja se opravdu chci na tel. spolehnout, a hlavne neprodavat ho za pul roku za ctvrtinu ceny(ne-li mene), no a pak tu mame Huawei/Honor - jenze kauza google play apod., no a posledni do pranice je Sony, ale uprimne oni jeste funguji ? :D No takze po tehle zrale uvaze jsem dosel k Samsungu s20plus, no ale pak jsem nahodu zjistil ze iPhone 11 pro max, by vysel jen o cca 1000 Kč draze, takze jsem jej zahrnul do vyberu.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alpha8520 8. 5. 2020 18:23

Není třeba se Sony vysmívat, že nemá tržní podíl. Japonci si vždy jedou svoje a na ostatní nehledí. Že se jako Samsung nepodřídili Huawei a Xiaomi a nerozdávali vlajkové modely k abíčku z nich nedělá špatného výrobce.
Pokud ti Xperie vyhovují, špatný telefon to rozhodně není, řekl bych i lepší, jak Samsungy, třeba Xperia 1 mk2. Ale stojí co stojí a půjdou špatně prodat.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 8. 5. 2020 19:42

Cardi: mluv si ovecko jak chces, iphone nemam a od hlupaka se neurazim. A az budu menit tak jedine samsung, pixel nebo iphone. Prave kvuli podpore. V dnesni dobe uz nemenim mobily co rok. Neni duvod. Pokroky jsou hodne male.
Presne jak pise remaxik: LG fakt ne, sony ne, xiaomi fakt ne, ty ceny a jejich SW s bugama je strasny, vykon/cena se vytratil. Hua/honor bez google ne.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod remaxik 8. 5. 2020 22:40

Za me, ten vyber u top telefonu je samsung vs apple. Xiaomi mam rad, ale to je telefon na hrani, ladeni apod .
remaxik
Mírně pokročilý

Další stránka