Co místo Mi A1 se spolehlivou GPS na geocashing a Ingress

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Martin-P 27. 3. 2020 09:33

Co místo Mi A1 s velice spolehlivou GPS na geocashing a Ingress s možností 3.5mm jack headsetu , nikoliv jen sluchátek ?

Po několika letech mě doběhla díky aktualizaci mě doběhla chyba s GPS . Funguje jen lokalizace přes GSM,Wifi a BT. A to je v přírodě na…..

Jenže chyba se vyskytuje i u jiných výrobců od Orea. Bylo to opraveno, ale security update to zase rozbijí. Problém má i OxygenOS u OnePlus, nebo čistý systém i u starých Nexusů a prvních Pixelů.

Osobně jsem přemýšlel o OnePlus 7 ( nikoliv Pro nebo T) ale udivilo mě na fóru, že lidi ten problém tam řeší taky. Další telefon by byl Pixel 3XL ale tam nevím jak by šla provazovat DUAL SIM konfigurace NanoSIM dohromady s eSIM.

Poznám k trolly, problém neřeší GPSfix a Root a podobné cipoviny. XDA forum, Reddit je plný a nikdo to nikdy normálně a pořádně nevyřešil.
Martin-P
Junior

Odeslat příspěvekod peter316 30. 3. 2020 14:18

Nebál by som sa ísť do Huawei P30 (má 3.5mm jack)
Honot 3C -> Huawei P10 lite -> Xiaomi Mi A2 -> Samsung Galaxy A50 -> Xiaomi Mi A2 -> Xiaomi Mi 9T
peter316
Kolemjdoucí